prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kuzdak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Bardzo dobry Specjalista. Wspaniały chirurg. Tylko dzięki Panu Profesorowi po przeprowadzonej w zeszłym roku operacji całkowitego usunięcia tarczycy (głęboko wrośnięta tarczyca przerost za obojczykami, przesunięcie tchawicy, guzki na guzku) mam nieuszkodzone struny głosowe. No i najważniejsze , mam uratowane przytarczyce! Polecam.

Profesor Kuzdak to naprawdę wspaniały człowiek i lekarz.Niedawno przeszłam operację na jego oddziale i muszę przyznać,że jego personel jest równie zaskakujący.Profesjonalna i maiła opieka okazywana każdemu na takim samym poziomie.Co się teraz rzadko zdarza...Polecam każdemu kto ma problemy z tarczycą i nerkami.

Cieszę się, że prof.K.Kuzdak zgodził się mnie operować.W pełni mu zaufałam i jestem mu bardzo wdzięczna.Jestem też dobrej myśli co do mojego stau zdrowia.R.M.

NAJLEPSZY przwrocil mnie do zycia, po tym jak zoperowal moja tarczyce izabela.

NAJLEPSZY przwrocil mnie do zycia, po tym jak zoperowal moja tarczyce izabela.

Goraco polecam.Profesor jest mistrzem w swojej dziedzinie - leczyl mnie, operowal i dalej leczy. Moja tarczyca byla w takim stadium ze utrudniala mi zycie, po operacji wrocilam do swiata zywych i normalnych. Zle pracujace hormony potrafia wiele zlego wyrzadzic w organizmie czlowieka. Dzisiaj chce mi sie zyc.A to wszytsko zawdzieczam Panu Profesorowi. Oprocz tego ze jest swietnym fachowcem to i jest b.dobrym czlowiekiem , wrazliwym na ludzka krzywde i cierpienie. Do Pana profesora sa duze kolejki ale nigdy nie odmowil przyjecia osoby bedacej bez zapisu.Jest wzorem godnym do nasladowania przez innych lekarzy.

najbardziej kompetentny, uprzejmy lekarz jakiego spotkałam.

najbardziej kompetentny, uprzejmy lekarz jakiego spotkałam.

WSPANIAŁY LEKARZ PATRZĄCY NA CHOREGO NIE TYLKO POD WZGLĘGEM DANEJ JEDNOSTKI CHOROBOWEJ !WYLECZYŁ MNIE NIE TYLKO Z NADCZYNNOŚCI TARCZYCY ALE TAKZE Z NIEZNANEJ CHOROBY JELIT !UWAŻAM ,ŻE NIE MA W ŁODZI LEPSZEGO LEKARZA !!!!!

Profesor przeprowadził operację tarczycy i przywrócił mnie do normalnego życia.Wspaniały człowiek.Dziękuję profesorze,Robert Misztela

Maria Michalska Prof. Krzysztof Kuzdak uratował mi życie , operował mnie nie proponował łapówki wspaniały człowiek i lekarz

Wspaniały człowiek, wybitny specjalista. Niewielu jest tak szlachetnych ludzi. Serdeczne podziękowania dla Pana Profesora za pomyślną operację tarczycy mojej mamy oraz za troskliwą opiekę po operacji.