lekarz Krzysztof Lubecki

2,5
2,2
2,2
2,1

Takiego podłego i bezczelnego lekarza nie spotkałam jeszcze nigdy w życiu, a znam wielu lekarzy. Jeśli mogę kogoś przestrzec, to odradzam, bo można wybrać kilku lepszych lekarzy w Ostrowie, również na NFZ. Jeśli lekarz jest chamski, niekompetentny i zarozumiały, to nie widzę powodu, żeby ryzykować swoim, a nie daj Boże, jeszcze dziecka zdrowiem. Nie dajcie się tak traktować, drogie kobiety! nie żyjemy w czasach, kiedy to lekarz był osobą, która robi łaskę. Teraz klientka jest Panią swojego losu! No chyba, że lubicie ryzykować...

Co to za lekarz ze nie umie wykryc wady serca u dziecka niby wszystko dobrze serce dobrze a tu dziecko po urodzeniu ma wade serca a prywatnie to powinien skierowac na inne badania jak nie ma dobrego sprzetu zdecydowanie odradzam kobietki wam tego pana miły za kase a bez kasy to nie wiem jak tam jest ale odradzam

wizyta na NFZ- nie okazuje zainteresowania pacjentką,trzeba się prosić o cytologie i z wielką łaską ją wykona,słyszałam ze na wizycie prywatnej jest milszy i bardziej zaangażowany w pracę ale też bez skrępowania proponuje za opłatą cesarkę nawet jeśli jest ona zbędna. Po prostu jeśli nie zapłacisz to na profesjonalną wizytę nie licz...

Chodzę do tego lekarza od kilku lat ,nie prywarnie i jestem zadowolona. Bardzo miły.

w pierwszej ciąży bylam jego pacjentką bylam prywatnie cale 9 miesięcy bylo pwiedzmy ok ale duże kolejki byl mily i okazywal zainteresowanie ale gdy poszlam po ciąży na kontrole ale już na kase chorych to przeżylam szok niemily gruboskórny chamski cale 3 min z badaniem bardzo nie delikatnym i stwierdzil że mam prywatnie do gabinetu bo tu nie ma sprzętu masakra totalnaaaaaaaaa oczywiście zmienilam lekarza

wielokrotnie slyszalam nieciekawe opinie innych na temat tego lekarza jednak ja moge go jak najbardziej polecic innym.przede wszystkim wyleczyl moja mame z nowotworu szyjki macicy i tylko dzieki niemu pozostawiono jej w trakcie operacji jajniki(czemu sprzeciwial sie inny lekarz).kilka lat pozniej sama moglam sie przekonac o jego profesjonalizmie kiedy u mnie takze cytologia wyszla nieprawidlowo.pan doktor wykonal mi maly zabieg,po ktorym inny lekarz stwierdzil ze jest wykonany perfekcyjnie i nie bede miala zadnych problemow z rozciaganiem szyjki macicy:-)

dokladnie tak samo uważam jak przedmówczyni...traktuje pacjentki przedmiotowo-byle nastepna...i wiecej kasy zgarnąć.. Potrafił wprost powiedzieć że za cesarkę bierze 1000zł jeśli nie chce się męczyć do końca.. Na moje pytania związane z różnymi dolegliwościami w ciąży..na wszystko odpowiadał że tak ma być.. jedynym plusem było to że nagrywa badanie z usg na kasete wideo..pozatym innych plusów nie widze... Chodząc do niego myślałam że tak to jest u ginekologa(byłam zaledwie u 2ch do tamtego czasu) aż w końcu zmieniłam lekarza..i powiem że jest bez porównania... dziewczyny nie ma się co męczyć...to wy wybieracie sobie lekarza i on powinien być dla WAS najlepszy pod każdym względem..

przez jakiś czas chodziłam prywatnie-dziś sama nie wiem dlaczego-wydawało mi się,że tak musi być,że lekarz traktuje pacjentkę jak..no powiedzmy przedmiotowo,jest niemiły i nie zamierza odpowiadać na żadne pytanie..a w szpitalu?szopka totalna-jeśli nie jesteś jego prywatna pacjentką to nawet na Ciebie nie spojrzy,a już na pewno nie zaangażuje się w Twoje leczenie:P no i wszędzie chodzi z tą swoją saszetką:P

polecam innym pacjentkom, sama korzystam z tego gabinetu od 17 lat. I nigdy nie wyszłam niezadowolona

Lekarz jest chamski, nie miły nie uprzejmy i stara się pozbyć pacjenta jak naj szybciej. Zapisał lek na odczepne zamiast przyjrzeć się problemowi i wyleczyć do końca a nie tylko na tydzień. Brak profesjonalizmu i poszanowania etyki lekarskiej. Odradzam wszystkim tego weterynarza.