dr n. med. Krzysztof Maciejewski

Bardzo dobry lekarz prowadzil moja cala ciaze za kazdym razem bylo komplet badan wszystko wytlumaczyl jak nalezy.Problem jest jeden ciezko jest sie zarejestrowac.

Witam, do dr Maciejewskiego chodziłam całą ciążę,pierwsza moja ciąża w zasadzie bezproblemowa,jedynie na początku plamienia i w związku z tym leki hormonalne.Nasłuchałam się pozytywnych opinii jednak muszę przyznać,że rzeczywiście przereklamowany lekarz...nieprzyjemny,podczas wizyty stwarza atmosferę,że pacjentka czuje się jakby zawracała mu głowę nawet najważniejszymi pytaniami..przykre.Jestem osobą konkretną,zadawałam w trakcie wizyty najwyżej 5 pytań,które zresztą miałam zapisane.Odpowiadał wymijająco,nie doradzał nawet w tak ważnej kwestii jak rodzaj leków,dawkowanie..o badania trzeba było się upominać..nie można się również do niego dodzwonić,nawet w kryzysowych sytuacjach.Obiektywnie przyznam,że nie wyłudza pieniędzy tzn wizyty tylko konieczne,leki jeżeli tylko można,to ...

Witam,
do dr Maciejewskiego chodziłam całą ciążę,pierwsza moja ciąża w zasadzie bezproblemowa,jedynie na początku plamienia i w związku z tym leki hormonalne.Nasłuchałam się pozytywnych opinii jednak muszę przyznać,że rzeczywiście przereklamowany lekarz...nieprzyjemny,podczas wizyty stwarza atmosferę,że pacjentka czuje się jakby zawracała mu głowę nawet najważniejszymi pytaniami..przykre.Jestem osobą konkretną,zadawałam w trakcie wizyty najwyżej 5 pytań,które zresztą miałam zapisane.Odpowiadał wymijająco,nie doradzał nawet w tak ważnej kwestii jak rodzaj leków,dawkowanie..o badania trzeba było się upominać..nie można się również do niego dodzwonić,nawet w kryzysowych sytuacjach.Obiektywnie przyznam,że nie wyłudza pieniędzy tzn wizyty tylko konieczne,leki jeżeli tylko można,to tańsze odpowiedniki.Jednak podsumowując,nie polecam-lekarz,szczególnie ginekolog,powinien tłumaczyć wszystko pacjentce,rozmawiać z nią,ustalać metodę leczenia,przedstawiać plusy i minusy a nie z łaską i wymijająco odpowiadać na pytania.Jeżeli sama czegoś nie doczytałam i się nie zapytałam,to jego nic to nie obchodzi.Czułam się traktowana instrumentalnie i z góry.W szpitalu nie do uchwycenia..

nie polecam . chamskie zachowanie w czasie wizyty w gabinecie mimo ze place . naburmuszony i nieuprzejmy , przereklamowany . po wizycie rozmawialam z panią tam pracujacą w rejestracji , taka uprzejma blondynka , mowila ze on taki jest ,one sa juz przyzwyczajone .mowila ze on zarabia duze pieniadze w szpitalu i gabinecie i innych traktuje z gory .personel w szpitalu tez ma kiepskie zdanie na jego temat .

Do szpitala trafiłam w 42tyg ciąży z krwotokiem, dr Maciejewski zapytał czy "odbywałam stosunek" i kategorycznie nie zezwolił na cesarskie cięcie (była sobota) i lekarze już podjeli decyzję o cesarskim cięciu-mieli czekać na akcję!!!!!! Mojej córci prawdopodobnie zaczeło zanikać tętno i dopiero wtedy zrobiono mi cesarskie cięcie!!! Pierwszy poród miałam również cc i (mało elastyczna szyjka macicy, duży płód 4500) a moja córka urodziła się z wagą 5300 i miała węzeł pępowinowy!!!!!!!!! tylko dzięki uprzejmosci dr Kiełkowskiego ŻYJE!! wiem że lepiej być wynoszonym na piedestały za estetykę wyglądu porodówki i położnictwa a gdzie życie małej istoty!!!!!!! o tym każdy by zapomniał-trudno nie udało się.Dla lekarza to był tylko płód- DLA NAS CAŁY ŚWIAT.

Dr Maciejewski jest świetnym lekarzam miałam problem z zajściem w ciąże on mi pomógł po 3 miesięcznej kuracji jestem w ciąży .

Jest świetnym lekarzem godnym polecenia

Jest świetnym lekarzem godnym polecenia

Znakomity lekarz- jeśli kiedykolwiek któraś z was będzie miała problemy z ciążą możecie byc pewne że dr. Maciejewski wam pomoże. Jest bardzo kompetentnym lekarzem można mu w pełni ufać.

Uważam, że jest wspaniałym człowiekiem i fantastycznym lekarzem. Przez dwa lata staralismy się z mężem o dzidzie, dzięki temu lekarzowi możemy cieszyć się naszym 'podwójnym' (będą bliźniaki) szczęściem już po 5 miesiącach regularnych wizyt. Wszystkim polecam, i jeśli jeszcze sie zastanawiasz to uwierz - nie masz nad czym! Lepszego nie znajdziesz Szczęśliwa przyszła mama

Szczęśliwa przyszła mama

odradzam zdecydowanie tego lekarza jest niemily naburmuszony niedelikatny chamski i traktuje swoje pacjetki kazda tak samo nie przejmuje sie wcale jej dolegliwosciami-jest ordynatorem w wejherowie wszyscy sie mu podlizuja,przez 3 lata leczylam sie aby zajsc w ciaze i znalismy z moim prowadzącym lekarzem dzien poczecia calą ciąże bylam na podtrzymaniu gdy przyszedl dzien terminu porodu to zostalam polozona na patologie bez rzadnego zainteresowania mna moje dziecko urodzilo sie 4tygodnie po terminie z oznakami przeterminowania,mimo prosby mojego prowadzacego lekarza na przyspieszenie porodu,ordynator nic nie dzialal.zdecydowanie odradzam