dr Krzysztof Martiszek

Chirurg stomatolog

Miałam dziś usuniętą ósemkę, bałam się że będzie bolało, a tu jedyne co było nieprzyjemne to znieczulenie (ale spokojnie można wytrzymać). Samego usunięcia w ogóle nie czułam, trwało może 3 minuty. Pan doktor jest bardzo miły, sympatyczny, pytał się czy nie odczuwam bólu w trakcie wyrywania. Przepisał antybiotyk i środek na opuchliznę. Bardzo fachowo podchodzi do każdego pacjenta. Gorąco POLECAM ;)

Pan doktor dwa razy usuwał mi zęby. Jest wspaniałym doktorem, zna się na rzeczy, polecam w 100%. Na szczęście już nie muszę usuwać,ale brata zabrałam na leczenie własnie do Niego. Polecam!!!

Byłem dzisiaj usunac ósemke u P. Martiszka w Gorlicach. Serdecznie polecam, w moim przypadku to wiecej strachu niz roboty, doslownie 3 minuty i dziekuje do widzenia. Bardzo dobry specjalista!!!!

totalny frajer wyrwał mi ósemke ale niewiedział czy to ten ząb zdecydowanie nie polecam !!!!

Będąc w Nowym Sączu trafiłam z bólem zęba do w/w gabinetu stomatologicznego. Profesjonalna pomoc i niezwykła wrazliwość Pana doktora sprawiły, że dalszy urlop spędziłam radośnie i od tej pory nie boję się dentysty. Wszystkim polecam.

Jedynym pozytywem wizyty, (usunięcie ósemki) u pana Martiszka była długość jej trwania. Poszło szybko, ale nie ma to najmniejszego znaczenia biorąc pod uwagę konsekwencje brutalnie podanego znieczulenia. Ponadto doktor uznał, że nie ma potrzeby brać antybiotyku, co jak się później okazało jest konieczne przy takiej ingerencji. Ostatecznie spędziłam dwa tygodnie na zwolnieniu lekarskim, a opuchlizna utrzymywała się łącznie przez trzy tygodnie. Odradzam!!!Weterynarze mają więcej wyczucia.

Odradzam!!!Weterynarze mają więcej wyczucia.

Bardzo polecam tego Chirurga. Jestem zadowolona, miałam do wyrwania górną ósemkę. Bałam się ale tak naprawdę nie wiedziałam kiedy już było po wszystkim. Jeszcze raz bardzo gorąco polecam!!

Składam wyrazy szacunku i podziekowania za profesjonalizm i dar umiejętnego podejścia do pacjenta. Usuwanie zęba odbyło się bezproblemowo i bezboleśnie (30.03.2011). Nadmieniam, że kilku lekarzy nie podjęło się jego usunięcia. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Z życzeniami dalszych sukcesów Monika T.

Polecam, to bardzo dobry specjalista, który doskonale wie co robi, a przede wszystkim pomaga ludziom.

Jest wspaniałym specjalistą.Mam do niego pełne zaufanie.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Polecam każdemu