lekarz Krzysztof Miszka

Laryngolog

2,6
2,7
2,4

Nie polecam. Zero zainteresowania stanem zdrowia. Na pytanie 'jaka jest przyczyna niedosłuchu' otrzymałam odpowiedź - 'a to pani tak przeszkadza?'

Szybko i nie miło. - Od trzech dni boli ucho, dzisiaj boli dużo bardziej. - Co Pani bierze? - To. - To proszę brać nadal. - Ale jest gorzej! Podniesionym tonem. -To proszę zmienić!!!

Szybko i nie miło.
- Od trzech dni boli ucho, dzisiaj boli dużo bardziej.
- Co Pani bierze?
- To.
- To proszę brać nadal.
- Ale jest gorzej!
Podniesionym tonem. -To proszę zmienić!!!

Przebieg mojej wizyty : lekarz obejrzał gardło , stwierdził :nie wiem co pani jest, ale dam antybiotyk. Taki lekarz, taka wizyta. Nie polecam.

nie polecam. byłam w luxmed.przyjmuje jakby się gdzieś spieszył. nie poświęca czasu pacjentowi.nie chce wystawić zwolnienia mimo gorączki tylko odsyła do internisty

Jesli ktos wybiera sie z dzieckiem zdecydowanie odradzam!Lekarz zaswiecil dziecku w gardlo nos i uszy i wypisal skierowanie na badanie(trwalo to okolo 2 minut).Mimo trwajacej infekcji nic nie zalecil,mimo korka woskowiny w uszach nic nie zrobil i nie zlecil.Jesli zapytalam o ew.plukanie stwierdzil zebym poszla do punktu dzieciecego i niech tam zrobia-to po co do niego przyszlam skoro zapisano mnie do laryngologa dzieciecego to powinien sam to zrobic a nie trwierdzic ze na 50%moze uszkodzic blone bebenkowa.Byc moze dobrze radzi doroslym ale do dzieci sie wogole nie nadaje.Strata czasu i pieniedzy.

Naprawa obu uszu.Lewe pracowało 28 lat.Prawe pracuje dalej. Sylwester.

Naprawa obu uszu.Lewe pracowało 28 lat.Prawe pracuje dalej.
Sylwester.

byłem pod wrażeniem konsultacji, od dawna nie trafiłem na tak konkretnego i kulturalnego człowieka znającego się na rzeczy

Rodzaj wizyty - kontrolna po infekcji, prywatne centrum medyczne. Kompletny brak zainteresowania, lakoniczne odpowiedzi na zadane pytania dotyczące stanu zdrowia, brak jakiejkolwiek informacji na temat proponowanego postępowania.

Rzeczowy, konkretny, w porę skierował mnie do szpitala, co okazało się nieodzowne. Z natury zadaję dużo pytań, na każde otrzymałam rzeczową odpowiedź.

lekarz wspaniały. Bardzo konkretny, dobrze tłumaczy problematykę choroby. Wzbudza zaufanie i jest kulturalny. POLECAM!