lekarz Krzysztof Mroziński

2,2
1,8
1,7

Moja córka była dzisiaj pacjentką dr.Mrozinskiego...Wyszła z tej wizyty przerazona i z bolącym brzuchem - jest w 5 mies.ciązy .Lekarz ten był chamski ,arogancki i bezczelny.Badanie przebiegło w ekspresowym tempie, było pełne bólu i nie pozbawione chamskich tekstów..........Czy tak powinna być traktowana kobieta w ciąży ??????????A gdzie się podziała kultura i szacunek ??? Dla mnie to zwykły konował a nie lekarz.........Nadmieniam ze przyjmował w zastępstwie za innego lekarza w przychodni na Rogatce..........Drogie Panie wystrzegajcie się tego TYPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz jest nie miły ,wulgarny i obraża pacjentki które są bardziej puszyste typu komentarzy ,, gruba świnia ,, . Robi łaskę co do przyjęcia na wizytę. Przyjmuje bardzo ekspresowo i nawet nic nie chce udzielić informacji na temat stanu zdrowia kobiety tak i dziecka . Jest bardzo nie delikatny .

Bylam u niego na nfz stwierdzil ze zwykle usg nie wykryje mojej ciazy i zaprosil mnie prywatnie. Zrobil mi usg co wykrylo ciaze a on nie tlumaczac mi nic innego oprocz tego ze mam w 30 i 40 tygodniu przyjsc na usg. Wzial kase i otworzyl mi drzwi. Jest nieodpowiedzialny poniewaz powinien mi cos wytlumaczyc bo to jest moje pierwszw dziecko to on nic tylko zbywal i krzyczal. W szpitalu przy innych ginekologach jest dobry, mily, bo inni patrza zabiegi przeprowadza dobrze ale nic wiecej. Odradzam wizyty sam na sam z tym czlowiekiem

Strasznie nie miły wręcz odpychający nawet gdy się do niego idzie prywatnie, bardzo zbywa pacjentkę i robi takie wrażenie jakby robił łaske ze ją przyjął.ODRADZAM KAŻDEJ KOBIECIE!!!

pan doktor na wizytę spóźnił się dość sporo. żeby upchnąć kolejkę wizyty odbywały się ekspresowo usg brzuch trwało niecałą minutę nie sprawdził wszystkich wymaganych parametrów był bardzo nie uprzejmy niczego nie wyjaśnił. skończyło się na tym że musiałam pójść prywatnie do innego lekarza odradzam

pan doktor na wizytę spóźnił się dość sporo.
żeby upchnąć kolejkę wizyty odbywały się ekspresowo
usg brzuch trwało niecałą minutę nie sprawdził wszystkich wymaganych parametrów
był bardzo nie uprzejmy niczego nie wyjaśnił.
skończyło się na tym że musiałam pójść prywatnie do innego lekarza
odradzam

Lekarz chamski,zupełny brak kultury i wyczucia dla pacjentki, tacy lekarze w ogóle nie powinni praktykować. Po prostu odrażający. Nie polecałabym go nawet największemu wrogowi.