lekarz Krzysztof Onichimowski

2,1
2,2
1,9
1,8

Nie polecam.Mówi do pacjentki taki sposób ,który nie przystoi lekarzowi.Jestem atrakcyjna a on dawał w stosunku do mnie nie przyzwoite komentarze.Nie delikatny.Badanie zawsze boli.Nie kompetentny( byłam u niego potwierdzić diagnozę ).Wyśmiał mnie twierdząc ,że jego usg każdą pacjentkę leczy .Mogłabym dużo jeszcze napisać. Po prostu odradzam jak moje poprzedniczki.

Ciekawa jestem kto pisze temu doktorowi te pozytywne opinie. To spocony, nieuprzejmy lekarz ,który na moją każdą wypowiedź odburkiwał .Nie udzielił żadnej porady ,nie odpowiedział na żadne pytanie. Szkoda ,że nie widziałam tego forum przed wizytą ,bo była to strata czasu. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Nie polecam. To lekarz z zeszłej epoki. Jest niemiły, nie rozmawia z pacjentką o jej problemach. Jego usg trwało dosłownie chwile, a więc i tak muszę je zrobić ponownie i pójść do lekarza który wysłucha moje problemy i konkretnie podejmie decyzję

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza, przynajmniej tak się tytułuje... Kompletny brak profesjonalizmu. Na dodatek nie trzyma higieny w gabinecie. Opryskliwy i bezczelny! Podczas wizyty wielokrotnie obraża pacjentkę. Nie wiem dlaczego ten człowiek nadal pracuje na takim stanowisku.

Jestem pacjentkom doktora od około 3 lat.Pamiętam,że za pierwszym razem nie zrobił na mnie dobrego wrażenia,bo faktycznie był nie miły,ale co ważniejsze- pomógł mi.Prowadził moją ciążę,która do łatwych nie należała.Zawsze mi tłumaczył co się dzieje i co mam robić by wszystko było ok. pod tym względem nie można na niego narzekać.Według mnie jego wielką wada jest to,że jest mało delikatny,nie zważa na słowa które kieruje do pacjentek.Prawdą jest również to że rzadko o ile wogóle zmienia podkłady.

Weszłam na tą stronę przypadkowo i tak się składa ,że od lat 10 co najmniej jestem stałą pacjentką doktora.U wielu lekarzy ginekologów byłam ,ale żaden się nawet nie umywa do Pana Doktora .Prowadził moje dwie ciąże i tylko dzięki niemu mój Piotr żyje.Lekarze tzw.pseudosonografiści nie umieli dostrzec wady serca mojego syna ale kasę brali.Trafiłam do doktora w 24 tyg. i w ciągu 5 minut wykrył wadę płodu.Natychmiast wykonał telefon do Warszawy i w ciągu 7 dni byłam na szczegółowej diagnostyce w Klinice.Od tamego czasu jestem fanką Pana Doktora i ufam mu bez granic.Wspaniały i bezinteresowny lekarz.

To wspaniały lekarz ginekolog.Swietny diagnosta a szczególnie pod względem USG położniczego/wykrywa wady płodu bez problemu/.Jestem jego pacjentką w 29 tyg.ciąży II i tylko dzięki jego wiedzy ta ciąża trwa nadal.Lekarze ze szpitala o mało co by mnie jej pozbawili.To skończone debile.Pan doktor to fantastyczny lekarz i człowiek bezinteresowny .Polecam go serdecznie.Ma jeden malutki feler:nie lubi debilnych kobiet?

Ten lekarz to zupełna porażka. Uważa się za niewiadomo co a kompetencje żadne. Nadaje się tylko do wypisywania recept. Nie polecam, a nawet szczerze odradzam wizytę u tego Pana, bo lekarzem trudno go nazwać. Podczas dwóch wizyt, w 20 a później w 25 tyg ciąży nawet mnie nie zbadał,z ostatniej wyszłam zapłakana, tak miło potraktował mnie szanowny doktor.

Byłam u tego lekarza na Obłużu Lesnym w przychodni Sanus.... NIE POLECAM !!!!

Byłam u tego lekarza na Obłużu Lesnym w przychodni Sanus.... NIE POLECAM !!!!

nie polecam,niemiły,ironiczny,Pan i władca.Nigdy więcej wizyt u tego Pana.

nie polecam,niemiły,ironiczny,Pan i władca.Nigdy więcej wizyt u tego Pana.