dr n. med. Krzysztof Rachwał

Ortopeda, Chirurg ogólny

2,4
2,1
2,1

Przyszedłem do Pana doktora z bólem łydki przy bieganiu. Po 2 zdaniach doktor wiedział jaki jest problem. Na wszelki wypadek jednak zrobił USG .. Wyszło mu jak miało być - uszkodzenie ścięgna Achillesa, na które nie ma leczenia a tylko pół roku przerwy od sportu. Cała wizyta 4 minuty. Jako osoba doświadczona kontuzjami poszedłem do cenionego fizjoterapeuty - opisałem problem, pokazałem zdjęcie, przez kilkanaście minut byłem badany, uciskany - przeciążenie mięśnia łydki. Rolowanie wałkiem i kilka tygodni przerwy pomogło wkrótce wrócić do aktywności sportowych.

nie podobała mi sie jego diagnoza od początku. Zwichnołem nogę na meczu poszedłem do niego zrobił usg i mówi że nic mi nie jest. Chodzić nie mogłem tydzień. Pojechałem do niego mpk bo nie mogłem sprzegłą wcisnąć. Po wizycie nawet zwolnienia nie wypisał. Kazał chodzić i niczym nie usztywniać aby kwaśną wodą okłady robić. Mineło 2 tyg a tu nic nie przechodzi. Musze się wybrać do bardziej kompetentnego lekarza. Mogłem najpierw przeczytać Wasze opinie zanim tam sie wybrałem

Mogłem najpierw przeczytać Wasze opinie zanim tam sie wybrałem

Niektórym lekarzom za brak wiedzy medycznej i notoryczne stawianie złej diagnozy powinno się dawać punkty karne, a po przekroczeniu jakiegoś pułapu kierować na ponowny egzamin. Ten lekarz to przykład niekompetencji. Powinien mieć odebrane prawo do wykonywania zawodu. Szanowni Państwo, szkoda Waszego czasu na wizyty. Pamiętajcie, że źle postawiona diagnoza to czasem kalectwo na całe pozostałe życie a szczególnie problem ten dotyczy dzieci.

Przychodząc z poważnymi problemami z kręgosłupem stwierdził że jestem zdrowa i kazał opuścić gabinet po czym wybiegł z walizką i poszedł do domu ... Skandal ! Nie wiem jak ktoś taki może pracować w tym zawodzie kompletnie się na tym nie znając

NIE POLECAM WYSŁAŁ MNIE NA RENTGEN na którym musiałem zapłacić 500 zł chociaż przeczuwałem że jest to marny lekarz ponieważ nie umiał dokładnie sprawdzić mojego kolana tylko trochę podotykal I mnie wysłał na kosztowne badania które nic nie dały TYLKO MU PIENIĄDZE W GŁOWIE

lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny... lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...

Kompletnie nie polecam! Pan "Doktor" nastawiony tylko na branie pieniędzy. Nie chce dawać skierowań na potrzebne badania, przepisuje bardzo drogie zastrzyki, które "może pani wykonać tylko u nas". Nie zna się na anatomii, mojej mamie nie chciał dać skierowania na biopsję kolana, mimo, że wyraźnie wyszedł jej chrzęstniak. Mnie próbował namówić na prywatne wizyty u siebie i płatne zastrzyki, chociaż potrzebowałam tylko zabiegów terapeutycznych, po których wszystko minęło. NIE POLECAM!

Tragedia. Lekarz totalnie niekompetentny. Zero znajomości anatomii, nie potrafi nawet opisu usg zrobić i tłumaczy to tym ze ortopeda tego nie robi. Szkoda ze kazdy inny u którego bylem tak. Brak słów i 150zl w błoto. Przyszedlem na usg,wyszedlem ze slownym zapewnieniem. Jestem strasznie oburzony, a przy zwróceniu uwagi zaczął krzyczeć na całą recepcje. Odradzam!!!!!!

Odradzam mój tato się leczył u pana doktora Oczywiście wyleczony ale z kasy...SZKODA ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH LICZĄ SIE PIENIĄDZE A NIE ZDROWIE PACJĘTA

Odradzam mój tato się leczył u pana doktora

Błędna diagnoza mimo wszystkich badań diagnostycznych, była pilna potrzeba zabiegu a inkasował za niepotrzebne zastrzyki. Jego działania prowadziły do kalectwa kosztem własnych korzyści materialnych. Stanowczo ODRADZAM !