lekarz Krzysztof Skowronek

w końcu lekarz który jest delikatny i wszystko dokładnie wytłumaczy, wizyta na luzie i można normalnie pogadać. Super polecam młodym dziewczyną które się bardzo boją wizyty jak ja!

Drogie panie ten lekarz nie jest ani kompetentne ani godny zaufania ,a z doświadczeniem też u niego na bakier .To,że bywa monotematyczny nie oznacza,że potrafi podać wyczerpujących informacji . To bardzo chłodny człowiek ! Pozdrawiam !

Najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam. Był moim pierwszym ginekologiem i nigdy nie zamienię go na nikogo innego. W gabinecie czuję się spokojnie, luźno i w ogóle nie zestresowana, można z doktorem o wszystkim bez skrupułów porozmawiać. Bardzo kompetentny i poważnie podchodzi do każdego problemu i tłumaczy dokładnie wszystko tak długo aż nie będzie pewny że zrozumiałyśmy. POLECAM!

Chodzę do doktora od ponad 8 miesięcy. Jestem nim zachwycona ! Wszystko spokojnie wytłumaczy, porozmawia z pacjentką jak ze "starą znajomą". Co najważniejsze - jest godny zaufania. Polecam :)

Nie znam innego lekarza, który mimo wizyty na NFZ nie zbywa pacjentki

Nie znam innego lekarza, który mimo wizyty na NFZ nie zbywa pacjentki

super. prowadzil moja ciaze na NFZ i kolejna tez bedzie z pewnoscia prowadzil. Poswieca duzo czasu, wszytsko tlumaczy, fakt moze jest przewrazliwiony ale lepiej tak niz gdyby mial cos zaniedbac.

Doktor poświęcił mi dużo czasu, a to była wizyta na NFZ, wyjaśnił wszystko, porozmawiał jak ze starą dobra znajomą. Wzbudza zaufanie, jest bardzo uprzejmy i szczery. Polecam dla dziewczyn, które idą na pierwszą wizytę do ginekologa. To dobry specjalista, polecam!

większość wypowiadających się tutaj pacjentek (choć niekoniecznie) powinna założyć fanklub tego lekarza, na mnie nie zrobił szczególnego wrażenia

lekarz super godny polecenia prowadzil moja ciaze i wszystko przebiegalo ok wyslal mnie na badania jak sama chcialam zrobic dodatkowe nie bylo rzadnego problemu dla niego by wypisac skierowanie nawet byl na tyle uprzejmy ze chcial mnie zabrac do szpitala do wroclawia gdzie pracuje , prawda jest bardzo nie smialyi sie powtarz ale milo soie z nim rozmawia

Zdecydowanie przereklamowany lekarz, pochłonęła go rutyna.

Zdecydowanie przereklamowany lekarz, pochłonęła go rutyna.