dr n. med. Krzysztof Suszyński

Fizjoterapeuta, Neurochirurg

W dzisiejszych czasach ciężko jest trafić na lekarza z powołania, a takim z pewnością jest dr Suszyński. Prawdziwy profesjonalista, poświęcający pacjentowi max uwagi. Zdecydowanie godny polecenia osobom mającym problemy z kręgosłupem.

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, kompetencji i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Witam.Jestem miesiąc po zabiegu koblacji szyjnej wielopoziomowej,niestety dolegliwości bólowe po zabiegu jeszcze nie minęły. Ból zwłaszcza w nocy wrócił nasilony,nie tylko spięte bolące plecy,ale także silny ból w łopatkach i między łopatkami.Mieszkam na stałe w Irlandii,dlatego kontakt z Doktorem Suszyńskim utrzymuje na skypie,pomaga mi poprawić mój stan zdrowia skuteczną rehabilitacją.W prosty sposób wytłumaczył mi jak wykonywać ćwiczenia,które bardzo mi pomagają.Dzięki Doktorowi powoli wracam do normalnego życia i pracy zawodowej.

Dr. K Suszyński jest bardzo dobrym specjalistą oraz bardzo miłym i pomocnym człowiekiem. Ze względu na moje problemy z kręgosłupem oraz przebyte operacje,szukałem specjalisty, który pomógłby mi poprawić mój stan zdrowia. Byłem u wielu lekarzy, ale żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. Pierwszą operację kręgosłupa lędźwiowego na poziomie L5/S1 przeszedłem w szpitalu w Otwocku. Po tej operacji mój stan zdrowia nie był zadowalający pomimo wizyt u wielu fizjoterapeutów, gdyż odczuwałem ciągłe pieczenie połączone z mrowieniem oraz towarzyszyło temu okresowe drętwienie kończyn dolnych. W październiku 2013 r. zdecydowałem się na stabilizację dynamiczną DIAM i wtedy tuż przed operacją poznałem dr. K. Suszyńskiego. Po operacji mój stan zdrowia się poprawił ale w dalszym ciągu byłem "skrzywiony" w wyniku przewlekłego osłabienia mięśni oraz towarzyszył mi ciągły ból, wraz z pieczeniem połączonym z mrowieniem dolnego odcinka kręgosłupa oraz kończyn dolnych. Miesiąc po operacji byłem na wizycie u dr. K. Suszyńskiego, który poświęcił mi dużo czasu omawiając szczegółowo mój przypadek. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony takim podejściem lekarza do pacjenta, jego wiedzą, uprzejmością,cierpliwością oraz sposobem objaśnienia i prezentacji zaleconych mi ćwiczeń. Dr K. Suszyński umie kompetentnie i fachowo odpowiedzieć na każde pytanie wskazując co jest przyczyną danej dolegliwości.Po kilku dniach ćwiczeń poczułem znaczną poprawę, nie musiałem już leżeć ciągle w łóżku. Od tego czasu cyklicznie utrzymuję kontakt z doktorem na Skypie, gdyż mieszkam w okolicach Kielc. Jeżeli mam jakieś pytanie lub coś mnie niepokoi zawsze mogę do niego zadzwonić (także w niedzielę). Co jakiś czas wraz z poprawą mojego stanu zdrowia dr.K.Suszyński zmienia mi ćwiczenia lub je modyfikuje. Jestem przekonany że dr. K. Suszyński jest godny polecenia każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że takiego lekarza spotkałem po raz pierwszy. Dziękuję mu za to, że w wyniku jego trafnie dobranych ćwiczeń mogłem wrócić do normalnego życia i zawodowej pracy.

Profesjonalista w każdym calu!! Nie spotkałam jeszcze lekarza z takim zaangażowaniem, który o każdej porze służy pomocą. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam !!! Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Pan Doktor to dobry duch mojego stanu zdrowia, jest zawsze skłonny pomóc, bez względu na porę dnia, polecam go całym sercem...

Naprawdę godny polecenia, w łatwy i zrozumiały sposob wytłumaczył z czym jest problem, trafnie omówił wyniki i wskazał konkretny sposób na złagodzenie dolegliwosci bólowych. Serdecznie dziękuję

wspaniały lekarz, ogromna wiedza połączona z doświadczeniem i wspaniały człowiek.

Niezwykle kompetentny, człowiek wielkiego spokoju i olbrzymiej wiedzy. Serdecznie polecam Pana Doktora pomógł mnie i mojej Żonie. Pozdrawiam Kazimierz z Zielonej Góry