lekarz Krzysztof Tura

Chirurg ogólny, Ortopeda

bardzo dobry i gody zaufania lekarza przede wszystkim kompetętny

bardzo dobry i gody zaufania lekarza przede wszystkim kompetętny

Doktor Tura to wysmienity specjalista. Jestem byłym koszykarzem i miałem częste z nim spotkania i za kazdym razem byłem i obecnie tez jestem zadowolony. POLECAM!!!!

POLECAM!!!!

Nie mam większych zastrzeżeń do tego lekarza. Prywatna wizyta okazała się dość droga porównując do kosztu wizyty u innych lekarzy o dobrej renomie w Toruniu. Diagnoza, którą otrzymałem nie była w 100% poprawna - pomyłka nastąpiła co do oceny przyczyn dolegliwości, ale na tamtym etapie rozwoju choroby nie było to łatwe i nie mam o to pretensji. Prawdopodobnie jest to dobry lekarz, ale myśle, że są lepsi a wizyty u nich są tańsze.

Godny polecenia, bardzo rzeczowy. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości, nawet te własne.

Rewelacyjny Lekarz! Gorąco polecam! Kompetentny, rzeczowy, sympatyczny. Udziela wyczerpujących wyjaśnień. Gorąco polecam!

Superr lekarz!!!Poleca...uratował mi noge!!!Jestem bardzo wdzieczna doktorowi!!

Superr lekarz!!!Poleca...uratował mi noge!!!Jestem bardzo wdzieczna doktorowi!!