lekarz Krzysztof Witek

1,3
1,5
1,5

Ten lekarz to pomyłka. Nie polecam doktora omijac szerokim łukiem. Wredny i opryskliwy. Dopiero na sor dowiedziałam się co jest przyczyną moich dolegliwości

Lekarz nie uprzejmy, na moje pytania odpowiadał bardzo chamsko. Wizyta na NFZ wiec pewnie dlatego. Jest nie delikatny i nie potrafi wytłumaczyć co dolega i jak leczyc. Dziwię się że taki ktoś jest lekarzem.

Lekarz z brakiem empatii, bardzo oschły i nie miły. Nie wytłumaczył wszystkiego do końca, na pytania odpowiadał opryskliwie. Pierwszy i ostatni raz. Jeśli masz możliwość skorzystaj z usług innego lekarza.

Spotkałam się z Panem doktorem w szpitalu przy ul. Prostej. Nie wiem jaki doktor jest na wizytach prywatnych , ale po poznaniu go w szpitalu z cała pewnością nie zdecydowałabym się na wizytę. Byłam na sali z pacjentom tego doktora i poza gabinetem traktował ją jak powietrze . Podczas badania w szpitalu nie udzielał żadnych informacji . Po prostu zbadał i odesłał na sale . Może i ten doktor ma wiedzę i kompetencje ,ale to niestety nie wszystko , ponieważ liczy się również podejście do pacjenta , którego temu lekarzowi brakuje . Traktuje pacjentki z góry , przy czym ma się wrażenie jakby chciał odbębnić badanie i mieć głowy .Mam szczerą nadzieje ,że już nigdy nie trafie na oddział na którym pracuje ten doktor .To jak doktor potraktował mnie na oddziale zmusiło mnie do wypisania się na żądanie i przeniesienie do innego szpitala .