dr Lech Barczewski

2,1
1,9
1,8
1,9

Ten lekarz jest okropny! Byłam u niego z córką, nawet nie zapytał jak ma na imie czy ile ma lat - nic. Takich lekarzy powinno się zwalniać. Nasza wizyta polegała na tym że ja (lub moja córka) mówie objawy, a on na koniec i tak stwierdza, że córka może iść do szkoły, ale jeżeli już chce się "leczyć" - jak on to powiedział. Ma pić herbate z imbirem itp. Nie polecam tego lekarza nikomu. W poniedziałek idziemy do rodzinnego.

Nieprzyjemny, pracuje "za karę ", krzyczy na pacjenta, musztruje ludzi, na szczęście zostałam skierowana do niego ja a nie moje dziecko, którego po mojej wizycie nigdy w życiu bym tam nie zaprowadziła. Może dlatego nigdy nie ma do niego kolejki. A przychodnia zatrudniająca tego pana powinna chyba ponownie to rozważyć, bo reputacji sobie za dobrej nim nie robi.

Bardzo rzadko chodzę do lekarza z dzieckiem można powiedzieć że wogule chodziaż moja córka ma 6 lat. ale BOŻĘ takiego lekarza nie widziałam w życiu i nawet nie słyszałam. byłam z dzieciem po zaświadczenie do szkoły. nie zainteresował się wcale dzieckiem. o nic nie spytał JEJ. Ani jak ma na imię ani ile ma lat. na pytanie moje wzruszył ramionami. przykre tyle lat płace ZUS i lekarz mojego dziecka lekceważy Mnie i co najważniejsze moje dziecko które jest najważniejsze w gabinecie nawet nie jego a POLIKLINIKI. smutne Nie polecam tego Pana. i na pewno zmienie lekarza i myślę że przychodnie. oczywiście nie dał mi zaświadczenie. bo miał problem tylko nie wiem czy z dzieckiem czy z sobą. Pozdrawiam Milusińskich pacientów POLIKLINIKI

Taki lekarz co to robi , bo musi. Niemiły, niekomunikatywny, a najlepszą ocenę wystawiły mu moje dzieci-nie lubią go i niechętnie chodzą, a przecież skoro mam wybór nie będę ich więcej do tego zmuszać.

Bardzo dziwny lekarz,bliżej mu do kierownika budowy lub kogoś w armii i chyba tam powinien się rozwijać bo jako lekarz to zatracił wszystkie atrybuty.

Już po raz drugi miałam kontakt z tym lekarzem,po raz kolejny wizyta u niego była okropna dla mnie jak i dla mojego dziecka.Ten człowiek nie nadaje się na lekarza,a tym bardziej na pediatrę,jest to bardzo nieprzyjemny człowiek,chyba nie lubi dzieci,mam nadzieję ,że więcej się z nim nie spotkam,odradzam tego lekarza.

niemiły, traktujący mamę przebywającą z dzieckiem przecież non stop, nie jako źródło wiedzy o dziecku, ale jako osobę do spacyfikowania, problemy rozwiązuje szybko, bez dyskusji, jest tak jak on mówi i koniec, sprawa jest przecież prosta, nie warto drążyć. Dodatkowe skierowanie? po co? wystarczą rutynowe wizyty u niego, nie tłumaczy choroby, mama widać nie jest partnerem do dyskusji. Powtarza komunały, stereotypy, a liczyłam na podejście do konkretnie naszego przypadku. Ktoś taki do dziecka? nie...

Nie polecam tego lekarza. Przepisuje leki nie odpowiednie do wieku dziecka. Nie miły. Wypisuje recepte i zegna sie z pacjentem !