dr n. med. Lech Bolt

Ginekolog, Ginekolog położnik

Uratował mi życie. Super lekarz. Aby więcej takich było w nasze kochanej medycynie.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Dokładny, taktowny, uprzejmy. Leczę się u niego od lat. To prawda, że trzeba długo czekać w poczekalni ale zważywszy, iż pomógł mi i życie mu zawdzięczam nie zwracam uwagi na tłumy kobiet czkające, bo żadnej pacjentki nie pozostawi bez pomocy. Nie należy do gadatliwych ale wszystko co chciałam wiedzieć wytłumaczył mi ze spokojem i wnikliwością. Polecam tego lekarza zwłaszcza w trudnych przypadkach. Barbara

Polecam tego lekarza zwłaszcza w trudnych przypadkach.
Barbara

Leczyłam się u tego lekarza ponad 20 lat temu. Przyjemniaczkiem to on nie był, ale jego kompetencje były i są niepodważalne. Wyleczył mnie wtedy z kilku schorzeń, m.in. wypalił nadżerkę. Do dzisiaj nie mam żadnych problemów.

Bardzo kompetentny lekarz. Trzykrotnie ratował mi życie. Ma wiele pacjentek - bowiem jest l e k a r z e m w pełni tego słowa znaczeniu. Oby jak najdłużej nam pomagał. Elżbieta

Polecam tego lekarza. Wielokrotnie mi pomógł, przezorny, wyczulony na wszystkie objawy, szczególnie dla kobiet z zagrożoną ciążą.

Wielki minus w poczekalni byłam umówiona na godz. 19 a jak przyszłam na swoja godzinę było jeszcze 8 pań. Czekałam 2 godziny. Polecam jak nie macie co z czasem zrobić.

dr Lech Bolt jest bardzo dobrym lekarzem wprost najlepszym. Polecam z całego serca.

Jeżeli ktoś chce mieć niepotrzebnie usunięte kobiece narządy płciowe naprawdę polecam tego lekarza

NA prawdę dobry, doświadczony lekarz.

NA prawdę dobry, doświadczony lekarz.