lekarz Lech Cesarz

Neonatolog, Pediatra

Wspaniały lekarz, aż szkoda że tylko prywatnie można sie do niego dostać. Ja gorąco polecam

Wspaniały lekarz, aż szkoda że tylko prywatnie można sie do niego dostać.
Ja gorąco polecam

Dostałam skierowanie z moim maluszkiem 6 miesiecznym do szpitala,poszłam na wizyte do dr Cesarza i stwierdził ze ten szpital nie jest konieczny:) Leczymy syneczka w domciu:)

bardzo dobry lekarz ,bardzo dobrze zajmuje się maleńkimi dziecmi ,zawsze dobrze doradzi

Zdecydowanie nie polecam. Praktycznie w każdej sytuacji wypisuje antybiotyk lub uwielbiany bactrim, który to lek w ogóle nie powinien być stosowany w infekcjach dróg oddechowych. A jak nie pomoże jeden, to daje drugi bez propozycji jakichkolwiek badań. Dwukrotnie nie zastosowałam antybiotyków, które zapisał i dziecko...wyzdrowiało! Raz udałam się w tym samym dniu do przychodni, diagnoza drugiego lekarza była całkowicie inna i... okazała się słuszna.

w przychodni leczyli mi dziecko 6 tyg. i dalej córka miała kaszel .dr. Cesarz wyleczył ją w 5 dni wiec nie musze nic wiecej pisac

Bardzo zadowoleni po lekarstwach zapisanych przez lekarza dziecko wróciło do zdrowia.Bardzo uprzejme i miłe podejście do pacjenta.Polecam

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Pomógł w chorobie synka, z którą nie mogło sobie poradzić dwóch innych lekarzy. ponadto otrzymaliśmy wszelkie potrzebne informacje dotyczące choroby, leczenia. Lekarz udzielił nam także informacji dotyczących leków, oraz ich zamienników. Ponadto ma świetne podejście do małego pacjenta. Jeszcze raz polecam!!!