dr n. med. Lech Dudarewicz

Genetyk kliniczny, Ginekolog położnik

Bardzo polecam, miła i bardzo pouczająca wizyta. Wyszłam z badania spokojniejsza i pewna że wszystko z maluszkiem jest ok.

W pierwszej ciąży chodziłam do doktora i było rewelacyjnie, miło. Córka urodziła sie zdrowa. Przy drugiej ciąży również było miło do momentu gdy dostalismy wynik amniopuncji: zespół Downa. wtedy pan doktor zamiast wytłumaczyć nam z czym sie ta wada wiąże i jak takie dzieci rozwijaja się wręczył nam ustawe o aborcji i powiedział , że to najleepsze wyjście. Synek urodził się i jest wspaniałym, pogodnym, kochającym i wrażliwym chłopcem. Niestety gdybym sugerowała sie podejście dr dudarewicza mojego dziecka nie byłoby na świecie.

Chodziłam do dr Dudarewicza na USG ciąży. Uprzejmy i pogodny, bardzo szczegółowo opisywał i pokazywał maluszka dzięki czemu miałam wrażenie, że go znam nim się narodził :-) Polecam go bo nic jak rzeczowa informacja nie uspokaja przyszłej mamy.