2,9
2,4
2,7
2,7

Lekarz naprawdę miły sympatyczny wszystko wyjaśnił. Obejrzał dokładnie miejsce urazu. Jak dla mnie godny polecenia

Nie mogę się zgodzić z opinią ludzi ponieważ ja jestem zadowolona z zabiegu z rozmowy z lekarzem wszystko mi wyjaśnił a co do picia kawy ma prawo to też człowiek a wy jesteście idealni wątpię

Brak profesjonalizmu, nie przeczytal wynikow, wulgarny irogant. Niegrzeczny, nieuprzejmy. Wiedzę oceniam na 0

Do tego „lekarza” trafiłam z konieczności… Gdybym mogła cofnąć czas z pewnością nie skorzystałabym z usług tego „specjalisty”. ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Pan „doktor” spóźniał się. Potrafił mimo swego spóźnienia zamknąć drzwi od gabinetu i spokojnie wypić świeżo zaparzoną kawkę. Ma bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty niejednokrotnie padały niesmaczne komentarze w moim kierunku z podtekstem seksualnym na temat wyglądu ciała. Próbując odwrócić uwagę od swego grubiańskiego i nieetycznego zachowania wypytywał o sprawy prywatne, a następnie nieproszony w niemiły i lekceważący sposób komentował różne kwestie. Kiedy próbowałam się czegokolwiek dowiedzieć potrafił powiedzieć „to ja jestem tutaj lekarzem, proszę mnie nie uczyć zawodu”. Zwracał się do mnie bezpośrednio per „Ty”, traktował mnie z góry, jak małą dziewczynkę. W dodatku blizny, które pozostały mi po „leczeniu” u tego pana wymagają kolejnej interwencji lekarskiej, nie tylko ze względów estetycznych ale również zdrowotnych, ponieważ blizny bolą, a po przebytej konsultacji z innym lekarzem wynika, że zostały zszyte nieprawidłowo, stąd pojawia się ból i dyskomfort… Dodam, że jedna z ran została zszyta w taki sposób, że krótko po wyjściu z gabinetu szwy rozeszły się, a krew ciekła niczym z kranu. Niestety Pan doktor nie przyjął mnie już do gabinetu, kiedy próbowałam się dostać ponownie tego samego dnia na wizytę i musiałam szukać pomocy u innego lekarza, który przyjął mnie na cito. Jeszcze raz powtórzę: ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Wszystko ładnie się goi. :)

Nie polecam, lekceważące podejście do pacjenta i jego problemów, pan doktor ewidentnie odwala pańszczyznę.

niestety musze tak ocenić tego lekarza. miałam z nim kontakt kilka razy i pochwalic moge jedynie delikatność przy wykonywaniu zabiegów. jednakże potrafi również np. wyjść z gabinetu do zatłoczonej poczeklani i zostawic drzwi otwarte, podczas gdy pacjentka ubiera się. trafiłam do niego po wypadku. po poczatkowym sumiennym leczeniu zaczął bagatelizowac opisywane przeze mnie objawy, wysyłając z nimi do innego specjalisty, jednak odmówił wystawienia skierowania, gdyż "nie widział takiej potrzeby". Leczenie uznał za zakończone, a ja trafiłam do ortopedy inna drogą. zdiagnozowane wcześniej skręcenie okazalo sie nadwichnięciem, konieczna była artroskopia, która ...

trafiłam do niego po wypadku. po poczatkowym sumiennym leczeniu zaczął bagatelizowac opisywane przeze mnie objawy, wysyłając z nimi do innego specjalisty, jednak odmówił wystawienia skierowania, gdyż "nie widział takiej potrzeby". Leczenie uznał za zakończone, a ja trafiłam do ortopedy inna drogą. zdiagnozowane wcześniej skręcenie okazalo sie nadwichnięciem, konieczna była artroskopia, która wykazała również m.in zerwane więzadlo. Prawdopodobnie pierwotnie było jedynie naderwane, ale pękło całkowicie na skutek zaleconych przez niego ćwiczeń. Niestety nie dostałam żadnych wskazówek, jak je wykonywać, a na rehabilitację „jestem za młoda”. Uczciwie musze dodać, że opierał się na usg, które nie wykazało zmian
ogólnie - lekarz dobry do oczyszczenia ropnia i wycięcia wrastającego paznokcia.