lekarz Lech Salita

Laryngolog

1,8
2,1
1,9

gosc nie ma pojecia o medycynie nie wie gdzie wycina sie mgigdaly jak w filmach komediowych... i kabaretach straszne zero wiedzy nie wiem jak ten człowiek wogóle przechodził z semestru na semestr jedyne czego mozna mu pogratulowac to bardzo dobrych znajomosci skoro skonczyl medycyne

nie podoba ,mi się to ze wysyła odrazu na oddział

nie podoba ,mi się to ze wysyła odrazu na oddział

Polecam wszystkim wizyty u w/w lekarza. Profesjonalnie, miło i kompleksowo. Zanim wybrałam się do Doktora Sality byłam u kilku innych specjalistów, którzy leczyli mnie na schorzenia, których nie posiadam. Dopiero wizyta u tegoż specjalisty rozwiązała problem i dziś cieszę się dobrym zdrowiem.

beznadziejny lekarz, lekarz który nie posiada podstawowej wiedzy, nie mógł się zdecydowac czy mam migdały czy nie mam. W końcu stwierdził że zostały pewnie kiedys wyciete a dodam ze nigdy nie miałem wcześniej do czynienia z jakimkolwiek laryngologiem. No cóz jeśli nie potrafi sie właściwie zdiagnozowac to jakie może byc leczenie?. Prosze sobie samemu odpowiedzieć....

Brak odpowiedniego profesjonalnego podejścia do pacjenta o fachu chirurgicznym które znajduje się na niskim poziomie nie wspomnę.Stanowczo odradzam jakie kolwiek wizyty u tego lekarza i umawianie sie na zabiegi wyciecia migdałków grozi kalectwem

Brak podejścia do dzieci, wizyta ekspresowa, brak wyjaśnień, obcesowy. Poziom wiedzy sprzed Gierka.

Powiem krótko - ideał lekarza. Miły, zna sie na rzeczy, bardzo duzo wie, polecam.