dr hab. n. med. Lechosław Putowski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Przez opieszałość Pana Putowskiego a może brak doświadczenia i profesjonalizmu we wczesnym zdjagnozowaniu skracania się szyjki macicy niestety moja córeczka urodziła sie zbyt wcześnie i niestety nie przeżyła. Jeżeli chcecie urodzić żywe i zdrowe dzieci omijajcie z daleka Pana Putowskiego i jego klinikę Ab ovo która jest bardzo droga i nie skuteczna!!!

Na razie jestem w trakcie leczenia ale jak dotąd nie mam zastrzeżeń po za jednym bardzo długo trzeba czekać na wizytę- ja czekałam aż 4 godziny!!!ALE mimo późnej godziny dokładnie mnie przebadał itd.

Zdecydowanie nie polecam!!!!Dziewczyny przestroga! Lekarz starej daty, zupelnie nie umial wyjasnic podtawowych zagadnien ku mojemu zdziwieniu!bylam bardziej przgotowana niz on. Po okazaniu wyniku badan i wyraznych nierawidlowosci uznal iz takich nie ma! na dodatek chcial wypisac diane ktorej wcale nie potrzebuje! gdy o tym wspomnialam zaslanial sie tym ze i tak by mi nie przepisal. jasne!