Lekarze Lekarz rodzinny

lekarz Grzegorz Pawlik

ulica Radzikowskiego 19
31-315 Kraków

Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.

lekarz Barbara Szczurzewska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok

bardzo dobra lekarka. to juz nie pierwszy raz jak korzystamy z jej pomocy. nasze zdrowie to w bardzo duzym stopniu zasługa Pani doktor.

lekarz Marcin Krzywdziński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu
ulica Asnyka 55
59-730 Nowogrodziec

Wzorowy lekarz pierwszego kontaktu. Świetny pediatra. Stawia trafne diagnozy i kieruje na dalsze badania lub do specjalistów.
Opinia dodana przez: Jacek
Mila uprzejma, życzliwa, zawsze uśmiechnięta, współczująca, pomocna ,Lucka zawsze wysłucha bardzo dokładnie pacjenta nigdy nie lekceważy najmniejszego symptomu choroby bada zawsze dokładnie i szczegółowo niczego nie pomija i stara się zawsze pomóc pacjentowi zrozumieć chorobę która go dotyczy naprawdę ziej dobry człowiek i lekarz rodziny a nawet mogę powiedzieć jak nie najlepszy w Bychawie mowie to ja która zawsze byłam największym wrogiem lekarzy ale co do doktor Dudzińskiej mogę z ...
Pełen profesjonalizm, krótkie kolejki, rozsądne i empatyczne podejście. Leczymy się u Pani doktor od 11 lat.

Adam Pawlik

NZOZ Przychodnia nr 4
Tychy

Prawdziwe powołanie, życzliwość, troskliwość, uprzejmość, ogromna wiedza, EMPATIA, to tylko telegraficzny skrót zalet Pana Doktora... Lekarz w stu procentach godny polecenia.
Opinia dodana przez: Wiola
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Lekarz medycyny pracy
                                       dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Przyznam że byłem bardzo zaskoczony z jakim zangażowaniem Pani doktor podchodzi do pacjenta, jedynie można by się smucić kolejkami i czasem wizyty ale nie ukrywajmy widząc dużą kolejkę za drzwiam to jedynie podziwiać że Pani doktor ma tyle siły i chęci by wszystkich przyjąć.

lekarz Aleksandra Michałek - Redlińska

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Polecam Panią doktor, nie robi problemów ze skierowaniami na badania, wręcz sama z siebie je daje, gdzie inny lekarz by nie dał. Bardzo uprzejma i zawsze z uśmiechem do pacjenta. Jest otwarta na naturalne środki leczenia ale jak trzeba to da antybiotyk. Najlepszy lekarz w Nowak & Nowak w Toruniu !
Opinia dodana przez: Tomasz K

lekarz Dariusz Mazurczak

NZOZ Palomed 2
Kujawska 5
35-900 Rzeszów

Doskonały lekarz, świetne podejście do pacjenta, wspaniała osobowość. Umie wysłuchać, doradzić, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Bogusław

dr Anna Jakubaszek-Pałacha

Farmed
Koryznowej
20-950 Lublin

Gdyby można było dać 10 gwiazdek, dałabym je.... Pani Doktor jest fachowcem w swoim zawodzie- konkretna, kompetentna, wyrozumiała, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, same zalety, zero wad. Często zostaje po godzinach, gdy przychodnia powinna już być zamknięta, poświęca siebie dla pacjentów. Ale robi to chyba z satysfakcją , bo nigdy nie dała odczuć, że ma już dosyć. Cała rodziną leczymy się u Pani Doktor już 18 lat, nigdy nie widziałam jej złej ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Agata Pożarycka

prywatna praktyka
Maciejowicza
71-012 Szczecin

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wzorzec lekarza pierwszego kontaktu! W każdym przypadku wnikliwie bada, doradza specjalistów. Zna historię pacjenta, troszczy się o rodzinę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Janusz Butkiewicz

Nyska 13a lok. 2
48-200 Prudnik

Jak żyje 30 lat, jak spotkałem sporo lekarzy którzy mnie zrazili do tego by leczyć dolegliwości , przez co sporo spraw bagetelizowalem , to odkad trafiłem na doktora Butkieiwicza wiata w medycynie wróciła , lekarz którego ze świecą szukać, słucha, doradzi, szuka rozwiązania a co najważniejsze to jego diagnozy są 100% sprawdzające się
Opinia dodana przez: Paweł

dr Jadwiga Kacprzak

Lekarz rodzinny, Pediatra

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Jest to cudowny lekarz z powołania. Pani dr Kacprzak była moim pediatrą teraz także zajmuje sie moim pierwszym dzieckiem i już wiem że drugie też do niej zapisze. Poświęca 100% swojego czasu zawsze odpowie na wszystkie pytania i co najważniejsze. Zawsze dokładnie zbada pacjenta nie ważne czy małego czy dużego.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marek Nawrocki

Lekarz medycyny pracy

ks. Panasia 3
38-406 Odrzykoń

żebym postawił maksymalną ocenę to chyba musiałby być lekarz cudotwórcą :) nikt nie jest idealny wiec i nie ma najwyższej oceny, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty

lekarz Małgorzata Gałaszkiewicz

ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz leczę sie u Pani doktor od dziecka i moje dziecko rowniez. Bardzo sie cieszę ze jest ze mna od początku
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jan Isakow

Gabinet
Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Wspaniały człowiek. Empatyczny, konkretny i bardzo profesjonalny. Gorąco polecam. __________________________________________________________________

lekarz Ewa Składanowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pani doktor E. Składanowska leczy mnie już kilkanaście lat. Jest najlepszym z wielkim doświadczeniem lekarzem. Pełna zrozumienia i empatii dla pacjenta. Chylę czoła. Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Magdalena Czerska

lekarz Magdalena Czerska

Internista, Lekarz rodzinny

Magdalena Czerska Lekarz Rodzinny, Leczenie Bólu
Warszawa

Dr Czerska to lekarz godny polecenia. Oprócz profesjonalizmu i kompetencji charakteryzuje ją prawdziwa troska o pacjenta. Skutecznie i szybko pomogła mi w walce z każdym schorzeniem, mniejszym i większym. Czuć, że to lekarz z pasją a do tego dużą wrażliwością i życzliwością w stosunku do ludzi. Polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Joanna

dr Tomasz Kubicki

Gabinet
50-351 Wrocław

Znakomity lekarz pod każdym względem. Od lat leczy moją mamę, której dzięki swoim kompetencjom uratował życie. Mama ma 84 lata.
Opinia dodana przez: Józef Mika

lekarz Ewa Zmudzińska

Lekarz medycyny ratunkowej

ul. Stanisława Małachowskiego 14A/4
87-100 Toruń

Od 45 lat choruje na luszczyce. Leczylo mnie wielu lekarzy z całego kraju, ale podejście Pani dr jest profesjonalne. Nie mogę się doczekać wizyty z wynikami bo pozwolą mi na zastosowanie innej metody leczenia proponowanej przez Pania doktor. Polecam najlepszego dermatologa .
Opinia dodana przez: Eryk