Lekarze Lekarz rodzinny

dr Ewa Jewusiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWA RODZINA - B" s.c.
Mieszka I 42
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz godny polecenia. Miła i profesjonalna pani doktor, ma dużą cierpliwość do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, wszystko dobrze wyjaśni, jak trzeba skieruje na badania. Polecam

lekarz Aleksandra Winkler

Centermed
Warszawa

Kompetentna, rzeczowa, uprzejma, skupiona na pacjencie. Zleca tyle badań, ilu potrzebuje, żeby mieć absolutną pewność w konkretnej kwestii. Wspaniała specjalistka.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Alina Fesser-Rębowska

Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz z super podejściem do dorosłych i dzieci, z dużą wiedzą i umiejętnością wyjaśnienia problemu. Zdecydowanie polecam Panią Doktor!!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Jórasz

Sanok

Witam,jestem bardzo zadowolona z wizyty,gdyz przede wszystkim pani doktor na pierwszej wizycie zleciła bardzo duzo badan a nie leczyła w ciemno,spełniła moje oczekiwania na 100%,poza tym ma swietne podejscie do dzieci.
Jeszcze w swoim zyciu nie spotkalem tak ludzkiego podejscia do pacjeta.Jestem jej pacjetem pare lat.Pani doktor naprawde kocha to co robi.

lekarz Elżbieta Stępień

Żeromskiego 18b
64-980 Trzcianka

To lekarz z powołania, jest konkretna , rzetelna i kompetentna . Leczę się u Pani doktor przez wiele lat i stwierdzam, że pacjent nie jest przypadkiem chorobowym , ale człowiekiem, który zasługuje na zainteresowanie i pomoc. Okazała niezwykłą sumienność w dążeniu do właściwego zdiagnozowania mojej choroby. Potrafi gruntownie zbadać pacjenta i postawić właściwą diagnozę, a gdy trzeba to nie waha się odesłać do specjalisty na dodatkowe badania. Dzięki opiece medycznej ...
Opinia dodana przez: akumulatorek5

dr n. med. Kordian Waroński

Lekarz medycyny pracy

Rogozina 55
44-310 Radlin

Bardzo kompetentny i uczciwy Pan doktor. Polecam z całego serca. Wyrazy szacunku dla całego personelu, który dba o pacjenta i nie bagatelizuje choroby

lekarz Anna Nalepka

Lekarz rodzinny

Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "SALUS" s.c.
406
32-444 Głogoczów

Jestem pod opieką Pani Doktor od wielu lat. Takiego lekarza w obecnych czasach bardzo rzadko się spotyka. Ogromna empatia, wiedza i kultura osobista a przy tym pasja i radość z wykonywanego zawodu. Świetny diagnosta. Znajomi zazdroszczą mi takiej lekarki i także przychodni bo tam wszyscy lekarze i personel pomocniczy są dla pacjenta. Pani Doktor to Lekarz przez duże "L". Oby wszyscy tak rozumieli przysięgę Hipokratesa, jak Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Piotr Kończakowski

Kardiolog, Lekarz sportowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MADA-MED"
Wolności 109
41-500 Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

dr n. med. Dorota Rydzik-Bondaryk

ppłk. Nowaka 3
06-100 Pułtusk

polecam tego lekarza zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wiele razy Pani dr mnie pomogła i mojej rodzinie. Jak nie pomagali mi specjaliści to jechałam 60km do Pani dr z wiarą że ona mi pomoże i nie myliłam się. Kilka miesięcy męczyłam się z kaszlem, po wizycie u Pani dr Bondaryk na drugi dzień wróciłam do życia.Dobry człowiek, dobry lekarz... Polecam:)

lekarz Sławomir Korcz

Lekarz medycyny pracy

Warszawa

Dawno nie trafiłam na tak rzeczowego lekarza. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty. Rozmawiał ze mną jak z partnerem. Nie traktował mnie przedmiotowo. Brakuje mi słów,żeby opisać wspaniałe podejście tego lekarza do pacjenta. Wyszłam z gabinetu naprawdę zadowolona. Wszystko mi Pan Sławomir wytłumaczył, nie zbywał. Zdecydowanie dostosowuje sposób wypowiedzi do rozmówcy. Ma naprawdę ogromną wiedzę i jak będę miała problem to na pewno skorzystam z jego pomocy. Lekarz godny zaufania i polecania- oby ...

lekarz Leszek Danecki

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a
32-300 Olkusz

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Eleonora

lekarz Paweł Hylewski

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Bardzo rzeczowy, profesjonalny lekarz. Prawdziwy fachowiec z powołaniem! Nie życzę nikomu choroby, ale jeśli już się trafi, polecam konsultację właśnie u tego lekarza!
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Joanna Gawlik

Lekarz rodzinny

Medyczne Centrum Specjalistyczne "Polimed" sp. z o.o.
Sandomierska 4/3
41-216 Katowice

Wspaniały lekarz. Zawsze miła .Stawia trafne diagnozy i dobiera skuteczne leki. Szkoda że nie pracuje już w Przychodni Polimed na ul.Sandomierskiej. W rejestracji twierdzą że nie wiedzą gdzie teraz Pani doktor pracuje albo nie chcą powiedzieć. Może ktoś wie to proszę podać adres
Opinia dodana przez: Barbara

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

lekarz Wiesław Piskadło

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Cierpliwy, kompetentny, życzliwy a ponadto niezwykle skromny i szlachetny człowiek. Mimo nawału biurokracji medycznej stara się poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Coraz mniej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: M.A.G...

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Internista

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.
świetny lekarz,polecam,wyleczył mi kręgosłup a ja 2 miesiące chodziłem po neurologach i zero efektu,a on dobrał zastrzyki,rehabilitacje,leki i skończyło się cierpienie,jest ok!zawsze miły dla pacjentów, ma zawsze kolejkę,ale warto poczekać,dobrze leczy
Opinia dodana przez: pawel

lekarz Robert Myszkowski

Lubmed
59-300

Miły lekarz godny polecenia. Dobry diagnosta, ma podejście do pacjenta, cierpliwie wysłucha, poświęca wiele czasu dla chorego, na zadane pytania przystępnie wytłumaczy
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Kazimierz Karpowicz

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Najlepszy lekarz pod słońcem. Polecam bardzo. Kiedyś leczył mnie jak byłam mała, a teraz moje dzieci. I nie przepisuje antybiotyków jeśli nie ma takiej konieczności.
Opinia dodana przez: Anna