prof. dr hab. n. med. Adam Dziki

3,3
3,1

Anonim

05.04.2012

Niestety, pomimo obietnic nie zajrzał nawet na salę operacyjną, również usłyszałam słowa " zrobiłem wszystko co mogłem, żeby mama jadła", olał pacjenta ze względu na wiek i tyle. Po za tym nieuprzejmy, nie interesuje się niczym.

Anonim

01.03.2013

Pan profesor obiecuje cuda, bagatelizuje chorobę, mówi ,że będzie operował a niestety nie uczestniczy w operacjach!!!!Gdy spytałam czy to on operował moją mamę odpowiedział że tak!!! Ale o tej samej godzinie miała operację pacjentka z pokoju obok i jej córce powiedział to samo! Sklonował się pan Dziki. Opieka na tym oddziale okropna!!! Długo można by było pisać... NIE POLECAM!!! Moja mama niestety nie zdążyła zmienić lekarza...

Robert

27.02.2016

Dziękuję dodającym opinię o pracy lekarzy. To jest to samo jak mechanik samochodowy. Zawód jak zawód, kto kogo zawiedzie.

Dziękuję dodającym opinię o pracy lekarzy.
To jest to samo jak mechanik samochodowy.
Zawód jak zawód, kto kogo zawiedzie.

Ewa

01.02.2016

lekarz niesłowny za 10 minutową wizytę pobiera 400 zł z której nic nie wynika brak kontaktu mówi żeby zadzwonić a póżniej jest niedostępny. Zdecydowanie nie polecam.Kwota którą pobiera do czegoś zobowiązuje ,pieniądze każdy potrafi brać

lekarz niesłowny

Hanna

08.01.2016

Pan Prof dr.hab.n.med Adam Dziki jest wybitnym lekarzem, chirurgiem i diagnostą. Uważam że jest rewelacyjny w tym co robi.Słusznie uważa się, że jest jednym z najwybitniejszych chirurgów w europie. Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za leczenie mnie i opercję. Hanna Ś

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8

Uni Med Zespół Gabinetów Lekarskich