prof. dr hab. n. med. Adam Dziki

3,3
3,1

Robert

27.02.2016

Dziękuję dodającym opinię o pracy lekarzy. To jest to samo jak mechanik samochodowy. Zawód jak zawód, kto kogo zawiedzie.

Dziękuję dodającym opinię o pracy lekarzy.
To jest to samo jak mechanik samochodowy.
Zawód jak zawód, kto kogo zawiedzie.

Ewa

01.02.2016

lekarz niesłowny za 10 minutową wizytę pobiera 400 zł z której nic nie wynika brak kontaktu mówi żeby zadzwonić a póżniej jest niedostępny. Zdecydowanie nie polecam.Kwota którą pobiera do czegoś zobowiązuje ,pieniądze każdy potrafi brać

lekarz niesłowny

Hanna

08.01.2016

Pan Prof dr.hab.n.med Adam Dziki jest wybitnym lekarzem, chirurgiem i diagnostą. Uważam że jest rewelacyjny w tym co robi.Słusznie uważa się, że jest jednym z najwybitniejszych chirurgów w europie. Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za leczenie mnie i opercję. Hanna Ś

teresa

09.11.2014

nie jest to lekarz godny polecenia. brak nadzoru nad oddziałem, brudy , poszłam z błahostką a mało nie przypłaciłam życiem z powodu zakażenia wewnątrzszpitalnego.

Oszukany pacjent

08.05.2014

Doktor Dziki to może dobry specjalista ale człowiek bezduszny i naciągacz. Po prywatnej konsultacji (400 zł jedna wizyta) i stwierdzonej konieczności pilnej operacji (na wizycie twierdził, że w ciągu dwóch tygodni będzie operacja w WAM-ie, po oczywiście odpowiednim "zmotywaniu" pana doktora) okazało się jednak, że trzeba będzie czekać przeszło miesiąc i nie sposób skontaktować się z p. Dzikim i przypomnieć o :motywacji" chyba, że chce się zapłacić kolejne 400 zł, a wiadomo pieniądze na drzewach rosną..

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8

Uni Med Zespół Gabinetów Lekarskich