prof. dr hab. n. med.Adam Dziki

Chirurg ogólny, Proktolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.3512345
19 opinii

• 1

Doktor Dziki to może dobry specjalista ale człowiek bezduszny i naciągacz. Po prywatnej konsultacji (400 zł jedna wizyta) i stwierdzonej konieczności pilnej operacji (na wizycie twierdził, że w ciągu dwóch tygodni będzie operacja w WAM-ie, po oczywiście odpowiednim "zmotywaniu" pana doktora) okazało się jednak, że trzeba będzie czekać przeszło miesiąc i nie sposób skontaktować się z p. Dzikim i przypomnieć o :motywacji" chyba, że chce się zapłacić kolejne 400 zł, a wiadomo pieniądze na drzewach rosną..

• 1

Uważam profesora za niepoważnego ! Na mojej wizycie prywatnej rozmawiał 20min przy mnie o dziku i zwierzynie lownej przez tel. ! Do tego bluznil! Skasował 300zl a nic sie nie dowiedziałam na co jestem chora prócz tego ze nie ma miejsca w lodowce na mięso ! Skandal ! Jak sie spytałam co mi dolega lub jakie leki dostanę odpowiedz brzmiała ,za msc Pani przyjdzie, zrobimy badania i wtedy powiem co brać' a za msc zapomniał dodać skasuje kolejne 300zl i nic nie powiem - nie spotkałam sie z czymś takim !!! Nie polecam !!!

• 5

bardzo dobry lekarz , zapracowany , więc czasem nie może poświęcić tyle czasu ile by chciał .... Ma wiedzę i kompetencje A faktem jest że czasem pacjenci mogą każdego wyprowadzić z równowagi ;/ więc czasem narzekają że coś nie tak .. Trzeba też pamiętać że nie zawsze w pracy wszystko uda się zgodnie z planem , Nie wiem czemu niektórzy nie mogą tego zrozumieć że każdy jest indywidualnym przypadkiem tzn indywidualną jednostką .. z inaczej przebiegającą chorobą Mój ojciec mimo , że nie dał mu żadnych pieniędzy , nie był u niego w gabinecie prywatnym był zoperowany przez jego zespół lekarzy i bardzo sobie chwali ten szpital i oddział prof. Dzikiego a był tam już dwa razy na chirurgii . Wszystkim poleca prof. Dzikiego

• 2

Pan profesor obiecuje cuda, bagatelizuje chorobę, mówi ,że będzie operował a niestety nie uczestniczy w operacjach!!!!Gdy spytałam czy to on operował moją mamę odpowiedział że tak!!! Ale o tej samej godzinie miała operację pacjentka z pokoju obok i jej córce powiedział to samo! Sklonował się pan Dziki. Opieka na tym oddziale okropna!!! Długo można by było pisać... NIE POLECAM!!! Moja mama niestety nie zdążyła zmienić lekarza...

• 1

Niestety, pomimo obietnic nie zajrzał nawet na salę operacyjną, również usłyszałam słowa " zrobiłem wszystko co mogłem, żeby mama jadła", olał pacjenta ze względu na wiek i tyle. Po za tym nieuprzejmy, nie interesuje się niczym.

• 5

ja u pana Dzikiego bylam z mama 3 lata temu na jednej wizycie prywatnej! mama karetka zostala dostarczona do szpitala po miesiacu operacja ccialam tylko powiedziec ze lekarz moze i nie ma za wiele czasu ale to dlatego ze ciezko pracuje nie tak jak wielu innych jak ma chwile to porozmawia o stanie zdrowia pacjenta !!! po operacji powiedzial mi zrobilem wszystko by pani mama jadla i zyla !!! i tak jest do dzis tych slow nie zapomne do konca swojego zycia!!! a poziom kultury Pań pielegniarek i reszty ekipy w tym rowniez mlodych lekarzy na 6 poprostu jedyny taki szpital w Lodzi!!!

• 1

Zdecydowanie za drogo jak na pięciominutową wizytę, z której nic nie wynika!!

• 5

MEGA KONKRETNY LEKARZ !!! PEŁNE PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, ATMOSFERA BARDZO BEZSTRESOWA - LEKARZ PIERWSZA LIGA - SAM ZABIEG TRWA 45 SEKUND ( ZAŁOŻENIE GUMKI ) , NIC NIE BOLI , W PIERWSZY DZIEŃ TROSZKĘ TAM CIĄGNIE, ALE TO TYLKO MAŁY DYSKOMFORT . PO 5 DNIACH ZAPOMINASZ ZUPEŁNIE O SPRAWIE I ŻAŁUJESZ ŻE WCZEŚNIEJ TEGO NIE ZROBIŁEŚ I WYDAŁEŚ KASĘ NA MAŚCI KTÓRE NIGDY NIE BYŁYBY W STANIE CIĘ WYLECZYĆ. DO LEKARZA NA ZABIEG I KROPKA :-) -- OOOOOOGROMNA ULGA ---- NIE CZEKAJCIE BEZ SENSU !!!!!!!!!!!!!!!

• 5

Nie zgadzam się z opiniami innych.Profesor Dziki jest chirurgiem-co moim zdaniem zdaniem oznacza,że wykonuje operacje-nie do niego należy zlecanie badań itp. Powinniśmy mieć komplet badań zleconych przez innych specjalistów,lekarzy rodzinnych i dopiero udać się do niego w celu wykonania operacji-on operuje-nie zapominajmy o tym. Byłem operowany 18.01.2011 ,jedyne koszty jakie poniosłem to koszt wizyty prywatnej 250zł,która nie przyśpieszyła terminu przyjęcia do szpitala,nie byłem lepiej traktowany niż inni pacjenci. Wcześnie byłem również prywatnie u 2 chirurgów,którzy mnie zbywali i chcieli tylko pieniądze.Obok mnie leżała osoba operowana na to samo schorzenie, miała skierowanie od innego lekarza i czekała również 2 miesiące. W szpitalu zaskoczyła mnie kultura pracowników,czystość,troska o pacjenta i ładne studentki. Piszę ten post 26.01.2001.Jutro idę na zdjęcie szwów, rana się goi się ok. Gorąco polecam !!!!!!!!!!!

• 5

Wspaniały człowiek i lekarz. Dzięki prof. Dzikiemu czuję się wspaniale. Jest to najmilszy człowiek na świecie.

• 3

co mgę napisać...tato po operacji u tegoż lekarza zmarł po tygodniu...

• 5

Piszę w imieniu mamy. Profesor wysłuchał, zbadał, zdiagnozował, wyjaśnił i zlecił odpowiednie badania. Poświęcił tyle czasu ile trzeba. Obok kompetencji ma wysoka kulturę osobistą oraz poczucie humoru, co przy tego typu schorzeniach fajnie rozładowuje napięcie. Mama nadal będzie jego pacjentką. Polecam.

• 5

Znakomity fachowiec, dzięki niemu żyję i doskonale się czuję. Po JEDNEJ wizycie w prywatnej poradni (nie miałam ochoty czekać na długie terminy państwowe) skierował mnie na operację. Jestem już po, zdrowie super, stres minął. Wychował sobie przy tym doskonałą, kompetentną ekipę. Mam okazję porównać, ponieważ koleżanka poszła do innego szpitala, na zabieg zdawałoby się banalny i o mało co, a by już nie żyła. Po miesiącu męczarni rodzina poprosiła o konsultację Dzikiego. Zabrał ją z tamtego szpitala i wyleczył.

• 5

witam dla mnie jest wspanialym czlowiekiem pomogl mi dziekuje panu bardzo

• 2

nie ma czasu dla pacjenta moze jest kompetentny raczej jedzie na sławie zeby nie psuc statystyki to nie bierze sie za trudne przypadki zleca je innym lekarzom obieca opoercje i jej nie wykona tak wspaniały chirurg zrobic stomie to w kazdym powiatowym szpitalu moga sława uderza prof. jestes zwykłym człowiekiem bez kasy to zapomnij

• 1

nie ma czasu dla pacjenta, paprze operacje, znam juz wiele takich przypadków, nikomu bym go nie polecił, fachowość tylko na papierku

• 5

Trafna diagnoza i skutecznie podjęte leczenie, do tego wysoka kultura osobista i poczucie humoru, które pomaga rozładować stres związany z wizytą, badaniem i dolegliwościami. Szanuję za wiedzę i dziękuję za pomoc.

• 1

zdecydowanie odradzam, bark wiedzy, skłonności do pobierania...

• 5

Godny polecenia ,prawdziwy profesjonalista Moze ma zbyt malo czasu ale nie zapomina oprzysiedze Hipokratesa

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat