dr n. med.Andrzej Dymek

Alergolog, Laryngolog, Otolaryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
19 opinii

• 1

Byłam u niego z córką 1,5 roku temu,wynik brak alergii,zalecone szczepienia przeciwko grypie i odpornościowa rybomunyl miała wtedy 3,5 roku,tydzień po drugiej dawce rybomunylu zachorowała mi na zespół schoenleina henocha,lekarz profesjonalista zaufałam mu o mało jej nie straciłam

• 5

leczę się u Pana Doktora 2 lata i nie wiem czy dzisiaj bym żyła gdybym nie trafiła do doktora poprawnie zdiagnozował mnie i wyleczył teraz leczę się tylko u niego brałam nawet udział w badaniu klinicznym po 6 latach poszukiwania lekarza trafilam na doktora i teraz czuję się świetnie

• 5

Bardzo polecam Pana Doktora uratował mi życie i jezeli naprawde cos Ci jest to pieniądze szczęścia nie dają i nie żałuje ze wydałam pieniądze na leczenie i badania. W normalnej służbie zdrowia czekałabym długo na poszczególne badania całą wieczność. Podchodzi do wizyty bardzo profesjonalnie a szczególnie jak zna juz temat. Gorąco POLECAM!!!!

• 1

Pana doktora polecam jako laryngologa- bo tak się u niego leczyłam. Konkretny, wyjaśnił co, jak i dlaczego. Natomiast panie pielęgniarki w centrum Zawadzkie - powinny nauczyć się kultury oraz skoro tam jest taki biznes to powinny uczestniczyć w szkoleniach z kontaktów interpersonalnych, szczególnie pani bardzo głośna z kiepskim , ordynarnym żartem.

• 1

Kompetencje oceniam dość wysoko, ale zachowanie, uprzejmość, stosunek do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Zmusza pacjentów do płatnych badań, a także szczepień przeciwko grypie (w razie odmowy decyduje o dodatkowym odczulaniu w odstępie dwóch tygodni - normalnie to miesiąc) NIEUCZCIWY!!!! Nie polecam.

• 1

witam,tylko w jednym aspekcie oceniłem doktora najwyżej,nie wiem czy to jest akurat trafne określenie,biznesmenem też bym go nie nazwał.Sam jestem handlowcem i czasami jak coś sprzedam po wyższej cenie to się zastanawiam nad tym.Ale bycie lekarzem zobowiązuje,z tego co wiem,na pierwszym miejscu jest przysięga.Przede wszystkim nie szkodzić.Tak pan Dymek wzbudza zaufanie i tu kończą się wysokie noty.Od bardzo młodego wieku się u niego leczyłem, a to alergia a to problemy ze skórą i drogami oddechowymi.Mimo ,że nie jest specjalistą z każdej dziedziny medycyny tak się właśnie zachowuje.Bardzo drogie leki na alergie,testy skórne i pokarmowe, wszystko już przerabiałem.Ostatni raz byłem u niego 8 lat temu, z pieniędzmi w zębach i diagnozą w ręku.Podejrzewałem, że powodem moich dolegliwości,wydolnościowych,wytrzymałościowych,skórnych i oddechowych są przerośnięte migdałki podniebienne i chciałbym je usunąć.Po czym skutecznie mnie od tego odwiódł i przekonał, że to nie to.Mieszkałem potem w innym mieście, i przy okazji wizyt u różnych lekarzy,na pytanie o moje wielkie migdałki,powtarzałem jak mantrę słowa lekarza,że migdałki nie są niczemu winne. Aż sam zacząłem czytać fora i znalazłem osoby z podobnymi przypadłościami.Dziś jestem po zabiegu usunięcia migdałków,dolegliwości zniknęły jak ręką odjął.Laryngolog w Opolu nie mógł uwierzyć,że doktor Dymek tego nie widział.A chodziłem do niego od 12 roku życia jak jeszcze przyjmował w mieszkaniu 3 pokojowym w rynku.Mam ogromny żal do tego człowieka i nawet sobie nie wyobraża ile zaoszczędził by mi lat męczenia się z tymi dolegliwościami.Nie chodzi mi już o pieniądze ale człowieku jak czytasz te komentarze to się zastanów co ty za diagnozy stawiasz bo tu chodzi o nasze zdrowie.ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!! Wyłudził ode mnie tylko pieniądze i trzymał w błędnej wiedzy.

• 5

Wspaniały lekarz...profesjonalista w swoim zawodzie. Jestem jego stałą pacjętką,a teraz leczę u niego moje dziecki i jestem zadowolona. Owszem jest bardzo drogi,ale w końcu to "Przychodnia niepubliczna".

• 2

Nie będę podważać kompetencji tego Pana - może jest dobry, może nie..., jednak ja nie jestem zadowolona z usług przychodni i doktora Dymka. Po pierwsze zaleca mnóstwo płatnych badań, które tylko zdaniem pana doktora są zasadne. Po drugie - niegrzeczne (czasem wręcz bezczelne) zachowanie niektórych pań w rejestracji, które niestety chyba nie rozumieją, że to one świadczą usługę pacjentowi, a nie odwrotnie. Po trzecie pan doktor sprawia wrażenie jakby miał monopol na słuszne diagnozy i leczenie. Jak dla mnie - nieszczególnie godny polecenia.

• 5

Bardzo dobry lekarz,jak dziecko jest chore leczę tylko u niego.

• 1

Proszę uważać bo koszt wizyty u P.doktora nie jest prawdziwy.Doktor oprócz że bierze za wizyte to kieruje u siebie na dodatkowe badania za które trzeba płacic a nie raczy pacjenta op tym poinformować.Najgorszą rzeczą jak mnie spotkała to KOSZT JEDNEJ SKSEROWANEJ KARTKI z historii horoby.Uważam ze jest to nieuczciwe i chyba najdrozsze ksero w całej Polsce.Oczywiscie samemu nie mozna skserować ani wypozyczyć kartoteki.

• 1

Zdecydowanie nie polecam całej tej instytucji. Chodziłam z dziećmi na wizyty z kasy chorych, ale pewnego dnia na zastępstwie był ów doktor, który wcisnął moim dzieciom szczepionki mna grypę po których miały tak rozstrojony organizm, że syn przez miesiąc nie chodził do szkoły, bo nikt nie potrafił poradzić sobie z odczynem poszczepiennym i wysoką gorączką, która trwała przez kilkanaście dni. Dodam jeszcze, że z racji alergii ktoś doradził mi, żeby spróbować złożyć wniosek o zasiłek pielęgnacyjny, tak więc potrzebowaliśmy dokumentację medyczną w przychodni w Zawadzkim. Mieliśmy ogromny problem, żeby ją dostać, ale po napisaniu różnych wniosków i licznych prośbach udało się. Jakie było moje zdziwienie, gdy przeczytałam owe dokumenty i okazało się, że moje dzieci rzekomo poddawane były licznym zabiegom medycznym w tej poradni. Podobno jeździliśmy na różne naświetlania i inne zabiegi, czego nigdy nie robiliśmy. Dodam jeszcze, że te zabiegi nie miały podpisu ani pieczątki lekarza przyjmującego z kasy chorych tylko właśnie dr. Dymka i jego żony. To zwykłe naciąganie kasy chorych na fikcyjne koszty! Zdecydowanie nie polecam nikomu!

• 1

Nie polecam.. Musiałam kupic leki, które są dostepne tylko w jego aptece.. Po czym okazało sie że mam na nie uczulenie.. Przestalam sie myc tymi preparatami i tak pan doktor stwierdzil poprawe skory.. Teraz jestem odczulana w opolu niedaleko szpitala wojskowego.. Widze wiela poprawe..

• 1

Ja się leczę w Zawadzkiem na kasę chorych - I tak też się okazuje że każdy zdrwoy czy też nie jest uczulony i z czasem i tak wcisną mu odczulanie które trwa latami i trzeba jeżdzić a punkty na NFZ lecą dla przychodzi oczywiście zysk - przy dużej ilości królików doświadczalnych (pacjentów) to są podejrzewam duże pieniądze. A u Pana doktora była moja żona - to było jakiś czas temu i też wymyślał doktor badania drogie z krwi itp. Generalnie to nie lekarz tylko biznesmen. Po prostu facet wygląda jak biznesmen - ubiera się nie jak lekarz tylko jak dyrektor - jak na niego patrze jak łazi po korytarzu to widzę że on tylko myśli o pieniądzach a nie o pacjenie. Poza tym znajomi mi mówili o nim że w tej przychodni każdemu wciskają choroby - zdrowy czy chory - prędzej czy później będzie odczulany. Moze lekarz tak do końca nie jest winny - bo może na przykład podlegać psychologicznej presji pieprzonych złodziejskich firm farmaeutycznych którym zależy żeby leki uzależniały i żeby z tego miały kasę. Ale lekarz ma wybór. Uważam że więcej zarobiłby lecząc uczciwie. Generalnie - omijajcie to miejsce - kilkoro moich znajomych przesniosło się gdzie indziej bo potwierdzają moją teorię spiskową. NIE POLECAM TEJ PRZYCHODNI LEKARZY-BIZNESMENÓW

• 5

wysoki profezjonalizm,leczyłam się w wielu placówkach dopiero dr. Dymek pomógł mi ! polecam!

• 5

Zapomniałam o zatokach. Skuteczne wyleczenie, po wielu latach przewlekłej i źle leczonej choroby. Polecam.

• 1

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Skierowano mnie do kliniki pana doktora po raz drugi na "prowokację donosową". Już za pierwszym razem czułam, że to ściema ale pomyślałam, że skoro alergolog każe no to chyba wie lepiej. No nic, trzeba było zaufać intuicji. Od siedmiu lat odczulam się na trawy, zboża i bylicę i akurat w maju mój alergolog stwierdził, że można odstawić szczepionkę i zobaczymy jak organizm zareaguje. Zareagował strasznie (dwie tabletki Zyrtecu to było mało. Więc wychodzi że wciąż jestem uczulona. Ale pani doktor stwierdziła, że dla pewności trzeba zrobić prowokację (pewnie dostaje jakiś procent od skierowanych do kliniki frajerów). No wiec dzwonię. Badanie + konsultacja 120. OK. Drożej niż ostatnio o dwie dychy, ale spoko, można przeżyć. Na miejscu jednak okazuje się, że sama prowokacja to koszt 120 a za konsultację trzeba zapłacić jeszcze 60, gdyż pani od wykonywania badania "nie jest od interpretacji wyników"! Hmm... Gdyby nie fakt, że zaiwaniałam na to badanie 120 kilometrów to pewnie trzasnęłabym drzwiami no ale dobra. Manipulacja podziałała. No wiec idę na badanie, mówię pani co myślę, ona mi rzuca powyższy cytat i "bada". A na konsultacji u pana doktora dowiaduję się, że jestem zupełnie zdrowa. Zero objawów. Reaguje na alergen jak zupełnie zdrowa osoba! Cud! Widocznie latem miałam urojenia. No wiec przeczekuję wybuch euforii pana doktora i pytam. "Jak w takim razie wyjaśni pan fakt, że po odstawieniu szczepionki i leków w okresie pylenia umieram"? Tu, chwila grozy. Pan doktor zawiesił się jak Windows Vista, strzelił karpia i stwierdził, że widocznie jestem uczulona na pleśń Alternaria. Biedny nie pamiętał tylko że prowokację na ten alergen robiłam w jego klinice rok wcześniej. Gdy mu to przypomniałam, po chwili głebokiej zadumy stwierdził, że widocznie to jeszcze jakiś inny rodzaj pleśni musi być i że przydałyby się kolejne badania. No śmiech na sali dosłownie. Nie polecam ani doktora, ani kliniki, ani badania!

• 1

Pan doktor to mistrz świata w wysysaniu pieniędzy. Cena wizyty 60 zł – nie tak źle. Podczas badania pan doktor przeprowadził procedurę medyczną, która jak się później okazało kosztowała 20 zł (pan doktor "zapomniał" poinformować o tym, że procedura ta jest płatna). Później podejrzenie uczulenia na podstawie informacji o częstym kaszlu powtarzającym się od 2 miesięcy i mimo uprzedzenia, że w tym czasie byłam kilka razy przeziębiona i całość zakończyła się na antybiotykach (to był pierwotny powód wizyty). Propozycja dwóch badań: wydolność płuc plus pomiar azotu w wydychanym powietrzu całość jakieś 95 zł. Badanie wykazuje podwyższony azot. To oznacza możliwy stan zapalny. Pan doktor proponuje kolejne badanie – alergy screen - krwi. Oczywiście wszystko można wykonać na miejscu. Opłata u pana doktora to 60 + 20 + 85 = 165 zł. Po opuszczeniu gabinetu okazuje się, że alegy screen kosztuje 200 zł. Suma 365 zł. Żeby poznać wyniki trzeba się zgłosić do kontroli za 40 zł. Całość kosztuje ponad 400 zł. Co się okazuje? Że mam łagodną nietolerancje… mleka. Tak jak połowa dorosłej populacji naszej planety (w Polsce 25%). Co zarzucam panu doktorowi: chciwość. Po pierwsze brak informacji o płatnej procedurze medycznej. Po drugie nie poinformowanie o tym, że badanie za 95 zł będzie musiało być potwierdzone przez kolejne badanie za 200 zł. Z czystej kalkulacji wybrałabym to droższe i zaoszczędziła te 95 na wstępnym. No i pan doktor miał szczęście, że byłam w tych 10 milionach ludzi w Polsce, którzy mają jakąś postać nietolerancji laktozy, bo bez tego byłby to kompletny diagnostyczny blamaż. Nie polecam!

• 5

Jestem bardzo zadowolona z usług lekarza - pana Dymka.

• 5

Dzięki Panu doktorowi wykryto u mnie poważną alergie, odpowiednie leczenie doprowadziło do tego że jestem zdrowsza. Pan doktor profesjonalnie podchodzi również do odporności podaje leki które naprawdę pomagają.

Gdzie przyjmuję

place 11