lekarz Andrzej Michorzewski

Psychiatra

Wspaniały Lekarz najlepszy w całej Polsce. Bardzo szlachetny człowiek .Swoim leczeniem pomógł mi przeżyć PIEKŁO

WSPANIALY DOBRY CZŁOWIEK Wydaję się ze przez swoje doświadczenia w życiu i może też nawet zlych ludzi potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjenta. Ja dzięki Doktorowi wychodzę z dola którego spowodowała choroba a i też właśnie zli ludzie.Niestety mało jest podobnych lekarzy.Doktor jest nadzieja dla mnie na w miarę normalne życie. Dziękuję bardzo za ogromne wsparcie, za dobre leki Panie Doktorze.

WSPANIALY DOBRY CZŁOWIEK
Dziękuję bardzo za ogromne wsparcie, za dobre leki Panie Doktorze.

Niesamowity,utalentowany najlepszy w Polsce.Słaby punkt to walka z wiatrakami czyli z upośledzoną polską psychiatrią administrowaną przez upośledzonych ludzi.Kocham Go bardziej jak Irlandię.Absolwent LZK Włocławek

Jest szczery, powiedział mi, że ma muchy w nosie i nie chce mu się pracować, ja mu się nie dziwię

szkoda pisac...nie interesuje sie pacjetem nawet na wizytach prywatnych,zjadła go rutyna!

Lecze sie u Niego od 8 lat. Pomogl mi nie jeden raz.Zna sie na rzeczy . Jestem Mu bardzo wdzieczna.Dziekuje Panie Doktorze.Pacjetka z Lipna

Nie polecam tego PSEUDOLEKARZA.To prostak,który wurzucił mnie z gabinetu lekarskiego zostawiając bez porady ,opieki,leków.Złamał ten nibylekarz wszelkie zasady lekarskie,pogwałcił prawa pacjenta a mimo to pracuje ..bo wg.komisji etyki lekarskiej gdzie Jego zachowanie było analizowane , nic sie nie stało. Nie pojete jest dla mnie prostackie zachowanie i arogancja .Uważajcie przyszli pacxjenci bo ten człowiek może doprowadzic do jeszcze waszej wiekszej destrukcji zdrowia...

Kompetentny i wnikliwy, już na pierwszej wizycie w ciągu kilku minut trafnie określił jaką mam chorobę z którą się borykam od wielu lat, a której wcześniejsi lekarze nie rozpoznali. Przepisał najnowszy lek i bardzo skuteczny

Czy mozna testowac leki bez zgody pacjenta,wiem ze to jest kasa i to duza.Trzeba bylo zostac zlodziejem,teraz to jest legalne

Polecam. Facet zna sie na rzeczy i od razu wie czy sciemniasz czy nie. Da sie pogadac z nim. Bywa w nie humorze, ale zawsze sumienny. A pan co zamiescil pierwszy post to sciemniacz, widzialem go przed gabinetem. Zrobil awanture nie widomo o co i baaaaaaardzo brzydko sie zachowywal. Awanturnik jeden. Temu Panu chyba leki nie pomogly. Moze lekcja dobrego wychowania pomoze.