lekarz Andrzej Wrona

Urolog

Mirosław

30.07.2016

Przyjemna obsługa ,życzliwy człowiek umie rozmawiać z pacjentem ,polecam wszystkim,szybkie rozpoznanie choroby i dobre przepisanie leków,od wizyty u pana Wrony i podjecia lekarstw czuje sie dużo lepiej.Dziękuję.

staszek

19.05.2014

rewelacyjny lekarz pełen profesjonalizm polecam wszystki borykajacym sie z problemami nerek u układów moczowych ja dziekuje za pomoc i udane operacje dziekuje

Pacjent

31.03.2014

Prawie cały rok 2013 miałam problemy z nerką, odwiedziłam wielu lekarz, robiono mi raz w miesiącu USG i za każdym razem lekarz zapewniał że wszystko jest ok a nerka ciągle bolała do tego nieustanie karmiono mnie antybiotykiem. Do Dr Wrony trafiłam z polecenia- jedna wizyta, jedno USG i pilne skierowanie do szpitala. Pan doktor dokładnie wytłumaczył i narysował to co zobaczył na USG a także to co trzeba zrobić żeby było dobrze. Teraz jestem po operacji i mam nadzieję, że wszystko będzie już dobrze. Profesjonalny, kompetentny, z ogromną wiedzą-bardzo dobry specjalista.

Renata

21.01.2014

Uratował życie mojemu mężowie, rozpoznał raka, który okazał się złośliwy. Dzięki szybkiej reakcji dr Wrony mój mąż żyje i jest całkowicie zdrowy.

Edward

14.11.2013

Już jest zamieszczona dnia 13-05-2009 r Pisałem jako efka 67. Musze sprostować Miało być efka 63 bo tyle miałem lat wówczas będąc po operacji prostaty u P. Dr Andrzeja Wrony.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Dębica"?

NZOZ KULIG Waldemar Kulig
MIELEC ul.Wolności 56
Przychodnia specjalistyczna
Podpromie 8/1 A
Rzeszów
Gabinet Lekarski

Gabinet lekarski
ul. Pirenejska 14 (os. Nauczycielskie)
Tarnów
szpital powiatowy