Gdzie przyjmuję

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
28 opinii

rewelacyjny lekarz pełen profesjonalizm polecam wszystki borykajacym sie z problemami nerek u układów moczowych ja dziekuje za pomoc i udane operacje dziekuje

Prawie cały rok 2013 miałam problemy z nerką, odwiedziłam wielu lekarz, robiono mi raz w miesiącu USG i za każdym razem lekarz zapewniał że wszystko jest ok a nerka ciągle bolała do tego nieustanie karmiono mnie antybiotykiem. Do Dr Wrony trafiłam z polecenia- jedna wizyta, jedno USG i pilne skierowanie do szpitala. Pan doktor dokładnie wytłumaczył i narysował to co zobaczył na USG a także to co trzeba zrobić żeby było dobrze. Teraz jestem po operacji i mam nadzieję, że wszystko będzie już dobrze. Profesjonalny, kompetentny, z ogromną wiedzą-bardzo dobry specjalista.

Uratował życie mojemu mężowie, rozpoznał raka, który okazał się złośliwy. Dzięki szybkiej reakcji dr Wrony mój mąż żyje i jest całkowicie zdrowy.

Już jest zamieszczona dnia 13-05-2009 r Pisałem jako efka 67. Musze sprostować Miało być efka 63 bo tyle miałem lat wówczas będąc po operacji prostaty u P. Dr Andrzeja Wrony.

Bardzo dobry fachowiec, ale przez to w ilu miejscach przyjmuje nie poświęca zbyt wiele czasu pacjentom! Jest nie uprzejmy co rekompensuje wiedzą która z pewnością jest największą spośród urologów pracujących w Mielcu.

Bardzo nieuprzejmy lekarz i nie potrafi się przyznać do swoich błędów.

Naprawde Polecam bardzo dobry lekarz!Jezeli macie problemy urologiczne to sie nie zastanawiajcie tylko odrazu sie wybierzcie do niego naprawde swietny specjalista POLECAM!!!!

Pan Dr Wrona to swietny fachowiec,jeżeli kogos czeka operacja urologiczna to polecam.

Lekarze jak z Leśnej Góry jednak się zdarzają-przykładem jest dr Andrzej Wrona.Mogę powiedzieć,że miałem szczęście w moim nieszczęściu trafiając na takiego lekarza. pacjent z Nowego Sącza

JESTEM PACJENTKA DR. WRONY OD KILKU ŁADNYCH LAT .I PROSZE MI WIERZYC ZE MOGE Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIC KAZDEMU PACJENTOWI TEGO SPECJALISTE .PO PIERWSZE SZYBKA DIAGNOZA SZYBKA DECYZJA CO DALEJ.LEKARZ KTORY BUDZI ZAUFANIE .JEŻELI CHODZI O O PRZEJŻYSTOŚĆ INFORMACJI TO CZASEM WARTO DOPYTAC ALE ZAWSZE UZYSKAMY JASNA INFORMACJĘ .OPIEKA W SZPITALI BARDZO DOBRA OWSZEM ZAWSZE MOZNA SIE CZEPIAC ALE TO NIE W MOIM STYLU .MNIE POMOGŁ A PROSZE MI WIERZYC ZE JESTEM JUZ WETERANKĄ .CZTEROKROTNE USUWANIE KAMYCZKA Z NEREK.DOBRZE ZE TRAFIŁAM NA TEGO LEKARZA BO NIE WIEM JAK TE MOJE NERECZKI BY WYGLADAŁY.

Wspaniały lekarz. WIele mu zawdzięczam. Polecam!

Kompetentny lekarz, praktyk, ordynator Oddziału Urologicznego, stworzył świetny, młody zespół lekarzy i personelu medycznego, rocznie ok.1400 - 1500 pacjentów operowanych w oddziale 30 łóżkowym! Również prywatna praktyka w Dębicy w b.dobrze wyposażonym gabinecie lekarskim.

Rewelacyjny lekarz ! osobiście nie pójdę o innego! polecam!

zły lekarz zdzierca naciągacz na kase

Bardzo dobry specjalista, prof. Miękoś z kliniki w Łodzi wypowiada się o nim pozytywnie.

Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta oraz szybka diagnoza i leczenie ze skutkiem pozytywnym.

SZYBKA WIZYTA ZA 150 ZL MALO WIADOMOSCI , MALO TLUMACZENIA O CHOROBIE , TRZEBA ZADAWAC 100 PYTAN ZEBY SIE COS DOWIEDZIEC NIE POLECAM ...

Dr Andrzej Wrona to wspaniały,kompetentny lekarz a przy tym dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie człowiek. Bardzo pomógł mojemu niepełnosprawnemu mężowi, który dzięki zabiegowi wykonanemu przez dr Wronę pozbył się uciążliwych problemów urologicznych.Takich lekarzy spotyka się bardzo rzadko. Wielki szacunek dla Pana doktora, bo to nieprzeciętny człowiek.

Mój maz miał zabieg u niego na oddziale-jestem bardzo zadowolona z jego opieki.Wspaniały fachowiec.Gorąco polecam.

nie polecam lekarza!!!!! rzeźnik jednym słowem!!!!

w Mielcu mam chorego tatę, jestem bardzo zaskoczona z podejścia lekarzy do pacjentów , ich poświęcenie. Wspaniali specjaliści PAN DR WRONA I DR GONTASZEWSKI.

takich lekarzy brakuje w polsce , wielki dar medyczny i fachowosc

super specjalista ,kompetentny, jest na swiatowym poziomie, uczestniczy wielokrotnie w zagranicznych sympozjach urologów USA, Europa właściwy człowiek , lekarz z powołania , bez ciągot na kase, nadprzeciętnie intligentny, obyty z zawansowana elektronika , biegle angielski i chyba hiszpański, polecam szczególnie w trudnych sprawach urologicznych, dobry życzliwy człowiek

bardzo dobry lekarz przy tym wspaniały człowiek

super specjalista , swietnie wyposażony technicznie gabinet,umeblowanie stylowe , zachowanie przyjazne dla pacjenta polecam.

Jest super Gość i w szpitalu i w gabinecie prywatnym. Polecam szczególnie tym co mają potrzebę operowania - bo to b. dobry Fachowiec.

Konkretny. nazywa chorobę po imieniu i dokladnie tlumaczy o co chodzi. Wzbudza zaufanie juz na pierwszym spotkaniu. Super operator, mający oparcie w bardzo młodej ale doświadczonej już ekipie Oddziału Urlogicznego Szpitala w Mielcu, gdzie jest Ordynatorem. Polecam i służę informacją.

Polecam, wysokiej klasy specjalista

Wystaw opinię