lekarz Andrzej Wrona

Urolog

Lekarz pomimo posiadanych przez pacjenta wcześniejszych wyników, zbagatelizował je, lekceważąc tym samym i nie diagnozując nowotwora pęcherza moczowego! ewidentnie zauważalnego przez dwóch innych specjalistów. Zero zaufania. Obraz pęcherza moczowego opisał bez zmian w USG.

Zabieg miałem (prywatnie) u dr. Wrony we wrześniu 2018 r. - usunięcie stulejki. Dr Wrona ma ogromną wiedzę, wszystko wytłumaczył co i jak. Ma także wielkie poczucie humoru :), króciutka historia: Oczywiście jak przyszedł dzień zabiegu byłem przerażony, (zresztą jestem takim panikarzem) ale dr Andrzej Wrona rozładował atmosferę momentalnie, gdy leżałem na stole zabiegowym zapytałem: Ja: Panie doktorze nic nie będę widział? Dr Wrona: Nie, nic nie będzie Pan widział Ja. Jest Pan pewien? (tutaj dodam jeszcze że troszkę ważę i brzuszek jest) Dr Wrona: Oczywiście, brzuch Panu na to ...

Zabieg miałem (prywatnie) u dr. Wrony we wrześniu 2018 r. - usunięcie stulejki.
Dr Wrona ma ogromną wiedzę, wszystko wytłumaczył co i jak.
Ma także wielkie poczucie humoru :), króciutka historia:
Ja: Panie doktorze nic nie będę widział?
Dr Wrona: Nie, nic nie będzie Pan widział
Ja. Jest Pan pewien? (tutaj dodam jeszcze że troszkę ważę i brzuszek jest)
Dr Wrona: Oczywiście, brzuch Panu na to nie pozwala
:) Tak, że poczucie humoru jest, nic nie bolało ani podczas zabiegu ani po.
Piszę po tak długim czasie (3,5 roku) bo teraz mogę opinię dać adekwatną do tego jak jest.
Oczywiście Opieka Dr. Wrony po zabiegu była bez zastrzeżeń. Mogłem podjechać zawsze. Mogę polecić Dr Andrzeja Wronę w 100%. Człowiek o wielkim sercu :)

Katastrofa Jakiś czas temu zgłosiłem się do niego z częściowo przyklejonym do żołędzia napletkiem i zostałem koszmarnie okaleczony. W gruncie rzeczy bez żadnego uprzedzenia i uświadomienia konsekwencji, dość prosty zabieg skończył się wydarciem wędzidełka, tak fundamentalnej części penisa. Broczący krwią, bez żadnej pomocy a nawet kontaktu, przez całe tygodnie zmagałem się z bólem i krwawieniem. Kiedy w końcu udało się z nim skontaktować, wyciągnął mi te cholerne szewskie nici i jeszcze do tego dziwił się, że odczuwam ból. Konsultacje z lekarzami, oraz analiza internetowa zdecydowanie odrzucają zastosowanie wobec mnie tak ...

Katastrofa
Konsultacje z lekarzami, oraz analiza internetowa zdecydowanie odrzucają
zastosowanie wobec mnie tak brutalnej metody.
Moje życie seksualne legło w gruzach, zresztą psychiczne również.
Do końca życia będę przeklinał czas spędzony w jego prywatnym gabinecie w Dębicy.

Wielokrotna błędna diagnoza tego "lekarza" doprowadziła mnie do olbrzymich kłopotów zdrowotnych i opóźniła cały proces leczenia. Marna wiedza, ordynarność i wprowadzanie pacjenta w błąd - to główne przymioty tego "lekarza". Podejrzewam, że udane zabiegi operacyjne - to zasługa całego zespołu operującego a nie właśnie tego "lekarza". Zdecydowania odradzam - uwierzcie mi - lepiej trzymać się z daleka .

Urolog Dr n.med. Andrzej Wrona przywrócił mi chęć do życia i wiarę w bezinteresowną chęć pomagania innym cierpiącym ludziom. Ktoś kto przeżył kilka ataków kolki nerkowej z blokadą kamieni w moczowodach oraz zastojem moczu w nerkach wraz z ropomoczem wie o czym piszę. Okazało się że choroba która trwała u mnie od wrześnie 2019 roku i wizyty u znanych lekarzy urologów w Krakowie w znanych szpitalach kończyły się wyznaczeniem terminów zabiegów na październik 2020 roku. W sytuacji naprawdę awaryjnej moja choroba i cierpienie z nią związane rozwiązana została przez dr. Andrzeja Wronę w 4 dni z pozytywnym rezultatem. Lekarz ten okazał mi wiele empatii a jego profesjonalizm działał na mnie jak balsam. PS. Musze dodać, że byłem pod wrażeniem bardzo dobrego systemu organizacji pracy całego personelu Oddziału Urologicznego Szpitala Specjalistycznego im.Edmunda Biernackiego w Mielcu. Świetny Lekarz i Ordynator !! Polecam innym cierpiącym !
Mark....Stan.... Kraków 19.01.2020 rok.

Polecam ............. Co bym nie napisala to malo...Jestem po zabiegu i teraz wiem ze zyje .....Super czlowiek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wie co robi!!!!!!!!Dziekuje:)

Przyjemna obsługa ,życzliwy człowiek umie rozmawiać z pacjentem ,polecam wszystkim,szybkie rozpoznanie choroby i dobre przepisanie leków,od wizyty u pana Wrony i podjecia lekarstw czuje sie dużo lepiej.Dziękuję.

rewelacyjny lekarz pełen profesjonalizm polecam wszystki borykajacym sie z problemami nerek u układów moczowych ja dziekuje za pomoc i udane operacje dziekuje

Prawie cały rok 2013 miałam problemy z nerką, odwiedziłam wielu lekarz, robiono mi raz w miesiącu USG i za każdym razem lekarz zapewniał że wszystko jest ok a nerka ciągle bolała do tego nieustanie karmiono mnie antybiotykiem. Do Dr Wrony trafiłam z polecenia- jedna wizyta, jedno USG i pilne skierowanie do szpitala. Pan doktor dokładnie wytłumaczył i narysował to co zobaczył na USG a także to co trzeba zrobić żeby było dobrze. Teraz jestem po operacji i mam nadzieję, że wszystko będzie już dobrze. Profesjonalny, kompetentny, z ogromną wiedzą-bardzo dobry specjalista.

Uratował życie mojemu mężowie, rozpoznał raka, który okazał się złośliwy. Dzięki szybkiej reakcji dr Wrony mój mąż żyje i jest całkowicie zdrowy.