dr hab. n. med.

place 11

52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
24 opinie

Dziękuję z całego serca za rzetelnie wykonana operację barku, za doskonałą opiekę, wyrozumiałość i pomoc. Lekarz godny polecenia. Stefania z Rybnika

Swietny lekarz i bardzo mily czlowiek.W 2006 r. Doktor przeprowadzil operacje mojego lewego kolana w szpitalu im.Prof.Adama Grucy w Otwocku.Mialem sie zglosic po paru mc do kontroli ale jako 23letni chlopak uznalem ze nie ma takiej potrzeby :) A szkoda bo powinienem wtedy isc i podziekowac za wszystko. Ogolnie mowiac z kolanem wszystko w porzadku od czasu opoeracji a ja zapomnialem ze cos mi w nim dolegalo. Postawiona przed badaniem rezonansem magnetycznym diagnoza okazala sie w 100%trafiona a operacja udana.Dziekuje Doktorze. Ocena 20/10.

NIE polecam. Nie wiem skąd takie pozytywne opienie. Jezeli macie naprawdę problem idzcie do innego ortopedy. Po dwóch wizytach p. dr dalej kazał czekać. Cierpiałem niesamowity ból. Na drugiej wizycie nie chciał nawet mnie obejrzeć. WIzyty po 200zł. Pieniądze i czas wyrzucone w błoto. Odpowiedz p. doktora taka choroba, musi boleć i trzeba czekać. Jakbym sie posłuchał prawdopodobnie już by mnie nie było. Miałem zakażenie bakterią - miesiąc czasu męczarni. Kolejny ortopeda dwa dni później natychmiast skierował mnie na oddział. Kojejnego dnia miałem już operacje. Pozdrawiam.

lekarz jakich malo mily sympatyczny i z ogromnym zasobem wiedzy super podejscie do pacjeta operowal mi dwa razy bark w szpitalu w Otwocku i po operacji zapomnialam co to jest bol barku za co jestem mu ogromnie wdzieczna

Wystawione noty mówią same za siebie.Doskonały specjalista,kompetentny,rzeczowy o wzorowym podejściu do pacjenta.W/g mnie nie słabych stron.Kontakt z pacjentem nie kończy się w momencie operacji lecz trwa do zakończenia kuracji.Wszystkim potrzebującym fachowej i skutecznej pomocy polecam tego fachowca o złotych rękach.

Wspaniały lekarz. Trafiłam do niego z obawą, że już nigdy nie odzyskam pełnej sprawności barku i nie pozbędę się dokuczliwego bółu, bałam się konieczności operacji. Dr Kordasiewicz zapoznał się z wynikami badań, przeprowadził wywiad i zaproponował strategię leczenia, którą poleciłby swojej mamie. Trafną diagnozą i odpowiednimi zaleceniami rehabilitacyjnymi uratował mnie przed operacją i znacznie dłuższą rehabilitacją po ewentualnym zabiegu. Obecnie mogę wykonywać czynności i ruchy wcześniej nieosiągalne. Bardzo cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza i człowieka. Polecam wszystkim z problemami barkowymi. Jadwiga

Znakomity ortopeda, profesjonalista na najwyższym poziomie od barków. Mój problem z barkiem, który trapił (i spać nie dawał;) od roku, konsultowało ośmiu różnych ortopedów; każdy miał inny pomysł i opinię.W końcu udałam się z wynikami badań do doktora Kordasiewicza.który w wyczerpujący sposób je zinterpretował (jest bardzo życzliwy, wzbudził zaufanie, jak nikt przedtem). Dziś jestem trzeci miesiąc po operacji, której bardzo się bałam. Owszem okres 6 tygodni unieruchomienia był raczej ciężki, ale wszystko wraca w naturalny sposób do pełni sprawności,jestem szczęśliwa, że mam to za sobą. I pewność, że mogę spać w nocy;) Dziękuję z serca Panu Doktorowi i oddaję wyrazy najwyższego szacunku.Pacjentka Ewa z Lubelszczyzny.

Oprócz tego,że wydałam pieniądze,właściwie nic nowego się nie dowiedziałam.Potwierdziły się tylko moje przypuszczenia.Dlatego zastanawiam się skąd te zachwyty i hymny pochwalne ???

Najlepszy specjalista od barków. Operował mi, dwa barki i po jego interwencji powróciłem do uprawiania sportu.

Polecam zdecydowanie Doktora Kordasiewicza.

oddałem swój bark w Jego ręce bez obaw i jest super

Super specjalista, kompetentny, życzliwy dla pacjenta. Dla dr Kordasiewicza mam ogromną wdzięczność za przeprowadzony, skomplikowany zabieg barku. Polecam wszystkim potrzebującym kontakt z dr Kordasiewiczem. Wdzięczna pacjentka z Tomaszowa Maz.(z transferem)

Dr "judym" naszych czasów.Uprzejmy,kompetentny,b.uczciwy,niosący pomoc każdemu,bez względu na jego status społeczno-ekonomiczny. Wspaniały człowiek, nieoceniony fachowiec(do tego bardzo przystojny).Mam już swoje lata i dotychczas nie spotkałam tak wspańiałego człowieka jakim jest szanowny Pan dr.Kordaśiewicz.Gorąco polecam cierpiącym na bark pacjentom.

Bardzo miły,uprzejmy lekarz.Wszystko dokładnie wytłumaczył.Odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania.Polecam tego lekarza.

Świetny specjalista, człowiek o ogromnej wiedzy. Rzeczowy i dokładny. Przy tym bardzo skromny, niezwykle spokojny. Trafnie diagnozuje. Ma czas dla pacjenta - cierpliwie słucha, w sposób jasny tłumaczy skomplikowane zagadnienia. Polecam! Pacjentka Danuta

Bardzo miły lekarz, wzbudza zaufanie.Bez wahania poddałam się operacji barku. Operacja przebiegła prawidłowo.

Miałem operowany bark i kolano. Teraz problem z drugim barkiem. Trafiłem do dr. Kordasiewicza zupełnie przez przypadek (nie wiem czemu tak późno?!) i przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. Genialny lekarz i człowiek!! Polecam BARDZO!

Lekarz życzliwy i troskliwy, chętnie i przystępnie tłumaczy pacjentowi na czym polega problem. Można z pełnym zaufaniem powierzyć mu swą dolegliwość. Bark i artroskopia to jego pasja-to się wyczuwa. Kolejka do niego rośnie...

Super lekarz specjalista,polecam.Bardzo profesjonalne podejście do przeprowadzonej operacji.

Gorąco polecam. Lekarz bardzo kompetentny, zdecydowanie wie co robi. Fachowiec, którego można polecić. Wizyta w CRS Warszawa.

Polecam. Wizyta była miła, Pan doktor podszedł do sprawy bardzo rzeczowo i dokładnie. W 20 min rozwiał moje wątpliwości. Kłopoty z barkiem - CRS Warszawa - poleca!!!

Zdecdowanie kompetentny i komunikatywny lekarz. Po pierwszej wizycie nie miałem watpliwości , co do decyzji atrtroskopi barku

Takich lekarzy trzeba cenić i docenić.Do końca życia będę wdzięczna i dr.Kordasiewiczowi i jego koledze dr.Bień za okazaną troskę,zrozumienie i po prostu ludzkie serce.

Lekarz bardzo fajny.Bardzo konkretny, wszystko wytłumaczy. Kompetetny, profesjonalista z odpowiednim podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny