dr hab. n. med. Bartłomiej Kordasiewicz

Ortopeda

Opinii24

Stefania

24.08.2014

Dziękuję z całego serca za rzetelnie wykonana operację barku, za doskonałą opiekę, wyrozumiałość i pomoc. Lekarz godny polecenia. Stefania z Rybnika

Arek

28.02.2014

Swietny lekarz i bardzo mily czlowiek.W 2006 r. Doktor przeprowadzil operacje mojego lewego kolana w szpitalu im.Prof.Adama Grucy w Otwocku.Mialem sie zglosic po paru mc do kontroli ale jako 23letni chlopak uznalem ze nie ma takiej potrzeby :) A szkoda bo powinienem wtedy isc i podziekowac za wszystko. Ogolnie mowiac z kolanem wszystko w porzadku od czasu opoeracji a ja zapomnialem ze cos mi w nim dolegalo. Postawiona przed badaniem rezonansem magnetycznym diagnoza okazala sie w 100%trafiona a operacja udana.Dziekuje Doktorze. Ocena 20/10.

franek

13.11.2013

NIE polecam. Nie wiem skąd takie pozytywne opienie. Jezeli macie naprawdę problem idzcie do innego ortopedy. Po dwóch wizytach p. dr dalej kazał czekać. Cierpiałem niesamowity ból. Na drugiej wizycie nie chciał nawet mnie obejrzeć. WIzyty po 200zł. Pieniądze i czas wyrzucone w błoto. Odpowiedz p. doktora taka choroba, musi boleć i trzeba czekać. Jakbym sie posłuchał prawdopodobnie już by mnie nie było. Miałem zakażenie bakterią - miesiąc czasu męczarni. Kolejny ortopeda dwa dni później natychmiast skierował mnie na oddział. Kojejnego dnia miałem już operacje.
Pozdrawiam.

Danuta

21.08.2013

lekarz jakich malo mily sympatyczny i z ogromnym zasobem wiedzy super podejscie do pacjeta operowal mi dwa razy bark w szpitalu w Otwocku i po operacji zapomnialam co to jest bol barku za co jestem mu ogromnie wdzieczna

Zdzisław

16.07.2013

Wystawione noty mówią same za siebie.Doskonały specjalista,kompetentny,rzeczowy o wzorowym podejściu do pacjenta.W/g mnie nie słabych stron.Kontakt z pacjentem nie kończy się w momencie operacji lecz trwa do zakończenia kuracji.Wszystkim potrzebującym fachowej i skutecznej pomocy polecam tego fachowca o złotych rękach.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4
Centrum Medyczne CMP Piaseczno