dr n. med.Beata Smektała

Dermatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
26 opinii

• 3

Każdej osobie poleca te same tabletki wizyta 100zł leki również a choroba mi powróciła 2 razy i w końcu stwierdziła ze nie wie co zrobić każdej osobie poleca laser . poświeca mało czasu nie polecam

• 5

Gorąco polecam. Pani doktor to bardzo dobry specjalista. Jest bardzo kontaktowa. Ja i moja zrodzina leczymy się u niej i zawsze byliśmy zadowoleni. P.S.

• 1

Zdecydowanie nie polecam z wielu powodow! Po pierwsze rozbieznosc cen, jak mozna skasowac za cos 80 zl, a nastepnego tygodnia za to samo 180 zl? Moze dlatego, ze pani dermatolog wiedziala, ze jest to moja ostatnia wizyta u niej z powodu wyjazdu i musiala sobie doliczyc 100 zl za ta niedogodnosc. Po drugie zero tlumaczenia co jest przyczyna dolegliwosci, musialam sie mocno dopytywac, w odpowiedzi otrzymalam mocno zdawkowe wyjasnienia. Po trzecie zgadywanie co moze mi pomoc na moja dolegliwosc, przepisywanie miliona rzeczy, ktore i tak na koncu nie pomogly, a jak poinformowalam pania dermatolog, ze to co przepisala kompletnie mi nie pomoglo, to nawet sie do tego nie ustosunkowala!! Po czwarte ogromne parcie na pieniazki. Wydaje paragony przy kwocie 50 zl, ale juz przy kwocie 180 zl nie! Przyjmuje pacjentow co 20 minut, przez co nie zdazy ich nawet zapamietac, przychodze do pani dermatolog po raz setny, a i tak za kazdym razem musze tlumaczyc jak pisze sie moje nazwisko. Nie interesuja ja ludzie i ich dolegliwosci i to, zeby im pomoc, tylko pieniadze. Receptą na wszystko sa przede wszystkim lasery, bo tabletki szkodza, a na koncu i tak bralam je przez wiekszosc czasu, szkoda tylko ze z przerwami, wydaje mi sie ze leczenie w czynie ciaglym bardziej by pomoglo niz przepsywanie co chwile czegos innego, w roznych ilosciach i z przerwami. Po raz kolejny sie rozczarowalam, bo leczenie nie pomoglo, pewnie dlatego, zebym przyszla ponownie. Niedoczekanie!

• 1

zdumiewające jak można byc takim zakłamanym i zarabiac pieniądze na krzywdzie rodziców , osoba godna pożałowania , a fortuna kołem się toczy

• 5

Byłam i jestem bardzo zadowolona. Zostałam przyjęta w dniu zgłoszenia wizyty - zależało mi na tym z powodu nagłej choroby. Leczenie okazało sie bardzo skuteczne.

• 5

Ten dermatolog i kosmetolog jest godny polecenia. Fachowe porady i konkurencyjne ceny. Ważny jest też bardzo dobry kontakt z Panią Doktor

• 5

Jestem zadowolony z wizyty w tym gabinecie. Łatwa dostępność terminów. Miły kontakt i bogata oferta zabiegów a co dla mnie najważniejsze przystępne ceny.

• 5

Ja byłam bardzo zadowolona z wizyty a nie był to mój pierwszy dermatolog.

• 5

Polecam Panią dermatolog. Jest bardzo uprzejma i kompetentna. Ceny w gabinecie są bardzo przystępne w porównaniu do innych gabinetów.Co najważniejsze w nagłych przypadkach Pani Doktor zawsze przyjmie nawet w sobotę czy niedzielę

• 1

Zdecydowanie NIE polecam!! Naciąganie i nic więcej! Pierwsza wizyta 100zł następne kosztują tyle samo + zabiegi. Za wypisanie recepty 100zł Żenada! Ponadto wypisuje leki które już dawno są wycofane? Gdzie tu kompetencje?Nie ma czasu dla pacjenta. Umawia pacjentów co 10 min. przez co często długo się czeka. Jak w 10 min można przeprowadzić zabieg z wykonaniem lasera i oczyszczanie twarzy!? Nie wspominając już o wywiadzie z pacjentem!!!?Żeby nie uwłaczjąc więcej kompetencji rzekomo pani dr nie będę opisywać jak wyglądało oczyszczanie twarzy. Na leczenie wydałam już ponad 1000zł jak na tyle pieniędzy to efekty są marne.

• 5

Miałam duży problem z włosami pani doktor zrobiła wszystkie badania w celu wyjaśnienia przyczyny, okazalo sie, ze sa problemy z hormonami. Juz sie leczę. Zabiegi mezoterapii są bardzo skuteczne, juz po miesiacu widziałam nowe odrosty włosów. Bardzo polecam

• 5

Polecam wizyty i zabiegi nie są drogie, porównywałam z innymi gabinetami.Sprzęt nowoczesny,

• 5

Tak już jest ,że kto jest zadowolony rzadko bawi się w pisanie opinii. Ja tą Panią gorąco polecałam. Ja i moja rodzina leczymy się tylko u niej bo mamy pewność że zawsze nam pomoże jest skuteczna , może wykonać każdy zabieg, przyjmie nawet w niedzielę gdy coś nagłego i pilnego się stanie. Nigdy nam nie odmówiła pomocy. Widać że się stara. Leczyłam trądzik leki i laser bardzo mi pomogły nie mam żadnych śladów było okropnie pryszcze i blizny

• 5

Ja też chwalę Panią doktor jest bardzo sympatyczna i kompetentna w jej gabinecie widzi się nowoczesną dermatologię, ma wszystkie nowoczesne lasery a zabiegi nie są wcale drogie. Za takie same zabiegi w Poznaniu zapłaciłabym o połowę więcej. Z leczenia jestem zadowolony , trądzik różowaty z którym męczyłam się od kilku lat w trzy miesiące całkowicie mi ustąpił i znikły popękane naczynka- Gorąco polecam

• 5

Zabieg Fraxel u Pani doktor jest super. Odpowiednio mnie przygotowała do zabiegu i wytłumaczyła jak zabieg będzie wyglądał i co Moz się dziać bezpośrednio po nim dlatego byłam całkowicie spokojna, zabieg był w całkiem rozsądnej cenie. Kontrola po zabiegu gratis !!!. Widać duży profesjonalizm

• 3

Mam pytanie! Czy ktoś miał usuwanie rumienia i naczynek u pani Beaty Smektały laserem IPL ? jakie efekty.??

• 1

Choruję na łuszczycę. Pani doktor obiecała mnie wyleczyć. Ciągle miałam te same leki. wizyty miałam co dwa tygodnie. Gdy przyjechałam na trzeci tydzień(z braku pieniędzy, a leki te same)pani Beata mnie wyzywała.Po chorobowym na wizycie prosiłam o zaświadczenie zdolności do pracy , lekarka prosiła abym przyjechała za 4 dni oczywiście znowu płaciłam - za zaświadczenie nabazgrane na recepcie(mogłam je dostać wcześniej). Oczywiście nie zostałam wyleczona a straciłam dużo pieniędzy. Uważam, że pani doktor może jest miła ale strasznie "idzie" na kasę !!!

• 5

Przyszłam z polecenia ,gdyż wielu moich znajomych jest bardzo zadowolonych z porad u Pani doktor. Pani doktor jest bardzo miła i wcale nie jest droga. Moja córeczka bardzo ją polubiła a jej skóra bardzo szybko sie wygoiła

• 5

BARDZO MIŁA PANI DOKTOR, UPRZEJMA DOBRZE LECZY I TŁUMACZY PROBLEMY ZDROWOTNE - POTWIERDZA TO LICZBA OCZEKUJĄCYCH PACJENTÓW

• 2

Osoba bardzo uprzejma. Niestety jak wcześniej kilka osób napisało z wielkim "parciem" na gotówkę. Wizyty co 2 tygodnie, naświetlanie w gabinecie niby za pół ceny, a każdy zabieg to ok. 200zł. Seria to 5-6 zabiegów. Jak później brałem naświetlania u innego dermatologa w Poznaniu okazały się o połowę tańsze. Do tego wszystkiego dochodzi zmiana leków co 2 tygodnie. Mam mnóstwo rozpoczętych tabletek, maści i co dalej??? Każdy kto ma problem "skórny" wie ile te leki kosztują.

• 1

Nie polecam. Pani doktor potrafi tylko przepisac antybiotyki lub polecić wykonywane przez siebie drogie zabiegi. Leczylam się na grzybice paznokcia, pani doktor nie pobrala zadnych próbek do badania, przepisywane były tylko antybiotyki. Recepta na 1 opakowanie, a po nastepne trzeba przyjsc na wizyte. Oczywiście antybiotyki nic nie pomogły mimo pół - rocznej terapii. Na problem z wypadającymi włosami pani doktor nie zaleciła wykonania zadnych badań, tylko z miejsca poleciła swoje zabiegi mezoterapii , które moze daja jakis efekt na początku to w dłuzszym okresie nic nie pomagają.

• 1

pani beata przyjeła mnie bardzo miło, wydawołoby się ze problem z atopowym zapaleniem skóry i alergia szybko zostanie rozwiązany ale jak sie okazało brałam sterydy przez miesiąc i chwilowo pomogło, co jest najgorsze że ta pani naciąga niesamowicie na pieniądze koszt miesiecznego leczenia bez leków to 440 zł, a efektów brak, za wszystko brała kase a za akupunkture która trwała 2 min brała 50 zł, nie dajcie się naciagać bo jest dużo lepszych lakarzy, którzy lecza a nie biorą kase, ciągle odradzała zrobienia badań na alergie przez co brałam leki nie wiadomo na co!!!! NIE POLECAM

• 4

po wizycie bylam bardzo zadowolona! mam problemy z suchymi rekoma nie moglam dobrac kremu kosmetyki BIO bardzo mi pomogly, kiedys doktor o nich wspominal! znalazlam wloska swietna firme ktora dopiero wchodz na rynek polecam nie tylko pacjenta ale i pani doktor http://armonie.pl/index.php?id=200

• 5

Bardzo dobry lekarz dermatolog i dietetyk,kompetentna,uprzejma. Pani doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i za to bardzo Ją cenię.

• 5

Bardzi miła i kompetentna Pani Doktor. Nie ogranicza sie tylko do przepisywania antybiotyków, lecz leczy organizm kompleksowo. bardzo polecam

• 1

Nieuprzejma, nie znająca się na skutecznych metodach leczenia trądziku, potrafi tylko wciskać homeopatię albo antybiotyki. Nie rozpoznała także gronkowca u mojej koleżanki.

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat