dr n. med. Beata Smektała

3,7
3,3

Kasia

26.12.2015

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo duże parcie na pieniądze. Co róż nowe leki bardzo drogie na dodatek( mam ich pełen koszyczek i tak na prawde żadne z leków nie pomogły). Na dodatek pani dr. ma tylko jeden laser którym próbuje leczyć wszystkie choroby! Trzy wizyty z lekami u pani doktor wyniosły mnie ponad 700zł:( a najgorsze jest to ze te pieniądze poszly w błoto tak na prawde bo zero poprawy jest.

Kinga

10.10.2015

Nie polecam zdecydowanie. Każda wizyta była coraz droższa a efektów brak. Pani doktor poleca laser który akurat w moim przypadku nie przynosi rezultatów. A jak ją poinformowałam że nie ma żadnej poprawy to nawet się do tego nie ustosunkowała. Maści które przepisuje są nie pomocne a zarazem bardzo kosztowne. Poświęcenie na pacjenta 20min to lekka przesada. Nawet nie zdąży przeprowadzić konkretnego wywiadu a gdzie postawić poprawna diagnozę. Nie wspomnę już nawet o tym że po trzeciej wizycie pani doktor nawet nie pamięta mojego nazwiska. Była to moja trzecia i ostatnia wizyta.

ewa

11.12.2014

wizyta u pani doktor po raz drugi porazka trzeciej już nie będzie bylam z synem nie zerknela nawet na zmiany na skorze zapisując masc nie wiadomo na co o wszystko trzeba się dopytywać sama nic się nie odezwie na znamię nawet nie spojrzała mowiac ze zobaczy na następnej wizycie oczywiście aby jeszcze raz skasować a kasuje nie mało mało czasu poswieca pacjentowi wiedza mala masakra

martin

25.02.2014

Każdej osobie poleca te same tabletki wizyta 100zł leki również a choroba mi powróciła 2 razy i w końcu stwierdziła ze nie wie co zrobić każdej osobie poleca laser . poświeca mało czasu nie polecam

piotr

21.11.2013

Gorąco polecam. Pani doktor to bardzo dobry specjalista. Jest bardzo kontaktowa. Ja i moja zrodzina leczymy się u niej i zawsze byliśmy zadowoleni. P.S.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gostyń"?

Robert Kurzawiński

Dermatolog dziecięcy
Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus
ul.Słowiańska 41
Leszno
Gabinet (wejście wspólne z apteką gabinet nr 2)
ul.Przyjmy Przyjemskiego 6a
Rawicz
Ambulatorium Lekarza Rodzinnego (wejście od bramy US we Wschowie), piętro I gabinet nr 8,
ul.Zielony Rynek 7

Junacka 20
NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne VIGOR MED Poradnia Dermatologiczna
Jana Kiepury 12
Leszno
Szpital Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
Grunwaldzka 156
J.A.P.-MED Sp. z o.o.