dr n. med. Bogdan Brodacki

Neurolog

Edyta

20.07.2014

Przyjechałam po urazie w pracy. Wypadł mi masywnie dysk, porażenie nerwu strzałkowego. Doktor po badaniu i uprzedzeniu, że jestem roszczeniową pacjentką łaskawie wypchną mnie bez diagnostyki rezonansem magnetycznym do domu. Brak diagnostyki i szybkiej operacji spowodowało, że mam niesprawną opadającą stopę. Miałam okazje zapytania się tego lekarza: co pan myśli, że dla przyjemności przyjechałam na izbę przyjęć, a on na to: chyba dla przyjemności. Zupełny brak szacunku dla pacjenta który jest drugim lekarzem. A kodeks etyki lekarskiej mówi, że jeśli na izbę przyjęć przyjedzie drugi lekarz chory to trzeba się szczególnie troskliwie min zająć. Skoro ktoś w ten sposób wykonuje swój zawód nie powinien go dłużej wykonywać. Są inne zajęcia mniej odpowiedzialne i związane z pracą fizyczną. Gdzie taka osoba nie ryzykuje zdrowia innych ludzi.

24.02.2013

Komentarz jest tu naprawdę zbędny, oceny mówią same za siebie.Oby więcej takich lekrzy w Polsce.:)

25.12.2012

Parę lat temu "goszcząc" moją niepełnosprawną, bardzo od paru lat chorą córkę z ciężką biegunką i skurczami na swoim oddziale neurologicznym, prawie zdiagnozował u niej celiakię. Niestety prawie, bo porzucił ten zamiar. Celiakia została zdiagnozowana znacznie później i już bez jego udziału, mimo, że "próbował", zlecając wprowadzenie odpowiedniej diety i badanie przeciwciał. Jednakże na prośbę laboratorium o ponowne przesłanie krwi córki, ponieważ wyniki wyszły w szarej strefie, już nie odpowiedział pozytywnie. Wmówił nam, że to niepotrzebne, bo to nie celiakia. Natomiast czas ten wykorzystał wraz ze swoimi kolegami na testowanie na mojej córce wpływu trzy razy dziennie podawanego inhibitora pompy protonowej (ranigast) na rozwój biegunki typu clostridium difficile. Swiadkiem podawania była zakonnica pracująca na tamtym oddziale, ale ani ja, ani ona wtedy nie wiedziałyśmy po co podają ten Ranigast na biegunki. Oczywiście nie zostałam o tym ani ja , ani córka powiadomiona. Po czasie wszystko można i tak zwalić na rzadki zespół genetyczny, nawet jeżeli specjaliści wiedzą, że jest to raczej inność niż choroba i zazwyczaj ludzie ci długo sobie i w miarę zdrowo żyją.
Może i dobry lekarz, ale nie dla niepełnosprawnych. Może dostał takie polecenie, żeby wykorzystać córkę do takiego testu. Zawsze mnie zastanawiało, po co tam , córce na neurologii , podawano trzy razy dziennie Ranigast. Teraz dopiero, po latach, wiem. Włosy się na głowie jeżą, jak się pomyśli o tym, co specjalista może potencjalnie zrobić niepełnosprawnemu człowiekowi. Z uśmiechem na ustach. Zastanawiało mnie, że potem, po tym wszystkim, zawsze chciał już się nas pozbyć.Ktoś powinien lekarzom patrzeć na ręce, w obronie słabszych, którzy niekoniecznie chcą być królikami doświadczalnymi.

03.11.2012

Rewelacyjny specjalista i fachowiec!! Miły oraz sympatyczny kontakt z pacjentem. Naprawdę gorąco polecam!!

22.10.2012

jestem mu bardzo wdzięczna , zajął sie moim chorym synem tak, jak nikt przez pól roku, dzieki niemu jest juz leczony, dziękuje Panie Doktorze!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Szczecińska 32
Gdańsk