Dariusz Noskowicz

2,6
2,4
2,5

Właśnie dzisiaj byłem u doktora i powiem jedno korzystałem z wielu porad innych ortopedów ale ten doktor to pełen profesjonalizm zbadał wytłumaczył przepisał leczenie zdjęcia rentgenowskie zrobić rehabilitację zlecił i nawet zaproponował L4 z czystym sumieniem polecam tego doktora i nie jestem podstawiony.

Wizyty prywatne u tego lekarza to czyste wyłudzanie pieniędzy i strata czasu. Zero konkretów tylko namawianie na kolejne wizyty po drugiej wizycie zrezygnowałem.. Byle szybciej, żeby przyjąć następnego pacjenta i nic nie powiedzieć

Trafne rozpoznanie juz po pierwszej wizycie. Wprowadzone leczenie szybko pozwoliło mi stanąć na nogi. Pan Doktor oschły, lecz nie można mu odjąć kompetencji.

Nie polecam ! omijać z daleka !!! Ból łydki po metodach leczenia pana doktora zakończył się zerwaniem ścięgna achillesa ! omijać z daleka !

Świetny specjalista. Nie bagatelizuje tego co mówi pacjent. Szybka i trafna diagnoza. Dziękuje Doktorze

Pan doktor nie miły, swoją pracę wykonuje jakby za karę, przyjmując pacjętów jak by im robił łaskę, na temat ortez chyba nie wiele wie. Tak że nie polecam wizyt u pana doktora.

Najlepszy ortopeda jakiego spotkałam w swoim życiu. Pan Dariusz Noskowicz uratował mnie przed trwałym kalectwem, gdyby nie on zostałabym ze sztywnym kolanem do końca życia. Jako jedyny postawił słuszna diagnozę, zauważył złamaną rzepkę i doprowadził do szybkiej operacji, po której szybko wróciłam do pełnej sprawności. Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Nie obchodzi się z pacjentem jak z jajkiem, ale lekarz ma leczyć, a nie niańczyć pacjentów. Jest zapracowany bo pacjentów ma bardzo dużo i w sumie nic dziwnego bo jest fachowcem. Bardzo dziękuję panu Noskowiczowi i polecam wszystkim tego ortopedę.

Pan "doktor" niemiły , niekontaktowy na każde zadane pytanie o rękę syna - brak odpowiedzi. Na wszystkie inne pytania odpowiedź - " nie mam obowiązku" . Nie polecam. Oczywiście chodziłam do przychodni - pewnie w prywatnym gabinecie jest całkowicie inny ....

Na wszystkie inne pytania odpowiedź - " nie mam obowiązku" .
Nie polecam.

burak cwaniak i w dodatku materialista jedynym kryterium oceny jest kasa a nie pomoc pacjentowi chłopie kasa kasa kasa a morze byc po kasie

Zostałem potraktowany przez Pana doktora w sposób godny pożałowania. Gdzie Pana kultura osobista i podejście do pacjenta?Jeszcze nie spotkałem takiego lekarza...Godne pożałowania.Byłem Pana pacjentem niestety na izbie przyjęć a nie prywatnie.Nie polecam tego Pana