dr n. med.Dariusz Żak

Wieliszew
52,444159220,9642526

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
8 opinii

• 5

Wycięcie nowotworu tarczycy. Polecam. Również w rozmowach z innymi pacjentami, podczas pobytu w szpitalu, mogłam usłyszeć same superlatywy na temat pana dr Żaka

• 5

Udałam się do szpitala w Wieliszewie na konsultacje związaną ze znamieniem. Trafiłam do dr Żaka i nadal nie mogę wyjść ze zdziwienia, że w ogóle coś takiego jest możliwe. Zwykle czas oczekiwania na zabieg usunięcia trwa do kilku tygodni mój został wykonany w ciągu godziny. Pacjent w tym szpitalu nie czuje się jak zło konieczne. Dr Żak natomiast to profesjonalista wzbudzający ogromne zaufanie, niezwykle miły i serdeczny człowiek. Magdalena K.

• 5

Pod koniec czerwca 2012 roku trafiłem do szpitala w Wieliszewie z rakiem żołądka, pomimo mojego wieku (80 lat) zostałem obdarzony niesamowitą opieką ze strony pielęgniarek oraz dr. Żaka, który operacyjnie wyciął część mojego żołądka. W dzisiejszych czasach nie na co dzień trafia się na tak wspaniałych lekarzy, od samego początku pobytu w szpitalu obdarzyłem go 100% zaufaniem. Polecam. Stanisław Paź.

• 5

w dniu 04.10.2012 byłem operowany na raka jelita przez dr. Dariusza Żak w rewelacyjnym szpitalu onkologicznym w Wieliszewie. Żyję na tym Świecie 63 lata i dotychczas nie spotkałem się z tak genialnym lekarzem i człowiekiem. Wyjątkowej klasy specjalista, wzbudzający od pierwszego spotkania 100% zaufania. w tak trudnej sytuacji zdrowotnej byłem całkowicie spokojny o wynik zabiegu, ponieważ wiedziałem, że w lepsze ręce już nie mogłem trafić. Panie doktorze-nigdy nie zapomnę tego, co Pan dla mnie zrobił. Sam nowoczesny szpital, jest najlepszym dowodem, że można w prywatnej placówce AM stworzyć warunki, o których nikomu się nie śniło. Szkoda tylko, że nasi ograniczeni parlamentarzyści, nie rozumieją słowa prywatyzacja. Szpital, jak większość w dobie kryzysu, również boryka się z problemami finansowymi, ale tam tego pacjent nie odczuwa, w myśl hasła przewodniego w tej placówce, czyli "Pacjent jest najważniejszy" i to jest całkowita prawda. Zdecydowałem, że w miarę moich możliwości dołożę swoją cegiełkę na wsparcie finansowe dla takiej placówki.przez 9 dni pobytu w szpitalu spotykałem się bez przerwy z ciepłem i troską o pacjenta całego personelu lekarskiego i pielęgniarek, które sprawiały, że każdy pacjent czuł się jedyny i wyjątkowy. Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Krzysztof Gołaszewski

• 5

W lipcu i sierpniu byłam operowana przez Pana doktora Żaka w szpitalu w Wieliszewie.Mam raka złośliwego sutka i 35 lat.Każdemu człowiekowi życzę takiego lekarza,takiego podejścia do pacjenta ,takiej rzetelnej informacji i podejścia! Leczenie operacyjne to jedno ,jednak podejście tego człowieka już po zabiegu i prowadzenie pacjenta jest równie wspaniałe!!!Boli,coś niepokoi-wizyta w szpitalu i konsultacja:)))Dziękuję P.Doktorze.Kłaniam się .Ania W

• 5

Rok temu Pan Doktor operował mnie z powodu raka piersi, operacja oszczędzająca, pięknie wykonana, blizna mało widoczna, prawie nie widać różnicy w wielkości obu piersi. W maju wyciął profesjonalnie pęcherzyk żółciowy cały wypełniony dużymi kamieniami, największy ponad 3cm! To jest MÓJ chirurg, wspaniały lekarz, pracujący z kapitalnym zespołem w super szpitalu! Polecam! I pozdrawiam! Anna S. Warszawa

• 5

leczył moją mamę,fachowiec w swojej dziedzinie;-)

• 5

Idealny lekarz i wspaniały człowiek!:)

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat