dr n. med. Edward Mickielewicz

Ortopeda

Dodaj opinię Umów wizytę

Anna Stelmach

07.01.2016

Pan doktor świetnie mi zoperował jedną nogę, nie miałam żadnych dolegliwości. Tylko teraz nie mogę znaleźć, gdzie mogłabym zrobić drugą na NFZ...

30.05.2014

Dr Mickielewicz operował mi na razie halluxa prawej stopy 16 maja br. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wyjaśniał uprzejmie, cierpliwie i z uśmiechem na twarzy całą procedurę, pomógł ustalić najbardziej dla mnie optymalny termin zabiegu (na NFZ) w Centrum Medycznym Damiana. Do tej pory nigdy nie spotkałam się z tak niesamowitą przychylnością dla pacjenta i przyjaźnią, jaką emanował doktor. Jak dojdzie do skutku operacja drugiej stopy, to dodam kolejną całościową opinię.
Tymczasem szczerze polecam dr Mickielewicza i bardzo, bardzo Panu dziękuję!

Adam

10.03.2014

Bardzo dobry lekarz z doświadczeniem,polecam osobom odpornym psychicznie- duże poczucie humoru :),mnie wyleczył bardzo dobrze,duży szacun doktorze.Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów.

04.02.2014

Super uprzejmy, konkretny, miałam operowany haluks lewej nogi, czekam na operację drugiej nogi, żadnego bólu. Panie doktorze jest PAN WIELKI - dziękuję. Urszula Idzkiewicz

Urszula Idzkiewicz

Piotr

12.12.2013

Super lekarz! Miły, wyczerpująco wyjaśnia zawiłe procedury medyczne, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4
szpital