Elżbieta Wierzyńska

50,3328718,1480280 608 33 03 49
ela.wierzynska@gmail.com

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
20 opinii

chodzę bardzo długo do pani doktor i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła.zawsze miła i uprzejma a wiele wizyt było nagłych.zdecydowanie polecam

Bardzo miła i sympatyczna osoba,zawsze mozna na nia liczyc.

Cóż powiedzieć...wspaniała kompetentna i dobra lekarka...polecam.

Swietna pani doktor. Bez zastanowienia zmieniam ja na doktora prowadzacego(jestem w ciazy ).Moja poprzednia pani doktor to masakra z porownaniem z pania doktor. Zdecydowanie polecam.

Godny polecenia specjalista. Ewentualne uwagi można mieć do wyposażenia a konkretnie do fotela ginekologicznego ... wyjątkowo niewygodny egzemplarz.

Polecam bardzo!Profesjonalne podejscie do pacjenta, mozliwosc wykonania badania usg w gabinecie oraz badan cytologicznych.Od lat jestem pacjentka Pani doktor i pomimo zmiany miejsca zamieszkania, za kazdym razem, kiedy jestem w Kedzierzynie-Kozlu udaje sie na wizyte.

Czasami była niemiła, badania bolesne :/

Mój najlepszy lekarz:) jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor prowadziła ciążę mojej mamy, a teraz moją. Polecam

Pani Elżbieta Wierzyńska jest najlepszym ginekologiem , u którego dotychczas byłam.Bardzo polecam tą Panią doktor :)

To świetna i godna polecenia oraz zaufania lekarka. Chodzę do niej od wielu lat i to zarówno prywatnie jak i do przychodni. Profesjonalnie poprowadziła też moją ciążę i mimo moich problemów zdrowotnych dziś mam piękną córeczkę. Jak dla mnie to wyjątkowy lekarz.

Bardzo miłą Pani :) Pomocna i zna się na rzeczy.

Bardzo polecam dr.Wierzynska.Postawiła mi trafna diagnoze,i wyleczyla mnie,czym pomogla mi zajsc w upragniona ciąze.Miła i uprzejma kobieta,zawsze wszystko mi konkretnie wytłumaczyla,delikatna przy badaniu.POLECAM!

Pani doktor myli sie w swoich diagnozach, niemiła. Mało delikatna. nie poleciłabym tego lekarza żadnej z moich kolezanek szczególnie jeśli idą pierwszy raz do lekarza. Moja I wizyta u tejze lekarki była ok 15 lat temu i nie wspominam podescia do pacjeta podmiotowo lecz przedmiotowo

Polecam wszystkim Panią Doktor. Korzystałam z usługi - poradni publicznej. Sympatyczna, wzbudza zaufanie pacjenta, poświęca odpowiedni czas na wizytę. Opowiada i odpowida na nurtujace pytania. Zaufałam jej przy pierwszej jak i przy drugiej ciąży.

Szkoda słów, MASAKRA Nie polecam nikomu kontaktu z ta kobietą....

Prowadziła moją ciążę, od początku była zagrożona, urodziłam zdrowego chłopczyka, w terminie. Wysłała mnie dwa razy do szpitala, chociaż w szpitalu lekarze uważali, że nic złego się nie dzieje. Dzięki niej jestem szczęśliwą mamusią!!!

Ta lekarka od początku jest moim ginekologiem i jestem z niej bardzo zadowolona. Chodzę zarówno do jej gabinetu prywatnego jak i w przychodni. Polecam wszystkim paniom doktor Wierzyńską bo to naprawdę świetny lekarz

Dokładne badanie (włącznie z USG), objaśnia każdy etap badania, tłumaczy wszelkie wątpliwości, przy tym sympatyczny człowiek. W jej gabinecie (bez względu na to czy w przychodni czy też w prywatnym) nie czuję się intruzem.

Korzystam z usług tej lekarki w gabinecie prywatnym i państwowym.Jest równie uprzejma w obu miejcach i nie robi żadnej różnicy.Serdecznie polecam.

Polecam wszystkim Paniom, szczególnie ciężarnym. Zrobione wszystkie badania bez gadania, solidna opieka. Kiedy trzeba przywróci do pionu, a kiedy trzeba przytuli i pocieszy. Dla mnie najlepszy ginekolog.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny