lek. med. Ewa Koncalek. med. Ewa Konca - zdjęcie profilowe

lek. med. Ewa Konca

Wenerolog, Dermatolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 1987 r., specjalistka II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii (Klinika Dermatologiczna AM w Bydgoszczy). Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, potwierdzonych certyfikatami, z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz alergologii.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się leczeniem m.in. łuszczycy, egzemy, atopowego zapalenia skóry, zmian skórnych w chorobach metabolicznych, trądziku oraz trądziku różowatego.

Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię. Konsultacja, wywiad, porady - wszystko profesjonalnie, bardzo dokładnie, otrzymałam pełną informację i pomoc. Do tego przesympatyczna rozmowa i atmosfera. Pani Dr nie dzieli pacjentów - pomimo wizyty z NFZ czułam się jak w prywatnej klinice.

3 wizyty już za mną i leczenie dobiega końca. Jestem bardzo zadowolony z efektów, zaangażowania Pani doktor i czasu który poświęciła mi w gabinecie. W mojej ocenie jest to lekarka z powołania.

Dokładna, skrupulatna, zaangażowana, poświęca pacjentowi dużo czasu w gabinecie. Nie przepisuje bez potrzeby silnych lekarstw, co już miało miejsce w moim przypadku u innego lekarza. Polecam.

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego dermatologa. Ja długo szukałem, ale w końcu jestem zadowolony z efektów leczenia.

Leczenie nie należało u mnie do najłatwiejszych :( Na szczęście dziś po grzybicy i zaawansowanych zmianach skórnych nie ma już śladu, a ja jestem zupełnie zdrowa :) Dziękuję Pani doktor za zaangażowanie i przyjemną atmosferę w gabinecie :) pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor Ewy. Na początku podchodziłam do tych wizyt trochę nieufnie, jak się okazało niepotrzebnie. W kilku słowach: kompetentna, dokładna, zaangażowana, dążąca do rozwiązania problemu. Polecam.

Z trądzikiem walczyłem około roku czasu, niestety bez żadnych efektów :( Po tym czasie zmieniłem lekarza, właśnie nie panią Ewę, do której kontakt dostałem od znajomej. Pani Ewa od razu wprowadziła leczenie po którym dość szybko zobaczyłem pierwsze efekty. Co ważne, Pani Ewa zwróciła również uwagę na moją dietę i produkty które spożywam. Musiałem kilka rzeczy ograniczyć, ale to również przyczyniło się do poprawy mojej cery. Dziś po trądziku nie ma właściwie ani śladu dlatego tutaj piszę i dziękuję :)

Od dawna już zmagam się z łuszczycą. Byłam u kilku dermatologów i przetestowałam mnóstwo różnych leków i maści. Właściwie o swojej chorobie mogłabym napisać już książkę... Do pani Ewy trafiłam z polecenia, ale szczerze mówiąc byłam już trochę zrezygnowana. Obawiałam się, że będzie to kolejne nieskuteczne leczenie. I tutaj duże zaskoczenie, bo wreszcie leczenie przynosi jakieś efekty. Polecam szczególnie takim zrezygnowanym pacjentom jak ja.

Jestem zadowolona z kompleksowego podejścia Pani doktor. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości odnośnie choroby i leczenia. Polecam.

Pani dr bardzo rzeczowa i sympatyczna. Przeprowadza dokładny wywiad na podstawie którego decyduje o dalszym leczeniu. W moim przypadku dobranie odpowiednich leków szybko przyniosło efekty.