dr hab. n. med. Grzegorz Namysłowski

3,6
3,2

Gosia

16.11.2015

Witam Ja jestem zadowolona z leczenia bo nie wywoluja paniki u pacjeta...delikatne badanie ....naprowadzanie na dolegliwosci sprytnymi pytaniami....duzo badan....

Witam

Joanna

06.05.2015

Jestem świeżo po zabiegu stapedotomia,nie słyszałam już prawie nic,po zabiegu wróciłam do "świata"i NARESZCIE SŁYSZĘ!!! I to dzięki właśnie temu człowiekowi.DZIĘKUJĘ PROFESORZE!!!!

Robson

13.02.2014

Syn był po operacji perlaka, ale to się nawraca. Pan profesor jest konkretny i nie brał żadnych gratisów ode mnie

Anonim

03.02.2014

Kompetentny, duża wiedza i umiejętności. Godny polecenia specjalista, chociaż uprzejmością nie grzeszy. Operował moje uszy dwukrotnie, efekt operacji przeszedł moje oczekiwania, gdyż wcześniej inny specjalista utwierdził mnie w przekonaniu, że jestem skazana na aparaty słuchowe do końca życia. DZIĘKUJĘ, doktorze Namysłowski!

Anonim

05.03.2013

Przyjechałam o szóstej rano do Kliniki w Zabrzu, ale niestety mimo, że od kilku lat mam nawracające bule ucha i szum uniemożliwiający funkcjonowanie(w ostatnich dniach nie do zniesienia)profesor odmówił badania. Pięć lat temu niewiele brakowała, aby mnie uśmiercił po zabiegu, rok później odmówił badania, kiedy przyjechałam ze złamanym nosem- powiedział cyt.:,,my tutaj zajmujemy się poważnymi sprawami". Lekarza, który mi pomógł- zwolnił.Dzisiaj też ktoś mi pomógł- ta sama osoba już mnie uchroniła parę lat temu , ale boje się dziękować imiennie( na pewno by ją zwolnił). Ludzie strzeszcie się Namyłowskiego i jego pomocników.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tarnowskie Góry"?

ul.M.C Skłodowskiej
NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej w Koszęcinie