Hanna Pieprzny

Stalowa Wola
50,578934422,05167250 15 842 05 97

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
16 opinii

Nie polecam. Długo się czeka w kolejce i pomimo umówionej godziny na która zapisane są też 3 inne osoby czeka się do końca, poza tym z dziećmi czeka się do samego końca nawet z maluszkiem. Nie polecam po wyczytaniu nazwiska z karty i nieobecności osoby wyczytanej karta jest odkładana do pielęgniarki pomimo tego że ktoś mógł w tym czasie dojść... Nie polecam !

Chodziłam przez 6 lat do dr, fakt ze największy trądzik został wyleczony,później wszystko się nasiliło nie chciałam leczyc sie znów Aknenorminem bo miałam skutki uboczne, postanowiłam sama zadziałać niż chodzić znów przez 6 lat

Leczenie spełniło wszystkie oczekiwania,pełen profesjonalizm.

Przemiły lekarz z profesjonalnym podejściem i co najważniejsze LECZY a nie zalecza .

Pani doktor na przebarwienia potradzikowe przepisala mi metronidazol i klindacyn t co zaowocowalo wysypem ropnych bolacych wypryskow,po ktorych pozostaja czerwone slady.podsumowujac poszlam do pani doktor z kilkoma niewielkími sladami po tradziku a zyskalam oporny na przepisane masci tradzik oraz cala twarz pokryta bliznami po nim.o w!pieniadzach wydanych na wizyte i masci nie wspomne.

Świetny lekarz! Godny plecenia :) Uprzejmie miła i godna zaufania.

Lepszego dermatologa ze świecą nie znajdzie ;) Aknenormin - lek wychwalany na wszystkie możliwe sposoby przez nieszczęśliwych posiadaczy trądziku... znany, lecz o dziwo żaden inny lekarz mi go nie przepisał :] dopiero pani doktor była w stanie zapanować nad moją skórą ;) Kompetentna, przemiła, po prostu 'ludzka', a takich lekarzy jest na prawdę mało!

Polecam ... naprawde swietna Pani Doktor .

Witam! Mam pytanie, do kogo radzicie się wybrać? dr Stanisława czy Hanny Pieprzny? Z tego co widzę, to nie przypadkowa zbieżność nazwisk, tylko zapewne rodzina/małżeństwo? Oboje są endokrynologami, a dodatkowo dr Stanisław ma specj. internisty, zaś dr Hanna z dermatologii, wenerologii. A ja mam skierowanie do endokrynologa, bo mam zmiany niepokojące skórne głównie na karku/plecach/ramionach i na głowie (guzki/krosty/ropniaki/kaszaki/łysienie, nadmierna potliwość etc.), z którym nie potrafił sobie poradzić dermatolog z Machowa, ani lek. rodzinny z Tbg, z racji iż zwykłe leczenie objawowo niewiele lub tylko na krótki okres coś daje, trzeba podejść do problemu też przyczynowo, bo coś we mnie siedzi od środka ;/ stąd to skierowanie do "endo", bo być może to sprawa hormonów? Zastanawiam się do którego z tych dwóch lekarzy się zarejestrować? Kogo radzicie lepiej?

Bardzo wspaniały człowiek i lekarz, polecam w 100%. Pomogła mi w wyleczeniu trądziku, w bardzo krótkim czasie "wyprowadziła" moją buźkę,idealnie dobiera leki, perfekcjonistka w tym co robi.Lekarz z powołania. Szkoda tylko, że takich lekarzy można ze świeczką szukać zwłaszcza w Stalowej Woli...POzdrawiam Panią Dr. Wielki szacunek!

Bardzo dobry leklarz!!polecam serdecznie - ta kobieta jest wspaniała!!!!Mnie wyleczyła z trądziku z którym sobie nie radziłam a teraz jestem piękna!! super Kobieta miła i uprzejma ...no fenomenalna!!!:) oby więcej takich lekarzy w naszym kraju!!!Widać że kobieta ma powołanie i jest świetna w tym co robi :) Szacun dla tej Pani!!!:)

świeta jest Pani dermatolog, nigdy z lepszą się nie spotkałem. Dokładne badania, dobrze dobrane leki - wszystko perfekcyjnie :)

Warto. Wszystkim zmagającym się z trądzikiem zachęcam bo wiem co to znaczy szukać sposobu na wyleczenie go. Z czystym sumieniem mogę polecić, mimo że od niedawna jestem Jej pacjentem

Jestem pacjentką Pani doktor. To wspaniały specjalista i CUDOWNY człowiek!!! diagnozy bardzo trafne, tłumaczy, rozmawia, bardzo szanuje pacjenta,,człowiek i lekarz z wielką klasą i wiedzą!!!

super zmagalam sie z okropnym tradzikiem fakt leki sa drogie ale pomocne!! polecam!!

Pani doktor to na prawdę dobry lekarz :) leczyłam sie na trądzik od roku u innego lekarza, przepisywał mi rożne specyfiki, ale niewiele one pomagały, a jeżeli już, to na krótko :] dopiero pani doktor poskromiła mój (okropny :/) trądzik... to co należy pochwalić to to, że nie stosuje ona leczenia hormonami, ani antybiotykami (a jeżeli już, to w konieczności). Ja dostałam same witaminy i 2 maści, fakt, że musiałam przecierpieć kilkanaście tygodni, bo skóra bardzo mi się łuszczyła, ale bylo warto :) już po pierwszym miesiącu leczenia miałam gładka buzię :))

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny