lekarzHanna Pieprzny

Dermatolog, Endokrynolog, RTG, USG

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
16 opinii

• 2
  • 1

Nie polecam. Długo się czeka w kolejce i pomimo umówionej godziny na która zapisane są też 3 inne osoby czeka się do końca, poza tym z dziećmi czeka się do samego końca nawet z maluszkiem. Nie polecam po wyczytaniu nazwiska z karty i nieobecności osoby wyczytanej karta jest odkładana do pielęgniarki pomimo tego że ktoś mógł w tym czasie dojść... Nie polecam !

• 3

Chodziłam przez 6 lat do dr, fakt ze największy trądzik został wyleczony,później wszystko się nasiliło nie chciałam leczyc sie znów Aknenorminem bo miałam skutki uboczne, postanowiłam sama zadziałać niż chodzić znów przez 6 lat

• 5

Leczenie spełniło wszystkie oczekiwania,pełen profesjonalizm.

• 5

Przemiły lekarz z profesjonalnym podejściem i co najważniejsze LECZY a nie zalecza .

• 2
  • 1

Pani doktor na przebarwienia potradzikowe przepisala mi metronidazol i klindacyn t co zaowocowalo wysypem ropnych bolacych wypryskow,po ktorych pozostaja czerwone slady.podsumowujac poszlam do pani doktor z kilkoma niewielkími sladami po tradziku a zyskalam oporny na przepisane masci tradzik oraz cala twarz pokryta bliznami po nim.o w!pieniadzach wydanych na wizyte i masci nie wspomne.

• 5

Świetny lekarz! Godny plecenia :) Uprzejmie miła i godna zaufania.

• 5

Lepszego dermatologa ze świecą nie znajdzie ;) Aknenormin - lek wychwalany na wszystkie możliwe sposoby przez nieszczęśliwych posiadaczy trądziku... znany, lecz o dziwo żaden inny lekarz mi go nie przepisał :] dopiero pani doktor była w stanie zapanować nad moją skórą ;) Kompetentna, przemiła, po prostu 'ludzka', a takich lekarzy jest na prawdę mało!

• 5

Polecam ... naprawde swietna Pani Doktor .

• 3

Witam! Mam pytanie, do kogo radzicie się wybrać? dr Stanisława czy Hanny Pieprzny? Z tego co widzę, to nie przypadkowa zbieżność nazwisk, tylko zapewne rodzina/małżeństwo? Oboje są endokrynologami, a dodatkowo dr Stanisław ma specj. internisty, zaś dr Hanna z dermatologii, wenerologii. A ja mam skierowanie do endokrynologa, bo mam zmiany niepokojące skórne głównie na karku/plecach/ramionach i na głowie (guzki/krosty/ropniaki/kaszaki/łysienie, nadmierna potliwość etc.), z którym nie potrafił sobie poradzić dermatolog z Machowa, ani lek. rodzinny z Tbg, z racji iż zwykłe leczenie objawowo niewiele lub tylko na krótki okres coś daje, trzeba podejść do problemu też przyczynowo, bo coś we mnie siedzi od środka ;/ stąd to skierowanie do "endo", bo być może to sprawa hormonów? Zastanawiam się do którego z tych dwóch lekarzy się zarejestrować? Kogo radzicie lepiej?

• 5

Bardzo wspaniały człowiek i lekarz, polecam w 100%. Pomogła mi w wyleczeniu trądziku, w bardzo krótkim czasie "wyprowadziła" moją buźkę,idealnie dobiera leki, perfekcjonistka w tym co robi.Lekarz z powołania. Szkoda tylko, że takich lekarzy można ze świeczką szukać zwłaszcza w Stalowej Woli...POzdrawiam Panią Dr. Wielki szacunek!

• 5

Bardzo dobry leklarz!!polecam serdecznie - ta kobieta jest wspaniała!!!!Mnie wyleczyła z trądziku z którym sobie nie radziłam a teraz jestem piękna!! super Kobieta miła i uprzejma ...no fenomenalna!!!:) oby więcej takich lekarzy w naszym kraju!!!Widać że kobieta ma powołanie i jest świetna w tym co robi :) Szacun dla tej Pani!!!:)

• 5

świeta jest Pani dermatolog, nigdy z lepszą się nie spotkałem. Dokładne badania, dobrze dobrane leki - wszystko perfekcyjnie :)

• 5

Warto. Wszystkim zmagającym się z trądzikiem zachęcam bo wiem co to znaczy szukać sposobu na wyleczenie go. Z czystym sumieniem mogę polecić, mimo że od niedawna jestem Jej pacjentem

• 5

Jestem pacjentką Pani doktor. To wspaniały specjalista i CUDOWNY człowiek!!! diagnozy bardzo trafne, tłumaczy, rozmawia, bardzo szanuje pacjenta,,człowiek i lekarz z wielką klasą i wiedzą!!!

• 5

super zmagalam sie z okropnym tradzikiem fakt leki sa drogie ale pomocne!! polecam!!

• 5

Pani doktor to na prawdę dobry lekarz :) leczyłam sie na trądzik od roku u innego lekarza, przepisywał mi rożne specyfiki, ale niewiele one pomagały, a jeżeli już, to na krótko :] dopiero pani doktor poskromiła mój (okropny :/) trądzik... to co należy pochwalić to to, że nie stosuje ona leczenia hormonami, ani antybiotykami (a jeżeli już, to w konieczności). Ja dostałam same witaminy i 2 maści, fakt, że musiałam przecierpieć kilkanaście tygodni, bo skóra bardzo mi się łuszczyła, ale bylo warto :) już po pierwszym miesiącu leczenia miałam gładka buzię :))

Gdzie przyjmuję

place 11

gen.Okulickiego 56b lok.314

gen. Okulickiego 56b lok. 314
    Stalowa Wola
    50,578934422,05167250 15 842 05 97

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat