dr n. med. Jacek Furtak

3,7
3,9

wojtek

07.09.2015

dr Furtak doprowadził do śmierci mojego ojca poprzez zaniechanie przeprowadzenia pełnej diagnostyki guza mózgu przed jego wycięciem. w efekcie wyciął chłoniaka rozlanego, co było bezpośrednią przyczyną udaru, obrzęku i śmierci. cały zabieg skwitował jakby się pomylił w sklepie i kupił masło zamiast margaryny słowami: "no nie spodziewałem się, oszukał mnie ten guz, przykro mi, nie powiniennem go wycinać". Na oddziale intensywnej terapii, gdzie po operacji przez 2 miesiące przebywał bez świadomości ojciec, określono go jako "ciekawy przypadek, bo przecież takich guzów się nie usuwa..."Przestrzegam przed tym człowiekiem. Skoro takie tematy jak u mojego ojca mu się zdarzają, to znaczy że nie traktuje pacjentów poważnie, a jedynie jako kolejne odhaczenia po udanych lub nie wycinankach w głowie

Radek

12.07.2015

Uważam że to wspaniały specjalista , pomógł mi usunął mi guza (glejaka) w 2013 roku do dziś dnia czuję się wspaniale i bardzo mu za to dziękuję , a to że niektórzy piszą że nie oddzwania do nich to może być prawda ale przecież ten lekarz ma bardzo wielu pacjentów - pamiętajcie o tym i to że trzeba być cierpliwym i być optymistą że będzie dobrze , pozdrawiam wszystkich.
Radek tel.510132196

Tomasz

27.11.2014

Jestem bardzo zadowolony z usług pana doktora może nie pała zbyt dużą empatią do pacjentów ale jesli chodzi o fachowość to naprawdę najwyższa półka.Operował mi guza glejaka i od operacji minął rok a ja żyję i czuję się świetnie

Tomasz

12.03.2014

Dr.Jacek Furtak to najwyższej klasy specjalista i prawdziwie zaangażowany lekarz. Operował guza okolic szyszynki u mojej żony- tylko kilka ośrodków w Polsce operuje guzy w tej lokalizacji, niewielu neurochirurgów podejmuje się takich operacji. Operacja przebiegła bez komplikacji, dwa tygodnie po operacji żona czuję się całkiem dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu doktorowi za to co zrobił ,trudno w jakikolwiek sposób wyrazić wdzięczność za uratowanie życia, z całego serca dziękujemy, widzieliśmy na własne oczy ilu pacjentom pomógł i jakie cuda dokonują się na oddziale, widzieliśmy także jak ciężko doktor pracuje aby pomóc jak największej liczbie pacjentów.
Doktor jest bardzo zajęty, konsultuje pacjentów z całej Polski, i to nie tylko z małych miejscowości ,ale także z dużych miast gdzie wydawałoby się powinny być znakomite ośrodki neurochirurgiczne. Wiecznie w biegu, nawet pędząc po korytarzu, rozmawia z pacjentami ,współpracownikami itd. , a przecież codziennie wykonuje kilka zabiegów, konsultuje nowych pacjentów, zagląda choć na sekundę do pacjentów których operował,- po prostu tytan pracy.
Niektórzy w poniższych wpisach zarzucają mu ,że niewiele czasu poświęca na rozmowy z rodzinami pacjentów itd. – wydaje mi się ,że dr woli ten czas poświęcić na leczenie pacjentów niż na opowiadanie o tym leczeniu. Z reguły udaje mu się znaleźć czas dopiero późnym wieczorem, trzeba być cierpliwym.
Jeżeli doktor Furtak mówi, że wszystko będzie dobrze, to znaczy ,że wszystko będzie dobrze, bo dr Furtak niczego nie obiecuje po prostu stwierdza fakt –trzeba zaufać ogromnej wiedzy i doświadczeniu doktora Furtaka.
Cały oddział neurochirurgii w szpitalu wojskowym to bardzo profesjonalny zespół ludzi , począwszy od pracowników dbających o czystość, przez panie pielęgniarki po lekarzy. Wszyscy życzliwi, pomocni i cierpliwi, i tym wszystkim osobom także bardzo dziękujemy.

Anonim

09.02.2013

Dr Furtak ze swojego doświadczenia twierdzę , że to elita polskiej neurochirurgii. Na pacjenta nie patrzy przez pryzmat zasobności portfela. Warto zabiegać o to by stać się pacjentem doktora Jacka. Jest bardzo dobrym lekarzem jak i bardzo dobrym człowiekiem. Polecam Dr z całego serca!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Bydgoszcz"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10