dr n. med.Jacek Furtak

Neurochirurg

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
23 opinie

• 5

Dr.Jacek Furtak to najwyższej klasy specjalista i prawdziwie zaangażowany lekarz. Operował guza okolic szyszynki u mojej żony- tylko kilka ośrodków w Polsce operuje guzy w tej lokalizacji, niewielu neurochirurgów podejmuje się takich operacji. Operacja przebiegła bez komplikacji, dwa tygodnie po operacji żona czuję się całkiem dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu doktorowi za to co zrobił ,trudno w jakikolwiek sposób wyrazić wdzięczność za uratowanie życia, z całego serca dziękujemy, widzieliśmy na własne oczy ilu pacjentom pomógł i jakie cuda dokonują się na oddziale, widzieliśmy także jak ciężko doktor pracuje aby pomóc jak największej liczbie pacjentów. Doktor jest bardzo zajęty, konsultuje pacjentów z całej Polski, i to nie tylko z małych miejscowości ,ale także z dużych miast gdzie wydawałoby się powinny być znakomite ośrodki neurochirurgiczne. Wiecznie w biegu, nawet pędząc po korytarzu, rozmawia z pacjentami ,współpracownikami itd. , a przecież codziennie wykonuje kilka zabiegów, konsultuje nowych pacjentów, zagląda choć na sekundę do pacjentów których operował,- po prostu tytan pracy. Niektórzy w poniższych wpisach zarzucają mu ,że niewiele czasu poświęca na rozmowy z rodzinami pacjentów itd. – wydaje mi się ,że dr woli ten czas poświęcić na leczenie pacjentów niż na opowiadanie o tym leczeniu. Z reguły udaje mu się znaleźć czas dopiero późnym wieczorem, trzeba być cierpliwym. Jeżeli doktor Furtak mówi, że wszystko będzie dobrze, to znaczy ,że wszystko będzie dobrze, bo dr Furtak niczego nie obiecuje po prostu stwierdza fakt –trzeba zaufać ogromnej wiedzy i doświadczeniu doktora Furtaka. Cały oddział neurochirurgii w szpitalu wojskowym to bardzo profesjonalny zespół ludzi , począwszy od pracowników dbających o czystość, przez panie pielęgniarki po lekarzy. Wszyscy życzliwi, pomocni i cierpliwi, i tym wszystkim osobom także bardzo dziękujemy.

• 5

Dr Furtak ze swojego doświadczenia twierdzę , że to elita polskiej neurochirurgii. Na pacjenta nie patrzy przez pryzmat zasobności portfela. Warto zabiegać o to by stać się pacjentem doktora Jacka. Jest bardzo dobrym lekarzem jak i bardzo dobrym człowiekiem. Polecam Dr z całego serca!!!!!

• 1

Byłem u Pana Doktora 3 razy. Też zbywa, mówi,że odzwoni z terminem operacji. Ale nie odzwania. Prosze powiedzcie jak sie to załatwia? Ile to kosztuje, by mnie zoperował? Załamany jestem...

• 1

Byłem u niego dwa razy w sytuacji wymagającej interwencji Nie pomógł mi, spławił mnie bez mydła,o mało nie popełniłem samobójstwa.

• 5

Lekarz który uratował moja mamę jest już 3 lata po operacji, specjalista który naprawdę podaje konkrety, godny zaufania.

PILNIE POTRZEBUJĘ KONTAKTU DO DR.FURTAKA! adulcia@o2.pl

• 5

wspaniały lekarz i człowiek rok temu operował mi oponiaka czuje sie bardzo dobrze polecam wszystkim aby trafili w jego rece i jego oddział jest tam super opieka pod kazdym wzgledem

• 5

Najlepszy lekarz na świecie !!!! Fachowiec w swojej profesjii !!!!!! Do żadnego lekarza nie mam takiego zaufania jak do niego.

• 1

Być może prywatnie było by inaczej...

• 5

Dr Furtak operowal mojego meza u ktorego wykryto guza mozgu. zdecydowanie polecam tego lekarza.

Proszę o dokładny nr.telefonu i adres tego znakomitego lekarza allicja2@o2.pl

• 1

Czekam już dwa lata . DOKTOR nie odbiera telefonów a jak odbiera to nigdy nie może powiedzieć niczego konkretnego chyba że przyjedzie się do niego znowu na wizytę prywatną to wtedy coś powie.

ja juz czekam od niego za telefonem 4 lata do emerytury moze mnie wezwie

• 3

Czekam na zabieg na kregosup stabilizacje ze śrubamijuż 15 miesiecy.Jak chce sie dodzwonic do dr.to wogóle telefonu nie odbiera.

• 2

Umawia się a póżniej nie odbiera telefonów.

• 5

Dr Furtak operował w grudniu 2010 a raczej usunął oponiak. Po operacji miałam komplikacje, ale wynikały one raczej z trudnego dostępu do guza. Gdyby nie fachowość Pana Doktora, pewnie dzisiaj byłabym inwalidą. Pan Doktor wszystko usunął, a operacja trwała 8 godzin. Fakt, że długo czeka się na wizytę przed gabinetem, ale naprawdę warto. Pielęgniarki w szpitalu Pana Doktora to potwierdzam "istne anioły" z najwspanialszym Panem Doktorem Furtakiem na czele.

• 5

Witam. Jestem po operacji kręgosłupa odcinka szyjnego. Operował mnie dr. J. Furtak. Uczciwy, sumienny,konkretny i wspaniały profesjonalista. "Złote ręce". Przebywałam w szpitalu Wojskowym około tygodnia i nie spotkałam na oddziale osoby, która nie podzielała mojego zdania na temat doktora ) Cały personel oddziału neurochirurgii w Bydgoszczy to cudowni ludzie. Z ogromnym poczuciem empatii . Podziękowania dla wszystkich. Grażyna Brzezińska.

• 5

DOKTOR JACEK FURTAK TO LEKARZ MARZEN. KOMPETENTNY, UWAZNY, DYSPOZYCYJNY. JESTEM PO OPERACJI OPONIAKA. DR FURTAK ZDECYDOWL O OPERACJI. WCZESNIEJ KONSULTOWALAM SIE Z INNYMI NEUROCHIRURGAMI I ZA ICH RADA MONITOROWALABYM DO DZISIAJ TO CO MIALAM W GLOWIE. DR FURTAK JEDNOZNACZNIE ZALECIL POZBYCIE SIE OPONIAKA. BYL BARDZO PRZEKONUJACY I JESTEM MU ZA TO WDZIECZNA. DZISIAJ MAM PROBLEM "Z GLOWY". DOSLOWNIE. DODAM, ZE PROFESIONALIZM CALEGO PERSONELU ODZIALU NEUROCHIRURGI SZPITALA WOJSKOWEGO W BYDGOSZCZY JEST NAJWYZSZEJ PROBY. POBYT TAM BEDE ZAWSZE MILO WSPOMINAC. BARDZO IM WSZYSTKIM DZIEKUJE.

• 5

Jeśli brakuje już nadzieji komukolwiek na powrót do zdrowia czy w jednym momencie życie zostaje przewrócone do góry nogami w oczekiwaniu już tylko niby na koniec POLECAM dr Furtaka!!! Dał nadzieje, przywrócił zdrowie i życie! Warto przejechać nawet całą Polskę, warto czekać w każdej kolejce do Niego. POLECAM

• 5

To jest Człowiek na właściwym miejscu.

• 5

Bardzo dobry neurochirurg podejmuje się spraw beznadziejnych szczególnie guzy mózgu z pozytywnym efektem końcowym.

• 5

Jest wspaniałym lekarzem ,cały personel szpitala Bydgoskiego to są ludzie o złotych sercach.Pan doktor to anioł ,jest lekażem z powołnia.Ludzi traktuje na ruwni .To człwiek wspaniały i uczciwy .

• 5

Bardzo dobry specjalista. W kontakcie z pacjentem bardzo rzeczowy. Wszystko jasno i obrazowo tłumaczy. Podejmuje się leczenia ludzi, których inni lekarze skreślają nie dając nadziei. Potrzeba dużo cierpliwości czekając na konsultacje... ale warto poczekać na opinię takiego fachowca w swojej dziedzinie. Przyjeżdżają do niego pacjenci z całej Polski. Jest prawą ręką samego płk prof. dr hab. n. med. Marka Harata z Kliniki Neurochirurgii w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy

Gdzie przyjmuję

place 11

Bydgoszcz
    53,123480418,0084378

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat