lekarz Jadwiga Smolińska

2,5
2,4

Gość

28.11.2016

Pani doktor miła, uprzejma, można z nią zażartować ale u lekarzy najważniejsze są kompetencje.. Niestety ja mam uraz do tej Pani, termin wyliczyla mi na 17 listopada hm rozumiem że każdy ma prawo do błędu ale niestety skończyło się to dla mnie męczarnią. Byłam już ...

Niestety ja mam uraz do tej Pani, termin wyliczyla mi na 17 listopada hm rozumiem że każdy ma prawo do błędu ale niestety skończyło się to dla mnie męczarnią. Byłam już dwa tygodnie po wskazanym przez nią terminie, podano mi dwie kroplówki z oksytocyną, zastrzyki rozmiękczające które nic nie dawały, ponieważ co się później okazało MACICA NIE JEST JESZCZE PRZYGOTOWANA DO PORODU.. byłam sycona nieprzyjemnymi doznaniami (od zastrzyków po okropne badania i zabiegi) a tak naprawdę mój dzidziuś nie był jeszcze gotowy na przyjście na świat. Nie miałam nawet rozwarcia a lekarze stwierdzili, ze muszą szybko działać ponieważ jest po terminie.. Rozmawiałam z innym lekarzem, który zbadał mnie i wyjaśnił - ZASZŁA POMYŁKA pani ma jeszcze dużo czasu. A ja tak się przejmowałam i obwiniałam, tyle co przeszłam w szpitalu eh a pani doktor w tym czasie była na zwolnieniu.. zawiodłam się, ponieważ wydawała się być bardzo dobrym ginekologiem.

Ada

06.11.2015

Super babka bardzo pomogła mi pod czas ciąży jak i przy porodzie. Choć miałam spore komplikacje. Polecam w 100%

Michalina

17.03.2015

Ordynarna,nieprzyjemne badania, nawet dla młodych dziewcząt niemiła. Byłam u niej lata temu, niestety mnie nie wyleczyła. Skutki odczuwam do dziś.

Agata

06.10.2014

DLACZEGO TĄ KOBIETĄ NIE ZAINTERESUJE SIĘ IZBA LEKARSKA TRZEBA JĄ WYWALIĆ NA ZBITY PYSK!!!! Baba to mało powiedziane czarownica z piekła rodem.Przełożeni tej kobiety czemu jesteście nie czuli na takie zachowanie waszej koleżanki.

małgorzata

21.08.2014

byłam raz u tej okropnej kobiety i nigdy do niej nie pójdę jest chamska,ordynarna,zero taktu i zrozumienia,nie ma z tą babą o czym rozmawiac omijajcie nią szerokim łukiem polecam doktora GODKA ,człowiek pełna kultura i profesjonalizm żeby tak kobieta kobiety nie rozumiała! to nie lekarz,konował

byłam raz u tej okropnej kobiety i nigdy do niej nie pójdę
omijajcie nią szerokim łukiem
polecam doktora GODKA ,człowiek pełna kultura i profesjonalizm
żeby tak kobieta kobiety nie rozumiała!
to nie lekarz,konował

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Radom"?

Monika Bator-Gregorczyk

Pionki
Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
Radom
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
NZOZ MILLENIUM