lekarzJadwiga Smolińska

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG ginekologiczne

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.5512345
39 opini

• 5

Bardzo miła pani doktor, pomocna, uprzejma, kompetentna, z poczuciem humoru, uśmiechnięta, szczera. :)

• 1

Za uprzejmość dałabym -5, za pozostałe punkty dałabym 0 (zero). Bardzo niemiła, nieuprzejma, traktuje kobiety jak intruzów. Brak kompetencji tuszuje opryskliwością. NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!

• 4

Kobieta lekarz. Z prawdziwego zdarzenia. Konkretna. Wie co robi. Kompetentna. Zna się na rzeczy. Godna polecenia...

• 5

Dziewczyny pani dr Smolińska to wspaniała kobieta,musimy się liczyć z tym że poród to nie lekka sprawa tylko ból.moją ciąże prowadziła i bardzo jestem zadowolona z jej opieki medycznej.najważniejsze jest to że dr się zna na tym co robi.

• 1

To nie jest lekarz. To jest pseudo lekarz. Przez tą kobietę mój Synek jest Aniołkiem w Niebie a ja do dnia dzisiejszego nie mogę sobie poradzić komu ja zaufałam. To miał być lekarz?????

• 1

To kobieta bez serca!!! Męczyła mnie przy porodzie 15 godzin. Widziała, że nie dam rady urodzić naturalnie. Kazała dać 2 kroplówki z oksytocyną, rozwarcie nawet nie drgnęło do przodu. Dopiero, jak tętno dziecka spadło to położna zabrała na cc i zwołała lekarzy, bo ona przepadła jak kamień w wodę. Mam tylko nadzieję, że sytuacja z tym niedotlenieniem nie odbije się na dziecku. Uciekajcie od niej z dala, jeśli tylko jest taka możliwość. Ja przeżyłam traumę przy porodzie i do tej pory mimo, że dziecko ma już rok jeszcze się z niej nie otrząsnęłam. To był koszmar. Na drugi dzień przyszła do mnie i mówi: O, ta sierota! Pierwszy raz rodziłam, wszystko szybko się działo. Gdybym mogła cofnąć czas zrobilibyśmy z mężem wszystko, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji. Mam do niej wielki żal!

• 1

zauwazylam ze wypowiadajace sie pozytywnie pacjentki w wiekszosci byly na wizycie prywatnej a co za tym idzie - platnej. daje do myslenia. osobiscie nie polecam, w wieku 16 lat bylam u niej i po oswiadczeniu ze "pierwszy raz" mam za soba, okrzyczala mnie. zero zrozumienia, a przeciez takich przypadkow jest wiele! zdecydowanie NIE POLECAM.

• 1

Koszmarna,chamska,wredna,złośliwa,niedelikatna baba-nikomu nie polecam!

• 1

miałam pecha spotkać panią dr w szpitalu (patologia ciąży) a potem w przychodni na Klonowica. Nieprzyjemna, badanie wykonywane przez nią jest bardzo bolesne. Jak możecie omijajcie ją szerokim łukiem, niestety w szpitalu jak się trafi na jej dyżur to nic się nie poradzi.

• 1

Ja też miałam ta nikłą przyjemność być badaną przez panią Smolińską w szpitalu. Jest bardzo nieuprzejma, wręcz chamska-ma pretensje do pacjenta, że musi go badać. Przy badaniu jest bardzo niedelikatna-a kobieta powinna zrozumieć drugą kobietę. Dodatkowo uważam, że zupełnie się nie zna na tym co robi. Nie polecam!!!!! Powinna zostać zwolniona z pracy!!!!! Aneta

• 1

Omijajcie z daleka tą Panią, ja miałam okazję sięprzekonać o jej hamstwie i argancji w szpitalu po cesarskim cięciu które ona sama wykonała :( Pani ,,doktor" nie zezwoliła położnym na podanie leku przeciwbólowego po cesarce i efekt tego była taki że cierpiałam z bólu 5 godzin błagałam o przeciwbólowy ale bezskutecznie, dodatkowo w dniu wypisu do domu zagorączkowałam i znów miałam to nieszczęście że przyszła mnie zbadać lek. Smolińska po bardzo niedelikatnym i nieprzyjemnym badaniu powiedziała :,,Trzeeba było rodzić dołem a nie górą". Gdybym mogła rodzić dołem to 100 razy bardziej bym wolała niż katusze po cesarce, ale niestety miałam przeciwwskazania ortopedyczne do porodu naturalnego. Omijajcie tą Panią z daleka ja przez jej decyzje cierpię do dzisiaj!!!

• 4

Pani doktor odbierała mój poród przez cesarskie cięcie i jestem bardzo zadowolona. Poród szybki, bez powiklań, szew malutki i ślicznie się goi.Może faktycznie ma specyficzne podejście do pacjenta ale myślę że zna się na tym co robi.

• 1

Nie uprzejma,nie miła nie kulturalna,zachowanie pani ginekolog to czasy PRL-u.Ostrzegam wszystkie przyszłe mamy,takich lekarzy powinno się wydalać z placówek służby zdrowia.

• 1

Miałam problemy po tabletkach pani doktor kazała czekać aż sie samo unormuje i z usunięciem nadrzerki kazała czekać do urodzenia pierwszego dziecka a mam dopiero 20 lat gdyby nie inny lekarz to bym nawet żadnych badań nie miała porobionych bo pani doktor stwierdziła że sa zbędne

• 1

Każda wizyta w ciąży to był koszmar, pani bardzo nieuprzejma. Aż mam ciarki jak o tym pomyślę

• 5

ja jestem z Pani Dr bardzo zadowolona, prowadziła moją pierwszą ciąże i tylko dzięki niej przy porodzie nie popękałam tylko miałam CC, póżniej gdy potrzebowałam antykoncepcji także dobrała mi właściwą metode a teraz prowadzi moja druga ciąże i jestem bardzo zadowolona zarówno z wizyt jak i kontaktu do pacjenta koleżanką którym polecam wizyty u niej także są zadowolone i nigdy nie musiałam jej jak to ktos okreslil"dac w łape"

• 1

doktor jest kobietą ale stosunek jej jako do mnie pacjentki okropny!!!!!co by było jak najmniej takich lekarzy!!!!jest tak nie miła,że strach do niej isc,na szczęscie nie ma teraz rejonizacji i można sonbie wybrac lekarza np wspaniałego dr GODKA

• 1

przez panią doktor straciliśmy swoje 1 dziecko nie położyła żony na szpital wiedząc że ciąża jest zagrożona tylko przepisała leki i kazała leżeć w domu ta baba nie powinna pracować jako lekarz tylko jako rzeźnik nie polecam unikajcie jej jak ognia nie dość tego jak nie dasz w łapę to koniec waszej radości tylko smutek i zal dlaczego

• 1

Nie polecam tego lekarza. Pani doktor leczyła mnie na brak miesiaczki lekami na menopauzę, nie zwracała uwagi na moje złe samopoczucie po nich, wogole nie słuchala co mowie. Nie zrobiła również badań po zakończeniu terapii hormonalnej.

• 1

bardzo nie miła i pełna odrazy pani psełdo lekarz. nie polecam !!!!!!!

• 5

Bardzo miła Pani dr,w końcu to ona mnie bezproblemowo wyleczyła ze stanu zapalnego całego układu moczowo-płciowego!! POLECAM Kobieta konkretna i potrafi pomóc!! zawsze karze dzwonić gdy mam problem!!

• 5

Przesympatyczna pani doktor kompetentna uprzejma mila zawsze odbiera tel w razie potrzeby nie zgodze sie z opiniami ze jest niedelikatna i nie ma podejscia do mlodych ludzi ja tez bylam u niej pierwszy raz bardzo sie balam tej wizyty ale bylam bardzo pozytywnie zaskoczona oby wiecej takich lekarzy

• 1

We wrześniu 2010 roku niestety trafiłam w ręce tego diabła - to najdelikatniejsze określenie dla tej kobiety! Rodziłam 17 godzin. Po kilku godzinach odeszły mi wody i wypadła pępowina, czego inteligentna pani doktor nawet nie zauważyła, badając mnie kilkukrotnie, a na moje prośby o cesarskie ciecie odpowiadała "nie będziesz rodzic dołem"...ostatni raz badała mnie o 14.50 i stwierdziła, ze wszystko jest w porządku żebym nie panikowała, bo urodzę naturalnie. Jednak już o 15.10 przyszła na szczęście druga lekarz - kompetentna - która krzycząc na personel iż są niedoukami kazała natychmiast wezwać anastezjolog i wykonać cesarskie cięcie, gdyż wpadnięta pępowina zagrażała życiu zarówno dziecka jak i mojemu... Zdecydowanie odradzam, a jeśli trafisz kiedykolwiek na nią podczas porodu - uciekaj!...mam nadzieje, ze szybciej ją zwolnią zanim skrzywdzi jakąś kobietę i Jej dziecko...

• 1

łapówkara, za zdjęcie szwów w szpitalu wzięła 60zł!!!!

• 1

Nie polecam pani doktor.Bardzo nie miły człowiek bez podejścia do młodych dziewcząt.Pamiętam swoją wizytę gdy miałam lat 12,była to pierwsza wizyta która mnie bardzo zraziła.

• 1

Strasznie nie miły człowiek na dodatek nie ma podejścia,nie wiem jak to ubrać w słowa ale w czasie badania choć to mało powiedziane jest niedelikatna. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

• 1

gdy przyszłam na swoja 1 wizyte po odważeniu sie w wieku 18 lat ona zapytała po co tu przyszłaś? jak nie jestes chora wyśmiewa sie z ludzi jest niedelikatna , nie jest lekarzem z powołania. nie chodzcie do niej nie warto narzac sie na stres i obelgi z jej strony jej wysmiewanie sie głupie docinki omijajcie ja z daleka jest bardzo wielu miłych lekrzy oraz kompetentnych

• 1

Bardzo nieprzyjemna.Myślę że nie powinna zajmować sie leczeniem małych dziewczynek.

• 1

Byłam u tej nieprzyjemnej pani z moją/wówczas 11-letnią/ córką.Dzisiaj ma 18 lat, lecz chyba nigdy nie pozbędzie się traumy jaką spowodowała ta wizyta.Poszłam z córką do ginekologa dziecięcego, a spotkałam psychiczną kobietę,bez podejścia do dziewczynki w takim wieku, bez wyjaśnień, bezduszna, oziębła kobieta. Omijajcie ją z daleka, strasznie zły człowiek!!!!!!!!!

• 1

Pani doktor za każdym razem robi posiewy. I nic z tego nie wychodzi.mam torbiel a pani doktor twierdzi, że się wchłonie. potem ,że wcale jej tam nie ma chociaż wyszła na usg,jest bardzo niedelikatna i nie nadaje się na ginekologa. zdecydowanie przestrzegam....pani doktor was dziewczyny nie wyleczy...same zanieście sobie posiew i czekajcie 2 tyg z grzybica na wynik...naprawdę ....jest miła , to fakt. uśmiechnięta.:) ale co z tego.lekarz powinien leczyć a nie się uśiechać. zapłąciłam 70 zł i odeszłam z niczym...szukam dalej.

• 5

Najlepszy lekarz pod słońcem!. Bardzo kompetentna, sympatyczna kobieta, która zawsze pomoże. Na każdej wizycie mówi:,,W razie potrzeby dzwoń!"- zawsze odbiera!!! Można na nią liczyć w każdym problemie nawet w środku nocy! Jest naprawdę delikatna i wspaniała. Opiekuje się mną już 5 lat (mam 20). Nie zamieniłabym jej! W 100% polecam!! Uważam że młode dziewczyny mogą z nią naprawdę szczerze porozmawiać. Wszystko potrafi wyjaśnić!

• 5

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Smolinska wielu ludzi zmieniloby negatywne nastawienie do lekarzy i leczenia. Wspaniały czlowiek

• 5

Pani Dr przyjela na swiat moja corcie, cala moja ciaza byla dosc skomplikowana ze wzgledu na moj stan zdrowsia a ona podjela sie prowadzenia i rozwiazania jej w najlepszy sposob , jest najlepszym ginekologiem i poloznikiem , to wspaniala kobieta i lekarz.

• 5

Bardzo ufam Pani doktor.Jest wspaniałą lekarką.Zawsze mnie wita z uśmiechem.Jestem za każdym razem dokładnie poddana badaniom.To u niej zdecydowałam się na stosowanie po raz pierwszy bezpiecznej antykoncepcji z której do tej pory jestem bardzo zadowolona.Mam nadzieję,że w dalekiej przyszłości odbierze też moje potomstwo:)

• 5

Super lekarz zawsze można na nią liczyć.Polecam

• 5

Mam do Pani doktor pełne zaufanie. Przyjęla na świat obie moje córki, za pierwszym razem tylko dzięki jej szybkiej decyzji nie doszło do zamartwicy, wizyty u niej nie stresują zupełnie. Za kazdym razem słyszę że gdyby cokolwiek sie działo to mam dzwonić. Zawsze odbiera. Polecam ją znajomym, są zadowolone i wracają do Pani Doktor.

• 1

nie polecam, zwłaszcza młodym dziewczynom, które potrzebują porady a nie definicji...

• 1

Moją żonę męczyła 12 godzin więdząc że potrzebna będzie i tak cesarka...:-( Dobrze że wszytko się dobrze skończyło ale jest żal że kosztem takiego ryzyka i bólu....

• 5

To wspaniały lekarz, jest kompetentna, mówi "jasno", a przy tym jest miła. Bardzo polecam.

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat