dr hab. n. med.

Jan Duława

Internista, Nefrolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Kościuszki 42
Katowice
50,251962519,01588610 32 251 48 40

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.5/5
Kompleksowość podejścia
3.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.3/5
Ilość poświęconego czasu
3.1/5
Uprzejmość
3.1/5
Godny polecenia
3.4/5
Średnia:
3.35
19 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Pan Profesor, to niezwykle wrażliwa i uduchowiona osoba. Kilkukrotnie przebywałam na jego oddziale i zawsze, gdy prosiłam o rozmowę znajdował dla mnie czas i udzielał wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Zawsze też traktował mnie podmiotowo i z dużą empatią słuchał tego, co mam do powiedzenia. Nie szufladkuje pacjenta pod względem tego, jaki wykonuje zawód. Dla niego liczy się to, jakim pacjent jest człowiekiem.. Pan Profesor, to nie businessman dla którego liczy się jedynie zysk, ale rzetelny i kompetentny diagnosta, który w walce o wyleczenie pacjenta potrafi przyznać się do popełnionego błędu.

1,0/5

Te pozytywne opinie to sam sobie wystawia! arogancki gbur i tyle! Odradzam tego lekarza jak możecie to do innego się zapiszcie.

1,0/5

Zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat profesora Duławy kpiący arogancki z łaską przyjął mojego ojca na odział z łaską traktował w rozmowie ze mną na temat stanu zdrowia był arogancki i bezczelny jak również jego personel w szpitalu w Ochojcu który nie miał za wiele do powiedzenia przy zadawaniu przeze mnie pytań nie potrafił zdiagnozować choroby ojciec od 2 miesięcy gorączkował podawał leki które wogóle nie działały potrzymał ojca 2 tygodnie na kroplówkach po czym usiłował wypisać do domu pacjenta czyli pozbyć się kłopotu w stanie ogólnym bardzo złym kiedy się sprzeciwiłam dosyć mocno i stanowczo z łaską przeniósł ojca do innego szpitala i stwierdził bez żadnych badań tylko na podstawie historii choroby że ojciec ma nogę do amputacji i stan zapalny jest z nogi wypisując ojca ze szpitala Jego lekarz wysyczał ojcu że i tak mu tą nogę obetną i stwierdził że gorączka Go zabija .Kpina że ktoś taki jest profesorem i leczy ludzi a raczej udaje że leczy .Nikomu nie polecam tego lekarza totalny brak zainteresowania arogancja tupet błędna diagnoza!!!!! gdyby było w ocenie zero dałabym zero więc ma jeden ale oceniam na ZERO!!!

1,2/5

Z większym chamem i ordynusem dawno nie miałem do czynienia. Oprócz tego, że bardzo lubi poniżać publicznie pacjentów w moim przypadku jego diagnoza była całkowicie nieprawidłowa i poparta tylko dwukrotnym badaniem krwi (bez żadnych badań specjalistycznych). Dopiero badania, które wykonano mi w Brukseli pokazały, że mam wadę układu immunologicznego, ale "profesor" zrobił od razu ze mnie pijaka i wysłał po 4 dniach do domu

5,0/5

Niesamowita wiedza,dużo poświęca pacjentowi, choć na pierwszy rzut oka wydaje sie asympatyczny co jest nieprawdą.Godny polecenia.

2,0/5

Nie polecam Pana prof. gdyż nie potrafi rozpoznać dobrze choroby.Jedynie tylko przepisuje nieskuteczne leki.

4,7/5

Ja w prawdzie miałam do czynienia z Panem Profesorem tylko w szpitalu, ale nie mogę powiedzieć na niego złego słowa!!! Moje leczenie wymagało długiego okresu i co miesiąc bywałam na oddziale u Pana Profesora! Aaa mnie również pan Profesor robił biopsję nerki! Jestem młodą osobą ale mam świadomość, że moja choroba może zawsze wrócić jednak pan Profesor za każdym razem pocieszał mnie trzymając za rękę!!! NA PRAWDĘ GODNY POLECENIA I Z OGROMNYM DOŚWIADCZENIEM I WIEDZĄ!

1,0/5

Jestem zawiedziona i rozczarowana wiedzą medyczną oraz podejściem do pacjenta p.Prof. Duławy gdyż, opierając się na podstawowych badaniach nie rozpoznał do końca choroby mojego ojca, kierując go na dializy. Gdy udałam się z ojcem do innego szpitala po wykonaniu dodatkowych badań, wykluczono błędną diagnozę p.Prof. Duławy Do dziś mój ojciec czuje się dobrze i nie potrzebuje dializ. Pan Prof. Duława nie jest godny polecenia.

1,2/5

nie polecam tego lekarza , zgadzam sie z opiniami grubianski i nie majacy czasu dla pacjentów ,pozoruje leczenie

1,0/5

arogancja wobec pacjenta , brak kompetencji w zakresie kompleksowego leczenia pacjentów

5,0/5

Wprawdzie po pierwszej wizycie z synem u prof. Duławy trudno ocenić lekarza, jednak twierdzę, że do choroby syna podszedł kompleksowo, syn wyszedł psychicznie podbudowany,(a to już jest sukces) z wiarą że nareszcie ktoś na jego schorzenie spojrzał całościowo. Cała wizyta u Profesora przebiegała bardzo przyjemnie. Mój syn uwierzył pierwszemu lekarzowi.

1,7/5

Właśnie z tej strony, kierując się powyższymi opiniami, wybrałam sobie tego lekarza aby mnie wyleczył..... Muszę niestety stwierdzić, że jest mi wstyd i przykro za grubiańskie i ignoranckie zachowanie się Pana Profesora w stosunku do mnie. Chcę w tym miejscu powiedzieć, że tak powierzchownie i byle jak traktującego pacjentów jak Pan Profesor Duława, to na tym poziomie lekarza jeszcze nie spotkałam. Brak dociekliwości i zainteresowania oraz intuicji jak i zwykłej ludzkiej chęci aby pomóc (bo mam nadzieję, że nie wiedzy ?????). I ogromna niedostępność - ale cóż charakter nie byłby taki ważny, byle lekarz umiał wyleczyć. Chcę jeszcze dodać, że zaobserwowałam taki trend w leczeniu szpitalnym czy może lepsze słowo "politykę" do pozorowanego leczenia czy diagnozowania pacjenta - piszę o oddziale którym zawiaduje Pan Profesor Duława. Powinny być jakieś procedury leczenia szpitalnego, gwarantujące pacjentowi dokładne przebadanie, zgodne ze skierowaniem lekarza kierującego. Przecież płaci za to NFZ !.

5,0/5

Doskonały specjalista. Niezwykle angażuje się w swoją pracę. Indywidualizuje każdy przypadek. Nie bagatelizuje problemów pacjenta, ale racjonalnie podchodzi do choroby. Człowiek z powołaniem.

5,0/5

gdyby nie P.Profesor 2 lata temu bylabym juz na tamtym swiecie.Bardzo duzo wdziecznosci dla Pana Profesora.Janina.

4,5/5

Niesamowita wiedza,godny polecenia lekarz.Gdyby nie Profesor pewnie nie byłabym wśród żywych.

4,3/5

Jest wspaniałym lekarzem.Wszyscy postawili na mnie kreskę!!! Miałam "wąchać kwiatki pod ziemią? Po miesięcznym pobycie w klinice wyszłam nowo narodzona i o 15 kg chudsza!!!! NACISK NA OTYŁOŚĆ picie i papierosy. Najlepszy odwyk!!!Teraz schudłam następne 20 kg stosując dietę wątrobową bezsolna Mam marskość wątroby a może już nie bo wyniki są rewelacyjne. Po 2o latach brania byle jakich leków na odchudzanie. A teraz mi wszyscy mówią że wyglądam jak kościotrup

4,0/5

Najlepszy nefrolog z jakim mialam do czynienia- ma swoje humory i gnębi palaczy i osoby z nadwagą Wiedzę ma ogromną Jest ordynatorem w Klinice na Ochojcu- 8 piętro. Podobno też przyjmuje prywatnie

4,8/5

Pierwszy raz widziałem lekarza, który w taki sposób umiał okazywac radośc z powrotu do zdrowia swojego pacjęta

4,7/5

Pan Dr Jan Duława przeeprowadzał u Mnie zabieg bojopsji nerki. Rewelacyjny lekarz. Bałam Sie niesamowicie a on wrecz tak mnie zagadał ze nawet nie wiem kiedy było po wszystkim. Bardzo sympatyczny, uprzejmy.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat