dr hab. n. med. Jan Duława

3,3
3,1
3,4

03.08.2010

Właśnie z tej strony, kierując się powyższymi opiniami, wybrałam sobie tego lekarza aby mnie wyleczył..... Muszę niestety stwierdzić, że jest mi wstyd i przykro za grubiańskie i ignoranckie zachowanie się Pana Profesora w stosunku do mnie. Chcę w tym miejscu powiedzieć, że tak powierzchownie i byle jak traktującego pacjentów jak Pan Profesor Duława, to na tym poziomie lekarza jeszcze nie spotkałam. Brak dociekliwości i zainteresowania oraz intuicji jak i zwykłej ludzkiej chęci aby pomóc (bo mam nadzieję, że nie wiedzy ?????). I ogromna niedostępność - ale cóż charakter nie byłby taki ważny, byle lekarz umiał wyleczyć. Chcę jeszcze dodać, że zaobserwowałam taki trend w leczeniu szpitalnym czy może lepsze słowo "politykę" do pozorowanego leczenia czy diagnozowania pacjenta - piszę o oddziale którym zawiaduje Pan Profesor Duława. Powinny być jakieś procedury leczenia szpitalnego, gwarantujące pacjentowi dokładne przebadanie, zgodne ze skierowaniem lekarza kierującego. Przecież płaci za to NFZ !.

07.09.2010

Wprawdzie po pierwszej wizycie z synem u prof. Duławy trudno ocenić lekarza, jednak twierdzę, że do choroby syna podszedł kompleksowo, syn wyszedł psychicznie podbudowany,(a to już jest sukces) z wiarą że nareszcie ktoś na jego schorzenie spojrzał całościowo. Cała wizyta u Profesora przebiegała bardzo przyjemnie. Mój syn uwierzył pierwszemu lekarzowi.

13.06.2011

arogancja wobec pacjenta , brak kompetencji w zakresie kompleksowego leczenia pacjentów

20.07.2011

nie polecam tego lekarza , zgadzam sie z opiniami grubianski i nie majacy czasu dla pacjentów ,pozoruje leczenie

25.08.2011

Jestem zawiedziona i rozczarowana wiedzą medyczną oraz podejściem do pacjenta p.Prof. Duławy gdyż, opierając się na podstawowych badaniach nie rozpoznał do końca choroby mojego ojca, kierując go na dializy. Gdy udałam się z ojcem do innego szpitala po wykonaniu dodatkowych badań, wykluczono błędną diagnozę p.Prof. Duławy Do dziś mój ojciec czuje się dobrze i nie potrzebuje dializ. Pan Prof. Duława nie jest godny polecenia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Katowice"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji
Edukacji 102
Tychy
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - Szpital
ul. Medyków 14
kardio.CLINIC Poradnie Specjalistyczne
Stanisława Skibińskiego 1
Dąbrowa Górnicza
NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki gastroenterologicznej GASTRO-MED s.c.
ul. Barbary 21
Centrum Medicover - Katowice Graniczna