dr hab. n. med. Jan Duława

3,1
3,4

Martyna

10.02.2016

Pan Profesor, to niezwykle wrażliwa i uduchowiona osoba. Kilkukrotnie przebywałam na jego oddziale i zawsze, gdy prosiłam o rozmowę znajdował dla mnie czas i udzielał wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Zawsze też traktował mnie podmiotowo i z dużą empatią słuchał tego, co mam do powiedzenia. Nie szufladkuje pacjenta pod względem tego, jaki wykonuje zawód. Dla niego liczy się to, jakim pacjent jest człowiekiem..
Pan Profesor, to nie businessman dla którego liczy się jedynie zysk, ale rzetelny i kompetentny diagnosta, który w walce o wyleczenie pacjenta potrafi przyznać się do popełnionego błędu.

Roman

02.07.2015

Te pozytywne opinie to sam sobie wystawia! arogancki gbur i tyle! Odradzam tego lekarza jak możecie to do innego się zapiszcie.

dominika

29.06.2015

Zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat profesora Duławy kpiący arogancki z łaską przyjął mojego ojca na odział z łaską traktował w rozmowie ze mną na temat stanu zdrowia był arogancki i bezczelny jak również jego personel w szpitalu w Ochojcu który nie miał za wiele do powiedzenia przy zadawaniu przeze mnie pytań nie potrafił zdiagnozować choroby ojciec od 2 miesięcy gorączkował podawał leki które wogóle nie działały potrzymał ojca 2 tygodnie na kroplówkach po czym usiłował wypisać do domu pacjenta czyli pozbyć się kłopotu w stanie ogólnym bardzo złym kiedy się sprzeciwiłam dosyć mocno i stanowczo z łaską przeniósł ojca do innego szpitala i stwierdził bez żadnych badań tylko na podstawie historii choroby że ojciec ma nogę do amputacji i stan zapalny jest z nogi wypisując ojca ze szpitala Jego lekarz wysyczał ojcu że i tak mu tą nogę obetną i stwierdził że gorączka Go zabija .Kpina że ktoś taki jest profesorem i leczy ludzi a raczej udaje że leczy .Nikomu nie polecam tego lekarza totalny brak zainteresowania arogancja tupet błędna diagnoza!!!!! gdyby było w ocenie zero dałabym zero więc ma jeden ale oceniam na ZERO!!!

Anonim

03.12.2012

Z większym chamem i ordynusem dawno nie miałem do czynienia. Oprócz tego, że bardzo lubi poniżać publicznie pacjentów w moim przypadku jego diagnoza była całkowicie nieprawidłowa i poparta tylko dwukrotnym badaniem krwi (bez żadnych badań specjalistycznych). Dopiero badania, które wykonano mi w Brukseli pokazały, że mam wadę układu immunologicznego, ale "profesor" zrobił od razu ze mnie pijaka i wysłał po 4 dniach do domu

Anonim

06.09.2012

Niesamowita wiedza,dużo poświęca pacjentowi, choć na pierwszy rzut oka wydaje sie asympatyczny co jest nieprawdą.Godny polecenia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Katowice"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji
Edukacji 102
Tychy
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - Szpital
ul. Medyków 14
kardio.CLINIC Poradnie Specjalistyczne
Stanisława Skibińskiego 1
Dąbrowa Górnicza
NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki gastroenterologicznej GASTRO-MED s.c.
ul. Barbary 21
Centrum Medicover - Katowice Graniczna