dr n. med. Jan Korzeniewski

Lekarz prowadził mi 3 ciąże, każda z nich z tych zagrożonych. Wspaniały lekarz, w trakcie tych trudnych m-cy zawsze w gabinecie był dostępny dla pacjentek(zdarzało się, że byłam w gabinecie 3 razy w m-cu- nigdy nie usłyszałam nie mam czasu i nie byłam wyjątkiem) Fachowiec , dobry operator oraz Jego diagnozy z USG są w 100% trafne. Słyszałam o specyficznym poczuciu humoru- mnie osobiście nie raziło jak lekarz mówił do mnie żabciu, szczególnie gdy zestresowana czekałam na informacje. Polecam

Polecam

Najlepszy lekarz jakiego miałam szczęście spotkać na swojej drodze . Specjalista od trudnych przypadków . Trafiłam z polecenia koleżanki której pomógł kiedy inni załamywali ręce . Mi również pomógł . Poprowadził z sukcesem bardzo trudna ciąże . Od pierwszej chwili kontaktu z doktorem czułam się zaopiekowana . Tworzy specyficzny klimat , daje poczucie bezpieczeństwa . Jest świetnym psychologiem . Dla ratowania pacjenta zrobi wiele . Przyjedzie do szpitala choć to nie jego dyżur . Wiecznie z podkrążonymi ze zmęczenia oczami bo dla niego kończy się dzień wtedy kiedy nie potrzebują go pacjentki . Nie jest nastawieniu na pieniądze . Daje zawsze pacjentce poczucie , ze jesli coś się dzieje to moze przyjechać i porozmawiać . Za żadne dodatkowe nagle sytuacje poza kalendarzem umówionych wizyt nie wziął ode mnie złotówki . Skromny wielki człowiek . Takich lekarzy już nie ma .

WSPANIAŁY lekarz z POWOŁANIA,Cudowny,idealny do prowadzenia ciąż zagrożonych oraz dla Pań,które nie mogą zajść w ciąże.Zawsze życzliwy,uśmiechnięty,wszystko tłumaczy BARDZO DOKŁADNIE I ZROZUMIALE dla pacjentki. Po raz pierwszy spotkałam się z takim wspaniałym lekarzem dzięki któremu mam zdrowe,wspaniałe dzieci. Bardzo dziękuję za okazanie serca.

Bardzo dziękuję za okazanie serca.

Cześć, chce dotrzeć do pacjentek potrzebujących porozmawiać o wizytach u doktora Korzeniewskiego. Sygnały proszę przesyłać na adres stokrotka4371@gmail.com

Najlepszy ginekolog w mieście, ma podejscie na pacjentki, potrafi wszystko wytłumaczyć. Prowadził moją ciążę i dzięki niemu mam zdrowego synka.

Witam wszystkie dziewczyny:) Jestem męzatka od ponad 2 lat i nie moge zajsc w ciaze:( Dosc dawno doszły mnie sluchy o nijakim doktorze J.Korzeniowskim.Czy ktoras z Pan mogłaby mi podac numer telefonu zeby sie zarejestrowac? Bede bardzo wdzieczna-prosze pisac na mojego emaila kesja85@wp.pl POzdrawiam

Jestem po operacji usunięcia macicy z przydatkami i po radioterapii. Mam 42 lata. Systematycznie jeździłam na wizyty di doktora. Nic nie zauważył?!!!

Z niektorych opinii wynika raczej, ze Pan ginekolog jest rowniez swiatlym seksuologiem. Mam mieszane uczucia, czy zapisac sie na wizyte. Bardzo prosze Panie ktore mialy ta dosc watpliwa przyjemnosc kontaktu, o wiecej informacji na temat zachowan doktora wobec pacjentek.

Bardzo dobry specjalista, świetny zabiegowiec, operatywa na wysokim poziomie.

Bardzo dobry specjalista, świetny zabiegowiec, operatywa na wysokim poziomie.

lekarz godny polecenia,brak zastrzeżeń :)

lekarz godny polecenia,brak zastrzeżeń :)

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.