prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

ANNA

19.11.2013

Z przykrością stwierdzam wielki zawód. Nadal cierpię i nadal mnie boli, jedynie dostałam skierowanie do rehabilitanta. A od dwóch lat nikt mi jeszcze nie pomógł...tak wierzyłam i tak bardzo się zawiodłam. Powiedział, żebym zamiast jeżdżenia konno i kolarstwa zrobiła sobie dzieci..ale nie pomyślał, ze może nie mogę mieć dzieci..wyszłam zapłakana, ścisk w gardle nie pozwolił na powiedzenie do widzenia. Ja sportowiec, pokonana.

01.11.2009

Dziś byłem u tego "lekarza". Wizyta trwała ok. 3 minut, w trakcie której odbył rozmowę telefoniczną tematem której był hydraulik, przeglądał prezenty, które otrzymał od poprzednich pacjentów, a w pewnym momencie wyjął kopertę, w sposób dość sugestywny...Hmm ciekawe co miał na myśli. Nie odpowiadał na zadawane pytania, jedyne co zrobił to sprawdził mi odruch kolanowy no i skasował 140 zł. Nie powiedział nawet słowa odnośnie mojego schorzenia!
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

26.12.2008

super fachowiec naprwde doby neurocirurg najleprzy wkraju

super fachowiec naprwde doby neurocirurg najleprzy wkraju

19.03.2009

poprostu fachowiec po wizycie w innym szpitalu byłem przekonany że ze mną już koniec,dopiero Profesor wysawił diagnozę,która sprawdziła się w 100% po wykonaniu operacji guza muzgu

19.01.2009

Specyficzny styl bycia. Mówi prawdę. Nie naciąga. Rzeczowy. Tłumaczy z cierpliwością. Uczciwy. Świadomy swoich umiejętności. Wzór.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Radom"?

Gabinet Konsultacje Neurochirurgiczne
Centralny Szpital Kliniczny MSW
Wołoska 137

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO

Grodzisk Mazowiecki