Janusz Augustyniak

Psychiatra

27.03.2013

Lekarz miły i uprzejmy. Żyłam w olbrzymim stresie, a on zalecił mi terapię, na którą przystałam. Po tygodniu wysłał do domu rachunek na zawrotną kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Wcześnie nie wspomniał, że terapia grupowa będzie niosła w ogóle jakiekolwiek koszty. Terapia terapii nie równa, a lepienie garnków z gliny i inne zajęcia arteterapeutyczne to dla mnie strata czasu, która nic nie wnosi i nie powoduje zmiany. W mojej opinii to po prostu cwany biznesmen, który wykorzystał sytuację w jakiej się znalazłam. Nie polecam.

22.03.2013

Wspaniały lekarz.Już po kilku dniach leczenia czuję sie o niebo lepiej-cierpię na nerwicę lekową oraz miewam depresje.Pan doktor w sposób wspaniały buduje optymalną relację lekarz-pacjent.Posiada rzadko spotykany u lekarzy dar cierpliwego słuchania-pozwala ''wygadac sie '' co jest bardzo ważne dla pacjenta.

07.03.2013

lekarz jest bez wątpienia kompetentny i życzliwy jednak z uwagi na dużą liczbę pacjentów często trudno dostępny nie mówiąc już o zasięgnięciu telefonicznej informacji w razie potrzeby gdyż nie odbiera telefonu.

26.11.2012

dobry lekarz i dobry człowiek. Leczy skutecznie i interesuje się pacjentem na każdym etapie.

07.10.2012

Pan Doktor jest wspanialym lekarzem, buduje atmosfere i wiez z pacjentem. Bardzo dobry specjalista nie boje sie uzyc slowa ze najlepszy w calym wojewodztwie pomaga, rozmawia , nie ma ograniczen czasowych poswieca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi.Ja bylam u niego pierwszy raz i jestem zachwycona odpowiedzial na wszystkie moje pytania i pomogl; gdyz juz czuje sie lepiej.Polecam Pana Doktora z calego serca wszystkim.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Opole"?

Gabinet Prywatny
ul. Książąt Opolskich 48-50