Janusz Augustyniak

Opole
50,675106717,9212976

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.6512345
18 opinii

• 1

Lekarz miły i uprzejmy. Żyłam w olbrzymim stresie, a on zalecił mi terapię, na którą przystałam. Po tygodniu wysłał do domu rachunek na zawrotną kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Wcześnie nie wspomniał, że terapia grupowa będzie niosła w ogóle jakiekolwiek koszty. Terapia terapii nie równa, a lepienie garnków z gliny i inne zajęcia arteterapeutyczne to dla mnie strata czasu, która nic nie wnosi i nie powoduje zmiany. W mojej opinii to po prostu cwany biznesmen, który wykorzystał sytuację w jakiej się znalazłam. Nie polecam.

• 5

Wspaniały lekarz.Już po kilku dniach leczenia czuję sie o niebo lepiej-cierpię na nerwicę lekową oraz miewam depresje.Pan doktor w sposób wspaniały buduje optymalną relację lekarz-pacjent.Posiada rzadko spotykany u lekarzy dar cierpliwego słuchania-pozwala ''wygadac sie '' co jest bardzo ważne dla pacjenta.

• 4

lekarz jest bez wątpienia kompetentny i życzliwy jednak z uwagi na dużą liczbę pacjentów często trudno dostępny nie mówiąc już o zasięgnięciu telefonicznej informacji w razie potrzeby gdyż nie odbiera telefonu.

• 5

dobry lekarz i dobry człowiek. Leczy skutecznie i interesuje się pacjentem na każdym etapie.

• 5

Pan Doktor jest wspanialym lekarzem, buduje atmosfere i wiez z pacjentem. Bardzo dobry specjalista nie boje sie uzyc slowa ze najlepszy w calym wojewodztwie pomaga, rozmawia , nie ma ograniczen czasowych poswieca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi.Ja bylam u niego pierwszy raz i jestem zachwycona odpowiedzial na wszystkie moje pytania i pomogl; gdyz juz czuje sie lepiej.Polecam Pana Doktora z calego serca wszystkim.

• 5

Po 20 latach leczenia na chybił trafił znalazłem lekarza ,który znalazł przyczynę mojej choroby i odpowiednie leki.Jestem wdzię czny i z całego serca POLECAM...

• 4

Zmagam się z zaburzeniami lękowymi i po wizycie u pana doktora poczułam się o niebo lepiej, nabrałam odwagi i przeświadczenia,że dam radę dalej żyć normalnie. Byłam 2 razy, dostałam odpowiednie leki, które bardzo pomogły. Jeden minus- ciężko się z doktorem skontaktować-nie odbiera telefonów a nie odpisuje na smsy. Potrzebuję kolejnej dawki leków a nie mam kontaktu z lekarzem!!!! Więc ocena moja pół na pół, z przewagą na tak:)

• 5

Fachowa pomoc, godny zaufania, leczenie trafione w stu procentach,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego, polecam.

• 5

Wspaniały,cierpliwy w pełni zaangażowany w leczenie ,trafnie oceniajacy chorobę...Polecam osobom chorym,którzy szukając pomocy nie trafili na odpowiedniego i odpowiedzialnego lekarza!!!

• 1
  • 2

lekarz wydaje się być kompetentny, ale co z tego skoro rozpoczyna leczenie i "znika". Nie ma z nim kontaktu, pacjent w sytuacji kryzysowej nie może na niego liczyć, jeśli ktoś nie ma czasu to nie powinien mieć prywatnej praktyki, a pan doktor niestety w ostatniej chwili wywiesza kartkę na drzwiach, z informacja ze go nie będzie- a gdzie szacunek do pacjenta- nie powinien odwołać wizyty telefonicznie- leki się skończyły, recept brak, przerwy w leczeniu zrobić nie można i co dalej? niestety zupełny brak profesjonalizmu i oczywiście wyłączony telefon!

• 2

Pan doktor jest kulturalny i uprzejmy, a jeśli chodzi o pieniążki to jeszcze bardziej cyt. "taniej nie mogę". Tak mi dobrał leki, że mało się nie znalazłam na drugim świecie. Owszem, na wizycie prywatnej wszystko spokojnie i kompleksowo wytłumaczy, lecz na tym koniec. Poza gabinetem nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na sms'y. Mówiąc kolokwialnie totalna olewka z jego strony pod tym względem. Jeśli masz jakiś problem i chciałabyś bądź chciałbyś, aby Pan J.A. udzielił Tobie porady przez telefon to możesz o tym zapomnieć. Wizyta prywatna również nie jest tania ...

• 5

pomógł mi bardzo, choć pewnie jeszcze do niego wróce

• 5

Wspaniały lekarz dusza człowiek pomoże każdemu wymagajacemu pomocy,super facet

• 5

bardzo goraco polecam jesli ktos szuka specjalisty

• 5

Jestem szczęściarzem, że do niego trafiłem. Polecam

• 5

Byłam już u kilku psychiatrów, ale z doktorem Augustyniakiem żaden z nich nie mógłby się równać. Polecam gorąco każdemu, kto oczekuje profesjonalnego i ludzkiego podejścia do swojego problemu.

• 5

Bardzo dobry terapeuta. Przywraca pacjentowi wiarę w to, że człowiek może poradzić sobie z problemami. Jest ciepłym, przemiłym i kompetentnym lekarzem.

• 5

Bardzo polecam tego lekarza.Jest kompetentny i bardzo sympatyczny.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat