lekarz Janusz Chomicki

Ortopeda, Traumatolog

1,9
1,8
1,7

Ja wystawiam 5. Chodzę do Doktora Chomickiego od 9ciu miesięcy z przezkręrarzowym złamaniem uda. Zawsze uprzejmy, wszystko wytłumaczy. Kilka lat temu wyleczył mi zwapnienia barku. Moja żona także chodzi do Doktora i nigdy nie powiedziała złego słowa. Ja osobiście polecam.

Byłem pacjentem P. Doktora z chorą ręką. Zdiagnozował trafnie i zaproponował zastrzyk. Nie wyjaśnił tego co będzie po nim, a był to ból eliminujący mnie z życia. Powiedział o tym dopiero post factum, jak przysłowiowa "klamka zapadła". Na wiadomość o tym, że będzie bardzo bolało, poprosiłem o zwolnienie lekarskie bo pracuję fizycznie jako rolnik. Odmówił choć twierdził, że moje schorzenie wynika z przeciążenia ręki. Znaczyło to, że mogę pracować fizycznie ręka którą nadwyrężyłem /sic/. Nie reagował, na fakt, że jedną ręką nie da się kosić trawy, jeździć taczką, pracować widłami. Nie zabezpieczył przeciwbólowo, a tradycyjne środki nie działały. Nieprzespana noc i cały dzień bólu nie do wytrzymania. Stanowczo nie polecam. Jestem w trakcie składania skargi na ww lekarza.

"Lekarz" nie kompetentny, zero zainteresowania i chociażby porady dotyczącej dolegliwości. Podejście tragiczne, bez zdjęcia powiedzieć, że nic się nie widzi i proszę sobie szukać innego lekarza.... On tu nic nie będzie robił... Szkoda czasu, człowiek czeka dwie godziny, żeby za chwilę został wyproszony z gabinetu. Ten pan bo to raczej nie lekarz bo nie leczy tylko odsyła...... Porażka

Niekonpetentny chamski lekarz nie polecam ….. nie przyjemna atmosfera oraz zle podejscie do pacjenta masakra

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz porażka. Moje synowi kazał wyleżeć nawykowe wypadanie rzepek w obu nogach. Nie ma skali na tego konowała.

Lekarz niekompetentny, nie potrafi rozmawiać z pacjentem, nie można się niczego dowiedzieć odnośnie uszczerbku i profilaktyki, niemiły, niesympatyczny, wręcz chamski i prostacki! Wykonuje swój zawód nierzetelnie, jakby za karę... Ciekawe czy na prywatnej wizycie byłby taki sam?! Jak dla mnie zwykły konował. Oby jak najdalej! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

beznadziejny, chamski i tyle w temacie. skarga zlozona w nfz i u dyrektora, watpie czy cos pomoze ale nie ja pierwsz i nie ostatnia z taka skarga bylam. nie polecam nikomu.

Brak słów,bardzo nieuprzejmy i co do fachowości też ma złe opinie.

Brak słów,bardzo nieuprzejmy i co do fachowości też ma złe opinie.

W 2004r bolalo mnie kolano jednak doktor jedynie przerpisasl masc i kazal odpoczywac. Kiedy nadal bolalo robil kolejne przeswietlenia kolana, na których nic nie widzal kiedy za kilka miesięcy udalam się na prywatna wizytę w Lublinie lekarz po wstępnym badaniu rotacji nogi stwierdzili zluszczenie kości udowej a prześwietlenie tylko to potwierdzilo niestety naruszone juz byly oba biodra w których musialam mieć sroby . gdyby nie koppetencja i brak wykształcenia może wystarczyla by operacja na jedno biodro. A co najbardziej irytujace kilka dni temu przewrocilam się i znów zaczęli bolec a ze potrzebowalam szybkiej pomocy znów pojechlam do Chełma a tam w gabinecie dr. Chomicki kiedy opowiedzialam co się stalo i na co choruje to powiedzial ze na pewno nie jest zlamane i nawet nie zrobili przeswietlenia co jest gwarancja ze biodro jest na swoim miejscu przepis al jakieś tabletki przeciwbolowe i również kazal odpoczywac . uważam ze ten lekarz nie powinien leczyć a raczej juz poglebiac chorób u pacjentów bo jego •leczenie tylko przynosi gorsza szkodę dla pacjenta