lekarz Julia Sztreker-Lewandowska

2,9
2,9
2,7

Zmanierowana, nie miła atmosfera, brak konkretów, wizyty nastawione tylko na zysk. Bardziej zainteresowana trzaskającym i drzwiami niż pacjentem. Nie polecam.

Od 19 lat jestem pacjentką Pani Doktor w ramach NFZ. Do roku 2020 moje wizyty ograniczały się do kontrolnych badań. Po pobranym materiale do badania, Pani Doktor zapraszała na kolejną wizytę, podczas której informowała o wyniku i zalecała ewentualne stosowanie leków. Przed trzema laty, wykonane przeze mnie markery wskazały ma podejrzenie nowotworu złośliwego. Konsultacje u kilku lekarzy ginekologów nie potwierdzały zagrożenia ginekologicznego i nie poszerzano badań w tym kierunku. Dopiero wizyta u Pani Doktor Julii, zakończyła się bezwarunkowym skierowaniem do szpitala na oddział ginekologiczny i zaleceniem poszerzenia badań na oddziale ...

Dopiero wizyta u Pani Doktor Julii, zakończyła się bezwarunkowym skierowaniem do szpitala na oddział ginekologiczny i zaleceniem poszerzenia badań na oddziale wewnętrznym - w przypadku wykluczenia nowotworu narządów rodnych.
Dzięki stanowisku Pani Doktor znalazłam się w szpitalu, gdzie stwierdzono nowotwór jelita grubego.
Minęły trzy miesiące od operacji, badania histopatologiczne nie potwierdziły złośliwego charakteru guzów.
To doświadczenie medyczne, kompetencja i zaangażowanie Pani Doktor pozwoliło na usunięcie nowotworu przed zezłośliwieniem. Inni lekarze, ograniczali się li tylko do badań ginekologicznych, chociaż specjalistyczne badania /markery, wysokie OB/ wskazywały na nowotwór .
Dziękuję PANI DOKTOR za kilkunastoletnią, kompetentną opiekę medyczną, życząc satysfakcji z niesienia pomocy pacjentkom.

Z tak niesympatyczny lekarzem nie miałam do czynienia NIGDY w życiu. Wydawało mi się zawsze ze lekarz jest po to ażeby pomóc, a nie dodatkowo zadawać ból. Serdecznie Pani nie dziękuję za brak empatii i współczucia. Żałuję że miałam okazję być Pani pacjentka

NIE POLECAM WIZYTY U PANI DOKTOR, NIE POTRAFI ROZPOZNAC ZWYKLEJ NADZERKI.

NIE POLECAM WIZYTY U PANI DOKTOR, NIE POTRAFI ROZPOZNAC ZWYKLEJ NADZERKI.

Jest bardzo dobrym lekarzem,mila kompetentna.polecam

Jest bardzo dobrym lekarzem,mila kompetentna.polecam

Byłam dzis u pani doktor ponieważ przeniosła się do mojej przychodni rodziny. Jestem bardzo zadowolona,miła i kompetentna.Jestem zadowolona ze nia trafiłam cieszę się:)

Lekarz którego nie polecę nikomu.To prawda, że proponuje wizyty i zabiegi prywatnie. Jest wcibska i interesuje sie wszystkim tylko nie chorobą pacjenta którego traktuje jak przedmiot

ona ignoruje wszystkie objawy!! Wysyła do rodzinnego pozbywając sie kłopotu. zero wywiadu ani niczego. nie polecam

Mnie też bardzo dziwią negatywne komentarze. Leczyłam się u tej pani na nfz i byłam zadowolona z jej leczenia. Ma dobre podejście do pacjenta, poleciłam ją koleżanką i one też były zadowolone. Szkoda tylko, że teraz zmieniła przychodnie, bo żeby dostać się do niej na wizytę trzeba długo czekać:(

W ramach NFZ leczyłam się u p. doktor. Okazała sie bardzo miłą osobą starajacą się pomóc pacjentce.Poniewaz odeszła z mojego rejonu szukałam jej przez internet i własnie znalazłam na tej stronie. W najbliższym czasie znowu wybiorę sie na kontrolę. Ja i moje znajome mamy bardzo dobre zdanie o Pani doktor