Julia Sztreker-Lewandowska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
18 opinii

NIE POLECAM WIZYTY U PANI DOKTOR, NIE POTRAFI ROZPOZNAC ZWYKLEJ NADZERKI.

Jest bardzo dobrym lekarzem,mila kompetentna.polecam

Byłam dzis u pani doktor ponieważ przeniosła się do mojej przychodni rodziny. Jestem bardzo zadowolona,miła i kompetentna.Jestem zadowolona ze nia trafiłam cieszę się:)

Lekarz którego nie polecę nikomu.To prawda, że proponuje wizyty i zabiegi prywatnie. Jest wcibska i interesuje sie wszystkim tylko nie chorobą pacjenta którego traktuje jak przedmiot

ona ignoruje wszystkie objawy!! Wysyła do rodzinnego pozbywając sie kłopotu. zero wywiadu ani niczego. nie polecam

Mnie też bardzo dziwią negatywne komentarze. Leczyłam się u tej pani na nfz i byłam zadowolona z jej leczenia. Ma dobre podejście do pacjenta, poleciłam ją koleżanką i one też były zadowolone. Szkoda tylko, że teraz zmieniła przychodnie, bo żeby dostać się do niej na wizytę trzeba długo czekać:(

W ramach NFZ leczyłam się u p. doktor. Okazała sie bardzo miłą osobą starajacą się pomóc pacjentce.Poniewaz odeszła z mojego rejonu szukałam jej przez internet i własnie znalazłam na tej stronie. W najbliższym czasie znowu wybiorę sie na kontrolę. Ja i moje znajome mamy bardzo dobre zdanie o Pani doktor

Najlepsza doktor u jakiej byłam. Dzięki jej zaleceniom zaszłam w ciążę i jestem zadowolona. Polecam każdemu panią doktor.

Byłam wiele razy u pani ginekolog Lewandowskiej i od razu na wstępie poczułam się dyskryminowana. Pani ginekolog bardzo się spieszyła, mówiła ze zaraz musi wyjsc, więc poczułam się dosc przedmiotowo potraktowana. Po szybkim, bolesnym badaniu stwierdziła iż powinnam szybciej mowic kiedy i gdzie przedtem chodzilam do ginekologa. Nie przypuszczalabym, iż to ma dla niej znaczenie. Miałam wrazenie jakby chcial czynic wokół siebie show ze ona jest tu Panią i ona tu tylko rządzi. NIE polecam tej pani, to marna aktorzyna, nie ginekolog.

NIEEEE pomyłka !!! Ta baba baardzo zła..nieee polecam !!!Poraszka

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNY GINEKOLOG U KTÓREGO BYŁAM. MOGĘ POLECIĆ PANIĄ DOKTOR Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI~Ą (I JUŻ TO ZROBIŁAM, DAŁAM NAMIARY KILKU KOLEŻANKOM).TAKICH LEKARZY POTRZEBA WIĘCEJ W NASZEJ SŁUŻBIE ZDROWIA

Nikomu nie polecam ,za każdym razem ustala inne stawki zwłaszcza za antykoncepcję i żlee postawiła diagnozę

Jestem zaszokowana negatywnymi komentarzami o pani dr. Chodzę do niej na NFZ i jest ok. Wszystko dokładnie tłumaczy, słucha. Rozmawia prosto i konkretnie, mówi wszystkie za i przeciw. Polecam, bo ja sama lekarza długo nie zmienię.

Najgorszy lekarz u którego byłam!!!Osoba ta jest bardzo nieuprzejma, opryskliwa, traktuje pacjentkę jak rzecz.Na wizycie pani doktor wręcz na mnie krzyczała, bo nie wiedziała w czym tkwi problem. Nikomu nie polecam , można nabawić się traumy do końca życia.

Niestety zero profesjonalizmu. Czy prywatnie czy na kasę chorych diagnozy stawiać nie umie, dla pacjenta ma max 10 min (przy dobrych wiatrach). Jest tylko jedna różnica, jak przyjmuje prywatnie to stara się być miła, na kasę chorych nawet się nie stara.

Pani doktor Julia Sztreker-Lewandowska jest bardzo uprzejma,godna zaufania oraz sympatyczna:)Ja osobiście bardzo panią polecam:)

Myślałam, że tylko ja mam takie odczucia po wizycie u 'Pani Doktor'. Na moją pierwszą wizytę wybrałam się do niej prywatnie i było to kilka lat temu, Pani Doktor była niesamowicie miła. Naprawdę! Później chodziłam do innego lekarza aby nie płacić za wizytę. Jakiś rok temu(może troszkę ponad) dowiedziałam się, że Pani Doktor przyjmuje na kasę chorych. Od razu umówiłam się na wizytę, odczuwałam wówczas silne bóle w dole brzucha(parę miesięcy przed tą wizytą miałam robioną przypalnkę przez innego lekarza). Pani Doktor, kiedy już nie płaci się jej prawie 100pln za 10min wizyty, okazała wstrętną, nieprzyjemną babą. W momencie kiedy chciałam jej wyjaśnić w jakim celu w ogóle się do niej zgłosiłam stwierdziła, że w ogóle jej to nie interesuje i żebym jej nie opowiadała co powiedział inny lekarz bo ona ma to gdzieś. Żadnej pacjentce nie polecam wizyty u w/w Pani Doktor. Koleżance która dodała komentarz wcześniej współczuję tylko, że tak skończyła się jej pierwsza wizyta. Sama wiem jak bardzo może to zrazić, bo nie oszukujmy się wizyta u ginekologa do najprzyjemniejszych i najbardziej komfortowych nie należy. Z mojej strony mogę Tobie polecić Pana Doktora Piotra Pędraszewskiego- profesjonalista w każdym calu a do tego, przede wszystkim, człowiek.

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, a ona mnie potraktowała jak jakąś rzecz! stwierdziła u mnie nadżerkę, przy okazji krzycząc i wymachując wziernikiem przed moimi oczami i mówiąc "widzisz tu jest krew!". Nigdy takiej żenady nie przeżyłam, a wychodząc z gabinetu byłam święcie przekonana że to jakiś rak i umieram, bo oczywiście i nic mi nie wytłumaczyła! Dodatkowo przypisała mi tabletki na nieregularny okres przy okazji czego kazała mi ustać przy kalendarzu i liczyć dni w których mam brać tabletki!! a wynik tej kuracji był taki że mnie wynoszono z lekcji bo dostałam takiego okresu, którego do końca życia nie zapomnę! Pod koniec leczenia farmakologicznego nadżerki spytała się czy chce prywatnie wypalankę czy państwowo, odpowiedziałam, że państwowo po czym wymamrotała jakąś placówkę i lekarza do którego mam się udać, a kiedy poprosiłam, żeby powtórzyła, kazała mi zmykać mówiąc, że to "nie istotne". Od koleżanki słyszałam, że prywatnie jest super, i kiedy usłyszała, że przyjmuje ona państwowo, stwierdziła że po co ma płacić, udała się państwowo po czym zaczęła żałować swojej decyzji.. SERDECZNIE NIE POLECAM

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny