lekarz Julia Sztreker-Lewandowska

3,1
3,2
2,8

19.12.2011

Lekarz którego nie polecę nikomu.To prawda, że proponuje wizyty i zabiegi prywatnie. Jest wcibska i interesuje sie wszystkim tylko nie chorobą pacjenta którego traktuje jak przedmiot

01.05.2009

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, a ona mnie potraktowała jak jakąś rzecz! stwierdziła u mnie nadżerkę, przy okazji krzycząc i wymachując wziernikiem przed moimi oczami i mówiąc "widzisz tu jest krew!". Nigdy takiej żenady nie przeżyłam, a wychodząc z gabinetu byłam święcie przekonana że to jakiś rak i umieram, bo oczywiście i nic mi nie wytłumaczyła! Dodatkowo przypisała mi tabletki na nieregularny okres przy okazji czego kazała mi ustać przy kalendarzu i liczyć dni w których mam brać tabletki!! a wynik tej kuracji był taki że mnie wynoszono z lekcji bo dostałam takiego okresu, którego do końca życia nie zapomnę!
Pod koniec leczenia farmakologicznego nadżerki spytała się czy chce prywatnie wypalankę czy państwowo, odpowiedziałam, że państwowo po czym wymamrotała jakąś placówkę i lekarza do którego mam się udać, a kiedy poprosiłam, żeby powtórzyła, kazała mi zmykać mówiąc, że to "nie istotne".

Od koleżanki słyszałam, że prywatnie jest super, i kiedy usłyszała, że przyjmuje ona państwowo, stwierdziła że po co ma płacić, udała się państwowo po czym zaczęła żałować swojej decyzji..

SERDECZNIE NIE POLECAM

03.04.2012

NIE POLECAM WIZYTY U PANI DOKTOR, NIE POTRAFI ROZPOZNAC ZWYKLEJ NADZERKI.

NIE POLECAM WIZYTY U PANI DOKTOR, NIE POTRAFI ROZPOZNAC ZWYKLEJ NADZERKI.

06.01.2012

Jest bardzo dobrym lekarzem,mila kompetentna.polecam

Jest bardzo dobrym lekarzem,mila kompetentna.polecam

20.12.2011

Byłam dzis u pani doktor ponieważ przeniosła się do mojej przychodni rodziny. Jestem bardzo zadowolona,miła i kompetentna.Jestem zadowolona ze nia trafiłam cieszę się:)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Płock"?

Przychodnia "Terapia"
ul. Łączniczek 2