Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
31 opinii

• 5

Cudowna kobieta. Ma wspaniałe, idywidualne podejście do pacjenta. Potrafi zmobilizować i zmotywować w największym kryzysie. Schudłam już 15 kg, ciśnienie się poprawiło, cholesterol jest już normie. Cała garderoba do wymiany:) Dziękuję Pani Kingo za to że Pani jest :)

• 5

Ja już jestem po diecie u Pani Kingi. Chciałam schudnąć 10 kg, a właściwie tyle by czuć się dobrze we własnym ciele. Cel został osiągnięty w 100%, schudłam 14 kg w 3 m-ce. REWELACJA! Dziś już na diecie nie jestem, choć dobre nawyki żywieniowe pozostały już na zawsze mam nadzieję... DZIĘKUJĘ PANI KINGO! Jest Pani WIELKA!!!!

• 5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Kingi-w ciągu 3 m-cy schudłam prawie 10 kg. Pani Kinga jest miłą i kompetentna osobą, wytłumaczyła mi przyczyny mojej otyłości, przed wizytą prosiła o wykonanie analizy bad. krwi (podała wykaz badań). Polecam.

• 5

Gorąco polecam Pania Kingę, jest to właściwa osoba na właściwym miejscu, chudnięcie z Nią to przyjemność.Godna zaufania.

• 5

muszę się pochwalić że byłam Kingi chyba pierwszą pacjentką i pomogła mi zgubić 18 kg w dość krótkim czasie ...dzięki mam nadzieję że znów mi się uda pozdrawiam wszystkich i polecam ją z pełną odpowiedzialnością

• 5

ja również polecam Panią Kingę cudowna kobieta :) jestem na diecie od 2.10.12 schudłam już 20kg zostało jeszcze 5kg :) posiłki są bardzo dobre i proste w przygotowaniu pierwsza wizyta to koszt 130zł (50zł wizyta + 80zł ułożenie diety) później wizyty kontrolne 50zł dieta układana indywidualnie po wywiadzie i wynikach krwi naprawdę polecam!!!

• 5

50 zł. koszt wizyty + 80 zł. ułożenie diety. Pani Kinga to bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Po bardzo szczegółowym wywiadzie z pacjentem układa indywidualną dietę dostosowaną do potrzeb konkretnej osoby. Ja jestem na diecie dopiero 2 tygodnie, od 26. lutego 2013 r. Ale efekty już są widoczne - 2 kg mniej. Chciałabym zrzucić 10 kg; myślę że się to uda bez problemu. Napiszę o dalszych postępach za kolejne 2 tygodnie. Serdecznie polecam usługi Pani Kingi wszystkim chcącym skutecznie walczyć z nadwagą.

• 5

Pani Kinga odmieniła moje życie . W 6 tygodni schudłam 8 kg i ciesze sie ze trafiłam właśnie do Pani Kingi . Teraz czas na nowe ciuszki :) Pani Kingo dziekuje :)

• 5

Pani Kinga to prawdziwy "Anioł".Potrfi tak ułożyć diete,że jesz bardzo dużo i chudniesz.Ja już schudłam 18 kg w 5 miesięcy i jeszcze dobre 10 kg i będzie ok.Jestem z pani Kingi bardzo zadowolona i jest naprawde wspaniałą dietetyczką.Jest godna polecenia.

• 5

ODMIENIŁA MOJE ŻYCIE !!! polecam !!! bez jej pomocy dzisiaj siedziałabym z pretensjami do całego świata, że wyglądam jak wyglądam. Z jej pomocą schudłam i chce mi się żyć. Dziękuje POLECAM !!!

• 5

Pani Kinga jest godna polecenia !Na diecie jem więcej niż zwykle a chudnę ! To niesamowite!

• 5

Super polecam Panią Kingę. Bardzo miła osoba widać że lubi to co robi i jest w tym dobra. Dieta jest super wcale nie jestem głodna stosując ją!

• 5

Zdecydowanie polecam. Po pierwszej wizycie wrażenia naprawdę bardzo dobre. Nie układa diety typu głodówka. Układa dietę indywidualnie pod każdego z uwagą na istniejące choroby ( w moim przypadku jest ich dużo cukrzyca, choroby serca) Pani Kinga jest miła, kompetentna, motywuje do schudnięcia, nie rzuca podtekstami nawet wobec bardzo otyłych osób. Szczerze polecam!

• 2

Pani Kinga to bardzo sympatyczna osoba, jednak jej dieta mnie nie przekonała. Staram się jeść tak jak mi każe, ale między posiłkami nadal jestem głodna i nie umiem sobie z tym poradzić. W żadnym razie nie mogę powiedzieć, że najadam się do syta bo bardzo często po pół godziny od zjedzenia posiłku znowu jestem głodna! Tak czy inaczej próbuję. Są wzloty i upadki... częściej niestety upadki ale to przez to, że nie czuję się prawie nigdy najedzona. No cóż, może mam dwa żołądki :) Oczywiście żartuje. Nie zmienia to jednak faktu, że jako dietetyk Pani Kinga jest osobą rzeczową, kompetentną. Do mnie jednak nie potrafiła dotrzeć

• 5

Gorąco polecam tego dietetyka.Jestem na diecie 2 miesiąc i widać już efekty!!! Co najważniejsze dieta ułożona jest indywidualnie, zjadam to co lubię i nie chodzę głodna!!! Pan Kinga jest serdeczną osobą, potrafi zmotywować i nie robi nieprzyjemnych uwag:)

• 5

Na diecie byłam od listopada 2010 do lipca 2011 r. Przez ten okres schudłam w sumie 17 kilogramów. Posiłki były duże i jadło się do syta. Bardzo polecam Panią Kingę dla wszystkich osób, które walczą z nadwagą. Jest bardzo kompetentną, słowną i rzeczową osobą.

• 5

Słowna (np.w ciagu 3 dni będzie sms i on jest nawet wcześniej), zachowująca się sposób bardzo uprzejmy i profesjonanlny (bez żadnych głupich uwag i min) nawet w stosunku do osób z dużą nadwagą, opracowana przez Panią Kingę dieta nie powoduje głodowania i odmawania sobie wszystkiego a przynosi wymierne efekty (widoczny spadek wagi). POLECAM USŁUGI TEJ PANI.

• 5

Witam jestem na diecie od 9 czerwca i do teraz mam 6 kg mniej jestem szczęśliwa i jeszcze pozostala 24kg wytrwam do konca pani Kinga to wspaniały człowiek polecam wszystkim Aga

• 5

Witam wszystkich.Ja znalazłam panią Kingę w internecie i tak,jak pozostali państwo polecam ją w 100%.Jestem na diecie od 15,02,2011r. i dzisiaj ważę mniej o 23kg.Wszystkim życzę wytrwałości i szczerze polecam,bo to rewelacyjna młoda kobieta:)

• 5

Ja osbiscie nie korzystałam jeszcze z usług Pani Kingi ale z czystym sumieniem mogę ją polecić.Dwóch moich znajomych jest w trakcie diety i efekty są niesamowite.

• 5

Bardzo konkretne podejście do problemu. Na diecie jestem od lutego i efekty są niesamowite. Zdecydowanie polecam!!!!!!!!!

• 5

Trafiliśmy do Pani Kingi przypadkiem, ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Dieta przyniosła efekty! Smaczna, prosta z gotowymi przepisami. Pani Kinga elastycznie reagowała na nasze uwagi, wprowadzała zmiany jeśli coś nie pasowało. Poleciliśmy już kilku parom:) i są tak samo zadowoleni!

• 5

U Pani Kingi odchudzam się od niedawna i w ciągu 6 tygodni schudłam 8,5 kg.Pani Kinga jest bardzo miłą i kompetentną osobą.Ułożyła dla mnie taki jadłospis,że chudnę i najważniejsze,że nie chodzę głodna.A skutki diety widać gołym okiem.Polecam Panią Kingę w 100%!!!

• 5

W ciągu niecałych 5 miesięcy dzięki diecie od P. Kingi schudłam 10 kg. Przed ten czas nauczyłam się zasad zdrowego odżywiania się i z nową wagą czuję się świetnie : ) Zdecydowanie polecam.

• 5

u pani Kingi byłam i schudłam 10 kg ciesze się bardzo bo mialam problem z waga ;p

• 5

Przesympatyczna, odpowiedzialna, zawsze pocieszy w trudnych chwilach. Prawie -15 kg ;) SERDECZNIE PANI DZIĘKUJE ;)

• 5

U pani Kingi byłam pod koniec sierpnia 2010 roku. Na ułożenie diety czekałam 3 dni i jak było w zaleceniach zaczęłam stosować na następy dzień. Dieta dostosowana jest pod pacjenta czyli - wiek, wzrost, wagę rodzaj wykonywanej pracy, upodobania żywnościowe.W diecie nie znajdziesz produktów,za którymi nie przepadasz. Posiłki są naprawdę smaczne i obfite. Dietę stosuje ponad 2 tygodnie i już widać efekty. Ubrania robią się na mnie za małe a co najważniejsze czuję się rewelacyjnie. Szczerze polecam!!!

• 5

Szczerze polecam tego dietetyka. Kurację odchudzającą zacząłem 5 tygodni temu. W tym czasie straciłem ponad 8kg! Dieta ułożona przez Panią Kingę jest smaczna, a co najważniejsze, nie jest to głodówka! Nie ma mowy o chodzeniu z burczącym brzuchem! Ważną sprawą jest fakt, że Pani Kinga nie naciąga pacjenta na kupowanie drogich suplementów. Składniki diety to chleb razowy, owoce, warzywa, drób, nabiał. Wizyty są bardzo sympatyczne, a cena umiarkowana. Szczerze polecam!!!

• 5

Witam chciałbym tylko napisać ze jestem pełen podziwu dla Pani Kingi za to ze pokazała mi oraz udowodniła,ze mogę schudnąć!Mam 26lat i 1 marca 2010r ważyłem 132.3kg,po zastosowaniu się do diety Pani Kingi w dniu kontroli 1 maja 2010r ważyłem 121.2kg! Dzięki Pani Kindze schudłem w ciągu 2miesiecy ponad 11.1kg!Koszty wizyt są w bardzo przystępnej cenie!Chciałbym bardzo podziękować Pani Kindze za pomoc i obiecuje ze nadal będe się stosował do diety!!pozd i dziękuje a tym którzy maja problemy z waga,polecam wizytę u Pani Kingi!!

• 5

Odchudzałam się całe życie, na zmianę głodując a potem objadając. Bardzo przytyłam podczas ciąży i już tej wagi nie mogłam zgubić. Żle się czułam psychicznie ze sobą. Po długim czasie zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Już nie głoduję, nauczyłam się jak powinno się prawidłowo jeść. Chudnę powoli ale wiem że tak powinno być, aby nie pojawił się efekt "jo-jo". Oczywiście są wzloty i upadki jak to w życiu, ale wizyty w poradni oraz coraz to niższa waga mobilizują mnie do dalszej walki.

• 5

Ta Pani jest moim pierwszym dietetykiem, dzięki niej schudłam 15kg! Co ważniejsze moja waga nie zmienia się. Podany przez Panią Kingę jadłospis był bardzo smaczny a zarazem skuteczny. Nie musiałam kupować żadnych drogich suplementów diety. Moje nawyki żywieniowe zmieniły się na lepsze. Ułożenie diety kosztowało mnie 70zł a wizyta ok.40zł następne wizyty kontrolne(co 2 tyg.) są tańsze. Szczerze polecam.

Gdzie przyjmuję

place 11

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"

Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
    Leszno

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat