mgr Kinga Dudziak

Dietetyk

Tosia

19.06.2016

Jestem przeszczęśliwa, że los postawił na mej drodze właśnie Tę Kobietę! . Polecam wszystkim, bo naprawdę warto.

27.02.2015

Najwspanialszy dietetyk jakiego spotkałam. Gorąco polecam. Pani Kinga wykonuje swoją pracę z pasją i poświęceniem. Widać, że zależy jej aby pacjent osiągnął zamierzony cel w "bezbolesny" sposób.

03.07.2013

Cudowna kobieta. Ma wspaniałe, idywidualne podejście do pacjenta. Potrafi zmobilizować i zmotywować w największym kryzysie. Schudłam już 15 kg, ciśnienie się poprawiło, cholesterol jest już normie. Cała garderoba do wymiany:) Dziękuję Pani Kingo za to że Pani jest :)

04.06.2013

Ja już jestem po diecie u Pani Kingi. Chciałam schudnąć 10 kg, a właściwie tyle by czuć się dobrze we własnym ciele. Cel został osiągnięty w 100%, schudłam 14 kg w 3 m-ce. REWELACJA! Dziś już na diecie nie jestem, choć dobre nawyki żywieniowe pozostały już na zawsze mam nadzieję... DZIĘKUJĘ PANI KINGO! Jest Pani WIELKA!!!!

18.04.2013

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Kingi-w ciągu 3 m-cy schudłam prawie 10 kg. Pani Kinga jest miłą i kompetentna osobą, wytłumaczyła mi przyczyny mojej otyłości, przed wizytą prosiła o wykonanie analizy bad. krwi (podała wykaz badań). Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Leszno"?

Gabinet dietetyczny mgr Karol Mulczyński
Kiepury 45, (Szpital Wojewódzki), budynek poradni, pokój 119