dr n. med. Krzysztof Jarczok

2,2
2,1
2,6

16.10.2012

Lekarz niekompetentny. Potrafi jedynie przepisać diagnozę lekarza kierującego. Nic sam nie stwierdzi. Najlepsze jest zdanie: "Aby być zdrowym trzeba: nie pić, nie palić, nie brać narkotyków, dobrze się odżywiać, uprawiać sport, być młodym i wszystkie te warunki muszą być spełnione". Nikomu nie polecam.

Nikomu nie polecam.

04.06.2012

brak slow nie polecam!!!!!!wogole nie przejmuje sie jak sie pacjent czuje tylko spisal wyniki to wszystko.

07.03.2012

nie przejmuje sie chorymi,nie polecam u niego wizyt.

nie przejmuje sie chorymi,nie polecam u niego wizyt.

01.07.2011

Cierpię na małopłytkowość, wskazano mi coroczną kontrolę. Gdy przyszłam do dr Jarczoka zapytał się mnie po co przyszłam i co ma ze mną zrobić. Powiedziałam, że może jakieś badania kontrolne, USG brzucha. Dostalam skierowanie na USG (miejsce z NFZ dopiero za pare miesięcy) i badanie płytek. To wszystko. Wizyta trwała nie dłużej niż 5 min, czekanie w kolejce - 3,5 godz. Istna tragedia.

29.06.2011

Lekarz bardzo kompetentny w swojej dziedzinie ,bardzo trudnej bo krwi ludzkiej nic nie zastapi a ile można ratować podawaniem płytek i przetaczaniem krwi .Jest kulturalny i uprzejmy .Niesłusznie jest zle odbierany przez pacjentow którzy czasami wymagają w beznadziejnych przypadkach cudów .Lekarz tej samej specjalnośći.

Lekarz bardzo kompetentny w swojej dziedzinie ,bardzo trudnej bo

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Hematolog Pszczyna"?

avicenna
cyganerii 1