Krzysztof Jarczok

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.25
13 opinii

Lekarz niekompetentny. Potrafi jedynie przepisać diagnozę lekarza kierującego. Nic sam nie stwierdzi. Najlepsze jest zdanie: "Aby być zdrowym trzeba: nie pić, nie palić, nie brać narkotyków, dobrze się odżywiać, uprawiać sport, być młodym i wszystkie te warunki muszą być spełnione". Nikomu nie polecam.

brak slow nie polecam!!!!!!wogole nie przejmuje sie jak sie pacjent czuje tylko spisal wyniki to wszystko.

nie przejmuje sie chorymi,nie polecam u niego wizyt.

Cierpię na małopłytkowość, wskazano mi coroczną kontrolę. Gdy przyszłam do dr Jarczoka zapytał się mnie po co przyszłam i co ma ze mną zrobić. Powiedziałam, że może jakieś badania kontrolne, USG brzucha. Dostalam skierowanie na USG (miejsce z NFZ dopiero za pare miesięcy) i badanie płytek. To wszystko. Wizyta trwała nie dłużej niż 5 min, czekanie w kolejce - 3,5 godz. Istna tragedia.

Lekarz bardzo kompetentny w swojej dziedzinie ,bardzo trudnej bo krwi ludzkiej nic nie zastapi a ile można ratować podawaniem płytek i przetaczaniem krwi .Jest kulturalny i uprzejmy .Niesłusznie jest zle odbierany przez pacjentow którzy czasami wymagają w beznadziejnych przypadkach cudów .Lekarz tej samej specjalnośći.

Dysponuje dużą i aktualną wiedzą specjalistyczną z hematologii. Zawsze mówi całą prawdę o chorobie i leczeniu co nie zawsze jest łatwo od razu zaakceptować. Bardzo rzetelny i dobry specjalista.

bardzo zimny lekarz, oby tylko okazał się dobrym specjalistą, nic nie tłumaczy, nic nie mówi...

Przestrzegam przed wizytą u Pana Doktora. Ignorant lekceważący pacjenta, cyniczny, bezczelny. Brak słów żeby opisać jego zachowanie i postawę wobec pacjenta. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim zachowaniem lekarza i oby więcej mnie to nie spotkało jak również innych pacjentów.

wizyta była stratą czasu, pan doktor stwierdził, że przepisane lekarstwa i tak mi nie pomogą (!), nawet inni lekarze go odradzają

bardzo mily i sypatyczny lekarz tlumaczy choorobe polecam

Jestem na niego skazana bo to jedyny hematolog w moim mieście z NFZ. Cała wizyta ogranicza się do spisania wyników krwi i skierowania na następne badanie.

odradzam! wrzeszczy po pacjencie - wezwany na konsultację odnośnie astmy na oddział patologii ciąży wydarł się po mnie już w drzwiach sali. Cytuję: "mnie nie uczono o astmie, nie miałem szkoleń o ciąży i problemach pulmonologicznych, skąd ja mam wiedzieć co pani zapisać?! jak zalecił poprzedni lekarz tak trzeba robić, ja tu nie mam nic do dodania, bo to nie mój temat, nie jeździłem na tego typu sympozja!". Wspomnę, że nawet do mnie nie podszedł. Nie zbadał. Nie osłuchał. Tak wyglądała ta (pseudo)konsultacja :(

omijac.z.daleka.tragiczne podejscie do pacjeta ignorant

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny