dr n. med.Krzysztof Kanios

Neurolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
90 opinii

• 5

Jest bardzo dobrym specjalistą.Potrafi i chce rozmawiać z pacjentem i dać mu nadzieję w trudnych chwilach choroby.Każda wizyta podnosi mnie na duchu.Oby było więcej takich lekarzy.

• 5

Podchodzi do każdego przypadku w sposób bardzo zaangażowany i stara się pomuc.Stawia trafne diagnozy,poparte wynikami badań.Leczę się u doktora od 7 lat z powodu padaczki i jestem bardzo zadowolony.POLECAM GO wszystkim potrzebującym kontaktu z dobrym neurologiem.

• 5

Przez 6 miesięcy leczyłem się z powodu rwy kulszowej ,szpitalnie i u kilku neurologów ,bez poprawy.Po rozpoczęciu leczenia u dr ,po 15 dniach bóle ustąpiły i wróciłem do pracy. SZCZERZE POLECAM .

• 5

Od kilku lat leczyłem się z powody silnych bólów glowy w prawej skroni ,bez powodzenia.Wszyscy neurolodzy twierdzili że mam migrenę.Wykonane badania ,mri głowy ,eeg ,były prawidłowe .Dr rozpoznał u mnie zespół lęku uogólninego ,oraz napięciowe bółe głowy.Zapisał 2 leki i bóle ustąpiły po 5 dniach.Teraz prostu chce się życ.Warto skorzystać z porady dr,chociasz jechałem 400km.SZCZERZE POLECAM

• 5

Przez trzy lata leczyłam sie w klinice i u wielu neurologów ,z powody padaczki czołowej ,bez ustąpienia napadów.Napady występowały glównie nocą,pod postacią pedałowania nogami ,zasłanianiem rękami oczu i utratą przytomności.Po rozpoczęciu leczenia u dr i zmianie leków ,napadów nie ma od roku .POLECAM dr chorym na padaczkę.

• 5

Leczyłam się od kilku latu u wielu neurologów,w kraju izagranicą bez poprawy mojego stanu zdrowia.Lekarze uważali moją chorobę za depresję,cechę charakteru-taka z pani spokojna osoba,wogóle nic nie uważali,bo nie wiedzieli co mi jest.Dr zdiagnozował u mnie poważny problem neurologiczny.Warto się udać do dr Kaniosa,polecam zwlaszcza tzw.trudnym przypadkom.

• 5

Miałam uciążliwe migreny. A dzięki Panu Doktorowi już nie mam !!! Dziękuję i polecam!!!

• 5

Bóle zaczęły się w wieku 7-miu lat. Ataki, jak pamiętam, w wieku 18-tu, bo wtedy pierwszy raz znalazłam się w szpitalu. I wtedy postawiono pierwszą mylną diagnozę: zapalenie ucha środkowego lub problemy z błędnikiem. Obie wykluczono, ale i tak wypisano mnie ze szpitala. Potem na własną rękę robiłam mnóstwo badań, odwiedzałam kolejnych lekarzy. I spotykałam się albo z ignorancją w postaci stwierdzeń: bóle napięciowe "proszę się tak nie denerwować", albo stawiono jedną z najprostszych diagnoz: migrena. I po kilku latach błądzenia lekarskiego choroba się coraz silniej rozwijała, aż w końcu doszło do utrat przytomności. Bóle już były nie do wytrzymania. W efekcie prawie co dwa tygodnie lądowałam w kilku kolejnych szpitalach. Tam robiono mi tomografie i rezonansy głowy. Ale nigdy angio!!! Jak to możliwe? I dopiero dzięki opiniom na portalach trafiliśmy do doktora . Po pierwsze: to jedyny doktor, który poświęcił mi czas. Tak, jedyny! Wizyta nie trwała 20 min jak w innych klinikach prywatnych, ale 1,5 h. Każda kolejna podobnie. A wywiad był kolejno i kolejno pogłębiany. I badania. Lekarz nie opierał się na swoich podejrzeniach, jak kilku innych lekarzy. Potrzebował badań. Mimo, ze miałam ich sporo, to okazało się, że są niewystarczające - wielu istotnych brakowało. I to właśnie dr Kanios stwierdził, że skoro mam silne bóle głowy, to doszukując się m.in. przyczyn naczyniowych, należy obligatoryjne zlecić zrobienie tomografii angio, skoro jej przez tyle lat jeszcze nigdy nie robiono. I faktycznie wykazała zmiany. Doktor dla pacjenta ma czas, wykazuję się wyjątkową empatią i wnikliwie słucha. Dzięki dokładnemu wywiadowi dowiedział się, że miałam omamy węchowe, że boli mnie głównie w skroni, że miewam wygięcia ciała, że mrugam powiekami, czego zupełnie nie pamiętam (obserwacje bliskich i osób postronnych), a co oznacza że tracę kontakt z rzeczywistością podczas ataku itd. I stawiał diagnozę, o którą nie było łatwo. Ale drąży i szukał aż do skutku. I dobrał bardzo dobre leki. Cierpiałam latami (do 31. roku życia). Powiedziałam doktorowi, że powinien mieć swój pomnik w miejscowości, w której przyjmuje. Odpowiedział skromnie, że wykonuje tylko swój zawód. Ja jednak nadal tak uważam.

• 5

Jestem pod wrażeniem Dr Kaniosa. Podejściem do pacjenta Wnikliwym badaniem i zapoznanie się z całą historią choroby.Nie wszystkim można pomóc; a w medycynie po pierwsze nie szkodzić i dr tej reguły przestrzega. Gorąco polecam pana doktora. Anna z Olsztyna

• 5

MIAŁAM KRĘCZ KARKU OD 8 MIESIECY.ZADNE LEKI I ZASTRZYKI DO MIEŚNI ,NIE USUNĘŁY BOLESNYCH KURCZÓW SZYI.POJECHAŁAM DO DR 400KM,KTORY ZAPISAŁ 2 LEKI .I KRĘCZ KARKU USTAPIŁ.WDZIĘCZNA PACJENTKA Z ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

• 5

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami.POLECAM JB

• 5

POLECAM CIERPIĄCYM NA BÓŁE GŁOWY.POMÓGŁ MI OPANOWAĆ BOL GŁOWY HORTONA,KTORY PRZEZ 3 LATA BYŁ LECZONY JAK MIGRENA ,BEZ POPRAWY.

• 5

Bardzo skuteczny specjalista.Wie co robi i robi to dobrze,osiągając bardzo dobre rezultaty w leczeniu.Jest fachowcem w swojej specjalności. ZBYSZEK K. Z KOLNA

• 5

Przez 6 miesięcy cierpiałam z powodu silnych bólów szyi ,barkow i ramion.Lekarze twierdzili,że z powody zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjnego.Żadne tabletki ,zastrzyki nie powodowały poprawy.Nie mogłam spać ,z powodu rwących bólow.Doktor po wykonaniu badań rozpoznał polimialgie reumatyczną i zapisałleki ,po których wszystkie dolegliwości ustąpiły,za co jestem bardzo wdzieczna. JANINA CH.

• 4

Skoro tak wiele opinii i pozytywnych i negatywnych dla czego ososby się nie przedstawiają? Ja nie mam tajmnic.Zgadzam się z pozytywną opinią o profesjonaliźmie i doświadczeniu. Jarosław Pazik Olsztyn

• 5

Wyróżnia się empatią ,cierpliwoącią i dokładnością.Należy do lekarzy do których chce sie wracać,a inni lekarze powinni się uczyć od Niego stosunku do pacjenta i wykonywanego zawodu.

• 5

Od lipca rozpoczęły sie silne bóle glowy,ktore,trwaja kilka dni z wymitami i rozpoczynaja sie w nocy.Bylam u kilku neurologów ,którzy powiedzieli,że mam migrenę,a leki przeciwbolowe i cine,nie dały żadnych oznak poprawy.Zgłosiłam śię do doktora o pomoc.Powiedział że nie jest to migrena i zapisał jeden lek ,i bóle jak powiedział ustąpiły po 8 godzinach.Po raz pierwszy od lipca ,przespałam cała noc ,bez bólu.

• 5

Fachowiec w swojej specjalności,podchodzi do pacjenta z sercem i oferuje skuteczną pomoc.Nie znam lepszego neurologa ,a byłem już u wielu.

• 5

Ma co każdy lekarz mieć powinien-POWOŁANIE,PELNY PROFEKCJONALIZM-POLECAM .Barbara SZ.

• 5

Z czystym sumieniem polecam leczenie u doktora.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej wizyty i rozmowy.Mogłam wyjaśnić wszystkie moje watpliwości i otrzymać odpowiedz na każde moje pytanie.Doktor jest cierpliwy i dokładny w badaniu.Jest zachowany kontakt telefoniczny i internetowy.co jest bardzo istotne w dalszym leczeniu.Wdzięczna pacjentka Aneta z Nidzicy

• 3

Za rozmowę wziął 100 zł. A z niej nic nie wynikało i nie zlecił badań typu eeg/rezonans/tomografia. Przy zasłabnięciu nawet nie zapytał o stan kregosłupa. Moim zdaniem olał sprawę, nastawiony na kasę. jego nastawienie> Przyjdz pancjencie 20 razy zapłać po 100 to się wyleczysz...

• 5

Od 3 lat cierpiałem z powodu kręczu karku ,który wystąpił nagle. Leczyłem sie w szpitalu i serią zastrzyków bez poprawy.Po leczeniu u doktora nastąpiła bardzo duża poprawa.Teraz po prostu chce się życ. WARTO SPRÓBOWAĆ.

• 5

Najlepszy lekarz wsród lekarzy u których byłem.Jego doskonałe przygotowanie,dokładnośc i kompetencje zasługują na uznanie.Nie lekceważy problemów z którymi zgłasza się chory.Poświęca na badanie bardzo dużo czasu,co daje poczucie pełnego komfortu.Z opinii pacjentów ,oraz mojej ,jest naprawdę niezawodny.Kazik z Iławy.

• 5

Jesienią ubiegłego roku w ciągu 10 dni,po postępujacym osłabieniu siły rąk i nóg przestałem chodzić. Po leczeniu szpitalnym rozpozano u mnie aksonalne uszkodznie nerwów strzałkowych i piszczelowych obu kończyn dolnych.Po przepisanych lekach i zabiegach fizykoterapii przez 4 miesiące nie było żadnej poprawy.Po rozpoczęciu leczenia u doktora i zmianie leków ,po miesiącu była minimalna poprawa, a po 3 jest już prawie dobrze.

• 5

Spaniały sumienny i porco pomocny w swej dziedzinie mało dziś jest takich Dr .Nauk K. Kanios.Polecam potrzebującym !!!!!!!

• 5

Wspaniały lekarz, super podejśćie do chorego.Wie co robi i jest w tym profesjonlista.

• 5

WYLECZYL MNIE ,GDZIE INNI NIE MOGLI LUB NIE POTRAFILI.POSWIECA CHOREMU DUZO CZASU I UWAGI,WSPOLPRACUJAC PRZEZ CALY OKRES LECZENIA.DOSWIADCZONY ,PROFERSJONALNY I BARDZO SKUTECZNY SPECJALISTA.

• 5

Lekarz staranny i otwarty na problemy chorych. W szybkim czasie wyleczyl mnie z rwy kulszowej,z ktora inni nie mogli sobie poradzic.

• 5

Bardzo dobry specjalista,mowi w sposob zrozumialy i podchodzi do chorego z zainteresowaniem.Po udarze mozgu pokierowal moim leczeniem i wyprowadzil na prosta,po kilku miesiacach leczenia,tak jak obiecal.

• 5

Wie co robi i robi to bardzo dobrze,osiagajac doskonale rezultaty w leczenu. Starannie dobiera leki i jest bardzo dokladny.Swietny fachowiec i doskonaly lekarz.Osobiscie jestem bardzo wdzieczny Panu Doktorowi.

• 5

Posiada wysokie kwalifikacie i potrafi doskonale wywiazac sie ze swojego zadania .Przede wszystkim jest czlowiekiem,ktory otacza chorych cieplem i dobrocia.Jest wielu.ktorzy nie zapomna co dla nich uczynil.

• 5

Posiada wysokie kwalifikacje i potrafi doskonalw wywiazac sie ze swojego zadania.Przede wszystkim jest czlowiekiem,ktory otacza chorych cieplem i dobrocia.Jest wielu ktorzy nie zapomna co dla nich uczynil.

• 5

Dr Kanios to lekarz wzbudzający zaufanie, o bardzo dużym doświadczeniu i bardzo rozległej wiedzy medycznej. Niejednokrotnie, z dobrym skutkiem, leczył schorzenia wykraczające poza obręb zainteresowania neurologii. Jest specjalistą, któremu można w 100% zaufać i którego każdemu chętnie polecam. AGATa

• 5

Juz kolejny raz otrzymalem od Pana blyskawiczna i skuteczna pomoc.Wiem .ze zawsze moge sie zwrocic o pomoc.Dziekuje za wszystko drogi Panie Doktorze. WALDEMAR O.

• 5

Ma to co kazdy lekarz miec powinien-POWOLANIE.Pelny PROFESJONALIZM.POLECAM Brabara SZ.

• 5

Ocena:Najlepszy Komentarz Jest wyjatkowym neurologiem .Bardzo mi pomogl w trudnym dla mnie czasie.Dzisiaj po 6 miesiacach czuje sie dobrze i ciesze sie zyciem.Potrafil zmotywowac mnie do myslenia pozytywnego.Jest konkretny i profesjonalny,z duzym bagazem wiedzy i doswiadczenia.Dziekuje doktorowi za pomoc i poswiecony czas w trudnym okresie mojego zycia. JK

• 5

Jest wyjatkowym neurologiem .Bardzo mi pomogl w trudnym dla mnie czasie.Dzisiaj po 6 miesiacach czuje sie dobrze i ciesze sie zyciem.Potrafil zmotywowac mnie do myslenia pozytywnego.Jest konkretny i profesjonalny,z duzym bagazem wiedzy i doswiadczenia.Dziekuje doktorowi za pomoc i poswiecony czas w trudnym okresie mojego zycia. J.K.

• 5

Dzieki dr Kaniosowi wyleczyłem dosyć uciążliwe schorzenie kręgosłupa dolnego, które w dużej mierze utrudniało mi pracę i po prostu uprzykrzało życie. Teraz nie martwie się o bóle w plecach i prowadzę stosunkowo aktywny tryb życia, po zaledwie kilkumiesięcznej terapii. Cenię dra Kaniosa przedewszystkim za dokładność i zaangażowanie w leczenie pacjentów. Jest bardzo kompetentnym specjalistą, zawsze przygotowanym na spotkanie z pacjentem i nigdy nie patzy na zegarek w trakcie wizyty. Szanuje również portfel pacjenta i zawsze stara się dobrać optmalny lek dla danego schorzenia. Gdybym miał polecić komuś dobrego neurologa to w pierwszej kolejności byłby to dr Kanios.

• 5

Jestem zadowolony ze sposobu podejscia tego lekarza do pacjenta.Poswieca bardzo duzo czasu na zdiagnozowanie choroby.Konsultuje poza wizyta swoje diagnozy,przez rozmowe telefoniczna z pacjentem.Polecam,rowny gosc . JAKUB

• 5

Wspaniały lekarz, Wzór do naśladowania dla innych lekarzy. Ma czas dla pacjenta a to jest ważne. Wiele mu zawdzięczam.

• 5

Miałem kilka zasłabnięć przypominających padaczkę. Byłem u innego neurologa. Wyniki były ok. Po nastepnym upadku mój miejscowy neurolog chciał wysłać mnie na badania do szpitala. Całe szczęście że znalazłem Pana doktora Kaniosa. Po rozmowie wyszło że pierwsze objawy pdaczki skroniowej miałem już 25 lat temu. Teraz to się nasiliło, biorę odpwiednie leki i jest ok. Jestem Panu Doktorowi wdzięczny, moje życie się zmieniło na lepsze, jestem innym człowiekiem, potrafię rozmawiać z ludźmi, nie uciekam od nich a co najważniejsze nie mam ataków. Spotkałem wielu lekarzy w swoim 40 letnim życiu ale to jest wyjątek. Jest wzorem do naśladowania dla lekarzy. Powinni przyjść do niego na przeszkolenie - jak postępować z człowiekim i pacjentem.

• 5

Dziękuję Panu Doktorowi z całego serca za wspaniałe podejście i błyskawicznie udzieloną pomoc, zapamiętam to na zawsze! Dr Kanios jest z pewnością najlepszym lekarzem, którego znam, jest wybitnym neurologiem i wyjątkowym człowiekiem. Miałam wielkie szczęście, że mogłam go poznać dzięki pozytywnym opiniom innych pacjentów. Jestem z Warszawy i moja babcia miała mocny udar kilka miesięcy temu, który spowodował afazje oraz sparaliżowanie prawej strony a ostatnio atak padaczki, po którym babcia czuła się coraz gorzej przez 2 tygodnie, więc szukając ratunku zdecydowałam się zadzwonić do Dr Kaniosa, który natychmiast podjął działania żeby pomóc. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego lekarza: jego zaangażowania, bezgraniczna chęć udzielenia pomocy, dokładność, profesjonalizm i wiedza zasługują na medal. Z Dr Kanios jest doskonały kontakt telefoniczny i mailowy, wszystko przejrzyście wytłumaczy, doradzi najskuteczniejszą metodę leczenia, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i co najważniejsze pozytywne efekty. Jeśli szukacie znakomitego neurologa i chcecie pomóc sobie lub swoim bliskim, to szczerze polecam Dr Kaniosa, naprawdę można mu zaufać, jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Doktorowi!

• 5

Podejscie do pacjenta,oraz profesjonalizm budza zaufanie.Specjalista z gornej polki.Lekarz z powolania-dokladny ,precyzyjny z ogromna wiedza i doswiadczeniem.Wykazuje duza troske o pacjenta.Najlepszy specjalista z jakim sie spotkalem.Dziekuje doktorowi za okazana pomoc.POLECAM

• 5

lekarz z prawdziwego zdarzenia!!! Juz od pierwszego kontaktu z pacjentem lekarz pragnie każdemu człowiekowi pomóc, posiadający dużą wiedzę, bardzo pomógł mojemu mężowi przy chorobie stwardnienie rozsiane, pomógł mi również rozwiązać problem mojej migreny (metoda amerykańska), Polecam Tego Lekarza wszystkim znajomym, A Panu doktorowi życzę dużo zdrowia!!

• 5

Leczylam sie u licznych lekarzy neurologow bez poprawy mojego stanu zdrowia.Tylko dr mi pomogl,bardzo dobry neurolog,goraco polecam. Agnieszka

• 5

Wysokiej klasy specjalista neurolog. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie zawodowe. Stawiane rozpoznania są bardzo trafne. Jest zorientowany na bieżąco w nowych terapiach chorób układu nerwowego. Wszystko przejrzyście wytłumaczy, ma czas dla pacjenta, wybiera najskuteczniejszą metodę leczenia co daje poczucie bezpieczeństwa i co najbardziej istotne pozytywne efekty terapeutyczne. O każdej porze jest możliwy kontakt telefoniczny i e-mailowy. Jego zaangażowanie, bezgraniczna chęć udzielenia pomocy, dokładność, profesjonalizm, zasługują na uznanie. POLECAM

• 5

Od 6 lat leczylem sie z powodu bolu glowy wystepujacego codziennie w polaczeniu z szumem.Wielokrotne leczenie w oddzialach neurologicznych ,w Klinice Neurochirurgicznej,oraz u wielu neurologow nie przynioslo poprawy.Udr po 3 miesiacach leczenia bole glowy ustapily ,a szum wystepuje sporadycznie.Jesli potrzebujecie dobrego neurologa,to polecan dr Kaniosa

• 5

Pan Dr wzbudzil u mnie pelne zaufanie,jako lekarz i jako czlowiek.Ciesze sie,ze trafilem pod jego opieke.Z pelna odpowiedzialnoscia polecam doktora ,osobom poszukujacym dobrego lekarza ,ktoremu mozna zaufac. adam

• 5

Krzysztof Busz Najwyższej klasy specjalista neurolog. Ma dużą wiedzę i olbrzymie doświadczenie zawodowe. Stawia bardzo trafne diagnozy nie tylko w schorzeniach neurologicznych lecz również w chorobach wewnętrznych / np. choroby układu krążenia /. Na bieżąco studiuje wydawnictwa fachowe , przez co rozpoznanie chorób i ich leczenie opiera na najnowszej wiedzy i najlepszych /nie zawsze najnowszych i najdroższych/ lekach. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi/ wywiad, rozmowa , analiza wyników itp./. Jego wiedza, doświadczenie i podejście do pacjentów sprawiają, że stawiane diagnozy są trafne , a leczenie skuteczne . Gorąco polecam!!!

• 5

Od pietnastu leczono mnie z powodu niedokrwistosci jakoby z niedoboru zelaza.Wielokrotnie bylam leczona szpitalnie w Elblagu.Caly czas przyjmowalam zelazo bez istotnego efektu terapeutycznego.Moje bole glowy,dretwienia stop,napadowe pieczenie rak i stop,ciagle bole krzyza i konczyn dolnych,postepujace oslabienie pamieci byly leczone przez roznych lekarzy jako nerwica i dyskopatia.Stosowane leki nie przyniosly istotnej poprawy.Po pierwszej wizycie u doktora i wykonaniu zleconych badan okazalo sie,ze przyczyna moich dolegliwosci jest niedobor witaminy B 12.Przez 15 lat zaden z leczacych mnie lekarzy nie zlecil tego badania.A to przeciesz takie proste.Mialam szczescie,ze trafilam do doktora. Jadwiga G.

• 5

Po wielokrotnych wizytach u wielu neurologow,nie bylo widac efektow leczenia.Doktor zastosowal lek ktory niedawno zostal wprowadzony do leczenia padaczki i jest bardzo dobrze.Jest bardzo dobrze zorientowany w nowosciach na rynku farmaceutycznym w leczeniu chorob neurologicznych .Nie przepisuje zbednych lekow .ktore uposledzaja funkcjonowanie ukladu nerwowego.Slucha cierpliwie skarg chorego,dokladnie bada,ma czas ,w` czasie wizyty czuje sie ,ze jest zangazowany w udzieleniu jak najbardziej skutecznej pomocy. Zorientowany na pacjenta,dajacy poczucie ciepla i optymizmu w trudnym okresie chorego.To lekarz ,ktorego mozna polecic chorym w potrzebie.

• 5

OD: Krystyna Konopko Wybitny specjalista.Profesjonalne podejście do pacjenta, zawsze bezbłędna diagnoza.Bardzo miły kontkat z pacjentem czuje sie jakbym znała Pana Doktora od dawna, od 5 lat lecze sie z powodu migreny z bardzo dobrym efektem terapeutycznym.Taki ludzki Doktor-SZCZERZE POLECAM !!

• 5

Od 20 lat jestem pacjentem P. Dr. Kaniosa. Jestem po złamaniu kręgosłupa, dzięki leczeniu i zawziętości P. Dr. dzisiaj chodzę. Zawdzięczam Mu bardzo dużo. Polecam gorąco innym pacjentom, jest świetnym specjalistą neurologiem. Nie zamieniłbym się na żadnego innego lekarza. W. Olechwir

• 5

Najlepszy - bardzo dobry neurolog. Dr Krzysztofa Kaniosa znam od ponad 35 lat. Jego życiową pasją i powołaniem była i jest medycyna-neurologia, którą zawsze stawiał na pierwszym miejscu w swej działalności zawodowej. Zawodowi lekarza bezgranicznie oddany. Niezwykle wytrwały i sumienny w poszerzaniu swojej wiedzy medycznej. Jest autorem około 40 publikacji w specjalistycznych wydawnictwach medycznych w dziedzinie neurologii. Doskonale potrafi nawiązać kontakt z każdym pacjentem. Stosuje bardzo skuteczne metody leczenia o czym miałem okazją wielokrotnie sam się przekonać, moi najbliźsi oraz bardzo wielu znajomych. Gorąco polecam. Andrzej Janulewicz

• 5

Dr Kanios pozwolil mi wyjsc z zalamania psychicznego.Przed przyjsciem do doktora, od 6 miesiecy leczylam sie u psychiatry ,bez powodzenia,ktory nigdy mnie nie zbadal i zamienial pare slow w czasie wizyty ,nie patrzac na mnie.Aktualnie czuje sie bardzo dobrze i chce podziekowac ta droga doktorowi za wszystko co dla mnie zrobil.Jest doktorem godnym polecenia Wyciagnienta z dola

• 5

Polecam dra Kaniosa, bo wiem, że zawsze jest bardzo staranny, zaangażowany i sumienny. W porównaniu z niektórymi lekarzami jest wart znacznie więcej niż 5 lekarzy ze służby publicznej. Jestem mu wdzięczna za pomoc w opanowaniu padaczki i polecam wszystkim.

• 5

Doktor Kanios to w moim osobistym mniemaniu świetny fachowiec. Rzetelny i ostrożny profesjonalista, pochłonięty swoją pracą. Jest lekarzem wszechstronnym i wciąż zaangażowanym w proces samodoskonalenia. Nie obnosi się ze swoją wiedzą i nie dystansuję się od pacjentów. W pełni realizuje zasadę "PRIMUM NON NOCERE"- jest bardzo rozważny w leczeniu i z reguły uzyskuje pożądany efekt terapeutyczny. Pacjentom z woj. Warmińsko- mazurskiego i okolic- szczerze polecam.

• 5

Jest lekarzem konkretnym,.rzeczowym i zdecydowanym.Posiada duzy zasob wiedzy .ktora jest weryfikowana na biezaco i potrafi ja wykorzystac,ku zadowoleniu chorych.Co by nie mowic jest lekarzem.ktory stara sie i moze pomoc w wielu chorobach pochodzenia neurologicznego i nie tylko.Jesli liczysz na fachowa pomoc to polecam tego lekarza.

• 5

Przez 30 dni leczylem sie u neurologa z powodu bolow lewej konczyny dolnej bez poprawy.Nie moglem spac w nocy ,taki byl bol. Z ostrym bolem zostalem skierowany na rehabilitacje i prady,kore zamiast pomoc,znacznie nasilily moje bole.U dr kaniosa po 10 dniach leczenia ustapily.Po przepisanych lekach po raz pierwszy od 30 dni ,spalem cala noc.Polecam doktora chorym z podobnymi dolegliwosciam. Franciszek W.

• 5

Jeden z lepszych lekarzy ktorych znam.Posiada wysoki poziom wiedzy fachowej. Jego kompetencje i dokladnosc powoduja ,ze w jego rece mozna powierzyc swoje zdrowie.Stawia trafne diagnozy,osobiscie uczestniczy w dalszym leczeniu- staly kontakt telefoniczny i za pomoca poczty elektronicznej.Jest czlowiekiem inteligentnym,uczciwym ,z duza doza humoru.Powyzsze cechy powoduja.ze w czasie wizyty czuje sie komfortowo i nie ma sie watpliwosci co do prawidlowosci rozpoznania.

• 5

Poczatkowo moje objawy chorobowe byly dla lekarzy stwardnieniem rozsianym,nastepnie borelioza ,gruzlica,zapaleniem stawow,owrzodzeniem w przewodzie pokarmowym.Wielokrotnie bylem leczony w oddziachach szpitalnych,neurologicznym.chorob pluc,wewnetrznych,bez widocznej poprawy.Przyjmowalem wiele lekow ,bez poprawy mojego stanu zdrowia.Po wizycie u dr Kaniosa dowiedzialem sie ,ze jest to depresja .Przepisane leki juz po 5 dniach postawily mnie na nogi.Teraz w 3 miesiacu leczenia czuje sie bardzo dobrze,wszystkie objawy ustapily. Henryk W.

• 5

Dr Kanios to świetny specjalista, co uzasadnia jego wieloletnia praktyka i duże grono zadowolonych pacjentów. Mi osobiści pomógł w przypadku uporczywej rwy kulszowej za co jestem szczerze wdzięczny, natomiast mojemu znajomemu skutecznie pomógł wyleczyć nawracające nerwobóle. Jest lekarzem na wskroś kompetentnym i rzetelnie wywiązującym się ze swoich obowiązków. Wiem, że mogę na nim zawsze polegać, a w razie konieczności, nawet umówić wizytę u doktora w domu! Uważam, że warto promować takich jak On lekarzy, gdyż są naprawdę skuteczni i wydatnie poprawiają jakość życia swoich pacjentów. Pozdrawiam Pana Doktora i polecam każdemu choremu, świadomie wystawiając najwyższe noty! Cezary

• 5

Fantastyczny specjalista- łata i naprawia przypadki, przy których odpuszczają "renomowane" prywatne gabinety i szpitale. Bardzo skuteczny lekarz- potrafi zająć się czymś tak trudnym jak adhd, padaczka, schorzenia kręgosłupa,SR, RZS i innymi. Z opinii pacjentów jak i mojej jest naprawdę niezawodny- możliwy jest zawsze kontakt telefoniczny jak i mailowy/ listowny- doktor Kanios to jeden z tych ludzi, do których można "iść jak we mgłe". Polecam! I-Ł-A-W-I-A-k

• 5

Witam. Chciałabym polecić każdemu dra Krzysztofa, gdyż jest najkompetentniejszym z lekarzy jakiego dotychczas spotkałam, mianowicie: - cierpliwie i dokładnie diagnozuje pacjenta, - bierze na poprawkę ceny leków- stara się dobrać optymalną dawkę przy najniższej możliwej cenie leczenia, - jest świetnym specjalistą z poczuciem humoru, który potrafi dodać otuchy, - można się z nim skontaktować telefonicznie- w ogóle to współpracuje z pacjentem na każdym etapie leczenia, - cena wizyty to ok: 80 zł, ale i tak szybko się zwraca, bo na ogół pacjenci dra Kaniosa są zadowoleni z efektów. Zasadniczo jest tylko jedna wada - kolejki na umówiony dzień do doktora potrafią być bardzo długie, chociaż warto poczekać. Reasumując: polecam każdemu i fajnie byłoby mieć więcej takich specjalistów (nie tylko lekarzy)! Alka

• 5

Rewelacyjny lekarz,posiada duza wiedze i doswiadczenie.Jestem pacjentem od wielu lat,pelen profesionalizm w relacji lekarz-pacjent.Dla mnie Pan Doktor Kanios jest osoba godna najwyzszego szacunku.Takiego lekarza neurologa moge polecic wszystkim pacjentom.

• 5

Bardzo dobry specjalista,juz na wstepie postawil wlasciwa diagnoze,gdzie inni stawiali bledana i przepisywali leki ,ktore nie mogly przyniesc poprawy..Wynika to prawdopodobnie z dlugotrwalej rozmowy z chorym i dokladnego badania.Wzorcowy kontakt z pacjentem i zachowanie pozwalajace opanowac stres zwiazany z choroba.Po 18 miesiecznym leczeniu przed przyjsciem do doktora u innych lekarzy i 4 pobytach na oddzialach szpitalnych ,po 3 tygodniach leczenia u dr wyszlam z ciemnej strony zycia.Teraz po prostu chce mi sie zyc. wyleczona pacjentka

• 3

U dr-a Kaniosa leczę się stosukowo krótko, ale znam parę osób, które są jego pacjentami od długich lat i musze stwierdzić, że cieszy mnie to, że w dobie afer korupcyjnych, upadających szpitali, strajków służby zdrowia i ogólnego zamieszania trafiają się jeszcze specjaliści, którzy nie są nastawieni na wydarcie pieniędzy z pacjenta i rzeczywiście chcą pomóc. Dr Kanios to świetny specjalista, nie wywyższa się, wizyty u niego nie bywają przykre jak u innych lekarzy (ale też nie spoufala się nadmiernie z pacjentem), ale przede wszystkim słucha (czasem wizyta przypomina rozmowę z psychologiem, a nie neurologiem). Ponadto poświęca każdemu przypadkowi chorobowemu dokładnie tyle czasu ile potrzeba na porządny wywiad i diagnozę. Reasumując- nie wystawiam doktorowi oceny- bo zrobią to inni- jedynie szczerze polecam. Radosław

• 5

Jest bardzo dobrym specjalista.Potrafi i chce rozmawiac z pacjentem i dac mu nadzieje na w trudnych chwilach choroby.Kazda wizyta podnosi mnie na duchu.Oby bylo wiecej takich lekarzy. Tadeusz

• 5

Krzysztof Kanios to jeden z najlepszych lekarzy, z którymi miałem do czynienia. Jego doskonałe przygotowanie, kompetencja i dokładność sprawiają iż jest człowiekiem godnym zaufania, w którego ręce bez wahania można powierzyć swoje zdrowie. Jest także człowiekiem dobrze wychowanym życzliwym i uprzejmym. Nie bagatelizuje problemów, z którymi przychodzą do niego pacjenci. W razie potrzeby jest w stanie poświecić danej osobie tyle czasu, ile ona potrzebuje, kompleksowo badając objawy u niej występujące. Wszystkie te cechy sprawiają, że pacjenci czuja się podczas wizyty komfortowo, mając wrażenie profesjonalnej i fachowej opieki zdrowotnej. W dodatku jest człowiekiem uczciwym, serdecznym, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam dr Kaniosa. Piotr Przytuła.

• 5

Doktor Kanios jest niezwykle kompetentnym lekarzem i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że można mu ufać. Podejście do pacjenta jest jednym z wielu jego atutów. Nie żałuje czasu na wytłumaczenie przyczyn choroby i sposobów leczenia. Wzbudza zaufanie również dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i olbrzymiej wiedzy. Jest uprzejmy i przyjazny. Z jego porad skorzystałam przede wszystkim dlatego, że ma świetną opinię i wiele osób poleca go swoim znajomym, co i ja z pewnością zrobię, jeśli tylko ktoś będzie potrzebował porady neurologa. Pomoc, którą mi zapewnił, w znacznym stopniu wpłynęła na poprawę mojego życia i samopoczucia.

• 5

Zangazowany,dociekliwy lekarz,ale takze kulturalny i uczuciowy czlowiek.Bedac jego pacjentem ,mialem\ mozliwosc przekonac sie wielokrotnie,ze to on jest dla chorego .a nie chory dla niego.Diagnozy sa zawsze trafne,a choroby dopiero przez niego diagnozowane,pomimo wizyt u innych neurologow.Moge to stwierdzic .poniewaz doswiadczylem tego sam,dlugtrwale leczenie bolow krzyza jako dyskopatii,ktorych przyczyna byla depresja.Moi znajomi ktorym polecilem dr kaniosa sa tego samego zdania.SZCZERZE POLECAM JAN M.

• 5

Znakomity specjalista,lecze sie od kilku lat.Bylam juz u kilku lekarzy,lecz zaden nie mial tak cudownego podejscia do pacjenta,takiego ciepla w sobie i wysokiej kultury osobistej.Sprawia mi trudnosc wymienic jego zalety i do tego wszystkiego dokladnie zbada i ma czas na dluzsza rozmowe z pacjentem, uwaznie slucha .Jest dobrym lekarzem-GORACO POLECAM. Ewelina

• 5

Jestem zadowolony ze sposobu podejścia doktora do pacjenta. Poświeca bardzo dużo czasu na zdiagnozowanie choroby i posiada duży zakres wiedzy fachowej.W razie potrzeby konsultuje swoje diagnozy z pacjentem drogą telefoniczna lub mailową. Bardzo wszechstronny i godny zaufania. Mirosław Z.

• 5

Na razie byłem dra Kaniosa parokrotnie i mój stan się poprawia (schorzenie kręgosłupa lędźwiowego). Lekarz,pośeięca sporo dla pacjentów i imponuje zakresem swej wiedzy. Wart polecenia. Albert

• 5

Przez 6 miesiecy leczylem sie z powodu rwy kulszowej u roznych neurologow ,bez poprawy.U dr kaniosa po 3 tygodniach leczenia bole calkowicie ustapily .W czasie pierwszej wizyty ,zostalem poinformowany kiedy nastapi poprawa , jakie mam stosowac cwiczenia w domu ,na czym spac,czego nie dzwigac ,o tym inni nic nie mowili.POLECAM TEGO LEKARZA . wdzieczny pacjent SZ.K.

• 5

Jestem zadowolony z podejscia tego lekaarza do pacjenta poswieca on bardzo duzo czasu na zdiagnozowanie choroby stara sie uniknac leczenia operacyjnego.Poza wizyta konsultuje swoje diagnozy przez rozmowe telefoniczna z pacjentem. Polecam rowny gosc. Kazik Ilawa

• 5

Od ponad 5 lat zmagałam się z migreną, szukałam pomocy u wielu lekarzy, leczenie nie przyniosło pozytywnych efektów.Choroba przyczyniła się do zaburzenia prawidłowego funkcjonowania mojej osoby w pracy i w rodzinie z powodu wystąpienia bardzo częstego bólu głowy/4 razy w miesiącu po 2-3 dni/, a z tym związanymi objawami jak aura, drętwienie ręki, części twarzy i wymioty. Dzięki dr nauk med. Krzytofowi Kanios migrena wystepuje bardzo rzadko , czyli co 2-3 miesiące.Leczenie trawa 7 miesięcy.Pozytywne rezultay leczenia były widoczne już po 2 miesiącach.Dzisiaj czesto się uśmiecham, bo ból ustapił.A to wszystko zawdzięczam wspaniałej osobie jak dr nauk med.Krzysztofowi Kanios.Profesjonalny kontakt z pacjentem.Szeroki i odpowiedni dobór metod leczenia.Polecam goraco i szczerze.Aneta Gwiazda

• 5

Lecze sie od wielu lat u tego doktora i ciesze sie ze do niego tafilam.Bardzo wyrozumialy i zyczliwy dla pacjenta.Mowi rzeczowo o co chodzi.Duza wiedza i kultura.POLECAM LEOKADIA M., BARTOSZYCE

• 5

Znakomity specjalista.Bardzo trafnie postawił diagnozę i wyleczył mój uraz kręgosłupa.Znam doktora od lat 12.Polecam gorąco Tadeusz J.

• 5

Podchodzi do kazdego przypadku w sposob bardzo zaangazowany i stara sie ze wszystkich sil pomuc , to sie czuje w czasie rozmowy z lekarzem i w czasie badania.Diagnozy sa trafne i poparte wynikami badan.Jest przygotowany pod wzgledem fachowym do kazdego przypadku indywidualnie.Bardzo wazne-jest zawsze z nim kontakt telefoniczny,tel. zawsze odpowiada.Lecze sie u doktora od 5 lat z powodu padaczki i jestem bardzo zadowolony.Jest prawdziwym lekarzem ,POLECAM GO wszystkim potrzebujacym kontaktu z dobrym neurologiem karol k.

• 5

Wysoce zaangazowany w to co robi ,a robi to bardzo dobrze.Bardzo duzo czasu poswieca na rozmowe z chorym,nigdy sie nie spieszy .ma czas na wnikliwe zbadanie .Zawsze zorientowany na pacjenta,wytlumaczy istote choroby,dalsze postepowanie,przypuszczalny czas leczenia , jak nalezy stosowac leki,jakie moga byc objawy uboczne stosowanych lekow.Jest wysokiej klasy specjalista neurologiem,ktory posiada duza wiedze i doswiadczenie zawodowe.Jest zorientowany na biezaco w nowinkach w zakresie swojej specjalnosci i nie tylko.Swoja wiedza ,doswiadczeniem ,wlasciwym podejsciem do pacjentow,stawianiem trafnych diagnoz i skutecznoscia leczenia zasluguje na polecenie go potrzebujacym leczenia neurologicznego. Bronisław K

• 5

Doktora Kaniosa poznałam ponad 15lat wstecz, gdy nie mogłam chodzić z powodu porażenia nóg i zostałam wniesiona do jego gebinetu. Przedtem za pomocą rezonansu, zdiagnozowano u mnie stwardznienie rozsiane. Dzięki wprowadzonemu przez doktora leczeniu odzyskałam sprawność w nogach i po dziś dzień funkcjonuje samodzielnie. Jestem niezmiernie wdzięczna, szcególnie, że obecnie stosuje tylko jeden lek, 2 razy na dobę. Z każdą wizytą, jestem dokładnie zbadana i wysłuchana. Doktor Kanios jest zawsze uprzejmy i nigdy ne szczędzi czasu dla pacjenta. Gorąco polecam.! Danuta D

• 5

Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Pomógł mi (skutecznie) w leczeniu poważnego, przewlekłego schorzenia narządu ruchu, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Bardzo wnikliwy i zaangażowany lekarz, po którym widać, że praca to również jego pasja. Ostrożny i doświadczony lekarz, którego mogę szczerze polecić.

• 5

Świetny, budzący uznanie fachowiec. Posiada grono wdzięcznych i zadowolonych pacjentów, wg. których z niemałymi sukcesami leczy porażenia kończyn, dyskopatię, rozmaite nerwice itp. Posiada również doświadczenie w leczeniu stwardnienia rozsianego i zapalenia stawów. Mi akurat pomógł wyleczyć bezsenność+ depresję, co nie jest strasznie poważnym schorzeniem, ale i tak paru lekarzy, przed dr Krzysztofem, nie potrafiło temu podołać. :) Reasumując: POLECAM PO 100-kroć!!!

• 5

Przed 5 laty rozpoznano u mnie migrene.Leczylam sie u wielu neurologow ,ale bole nadal wystepowaly bardzo czesto ,srednio okolo 8 napadow silnego dlugotrwalego bolu z wymiotami i nudnosciami w miesiacu.Czeste bole glowy bardzo mi dokuczaly.W lipcu ubieglego roku zglosilam sie o pomoc do doktora.Po przepisanych lekach ,ktore stosowalam przez 5 miesiacy ustapily.W grudniu odstawitam leki i do chwili obecnej nie mam atakow migrenowych.Potrzebujacym pomocy z powodu bolow glowy polecam tego lekarza

• 5

Jest wspaniałym lekarzem oddanym dla pacjęntów oraz bardzo pomocny w rozwiązywaniu nawet różnych problemów które dotyczą w człowieka w dzisiejszych czasach . Dr .Nauk ratując życie ludzkie nie jednenu pacjęntowi mało jest takich ludzi jak on.

• 5

Jako jedyny specjalista (a byłem u wielu), postawił właściwą diagnozę. Problemy z kręgosłupem nie były objawem schorzenia neurologicznego (jak sugerowali inni lekarze), ale stanem depresyjnym. Dzięki doktorowi Krzysztofowi wracam do formy. Nie chcę nawet myślec co by było, gdybym nie trafił do doktora Krzysztofa Kaniosa. Gorąco polecam.

• 5

Od kilku lat miałem problemy z dyskopatią i probowałem sie leczyc u wielu specjalistow niestety bez widocznych rezultatow kiedy trafiłem do Pana Doktora po 3 wizytach wrociłem do swego zawodu kamieniarza i nie mam zadnych probelmow.Ciesze sie ze udało mi sie udało trafic w Pana rece dzieki czemu moge nadal normalnie egzystowac i cieszyc sie zyciem.Prawdziwy fachowiec i specjalista.Uprzejmnie POLECAM !

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat