dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Opinii94

Agnieszka

04.08.2015

Bardzo Polecam Dr.Krzysztofa Kaniosa.Ja zaliczam się do osób,które długotrwale walczą z bólami głowy potylicy.Przez dwa lata chodzac od lekarza do lekarza masa badań w tym dwa razy MR i TK wszystko ok,a bóle głowy nadal bardzo silne.Lekarze neurolodzy z mojego rejonu patrzyli się jak na psychicznie chorą,nie mając już najmniejszej nadzieji zaczęłam czytac opinie o neurologach nie z mojego rejonu i trafiłam na Dr.Kanios pomimo iż do doktora mam ok500km wybrałam się w nadzieji o pomoc i nie myliłam się, jedna wizyta, pozniej kontakt telefoniczny i mailowy na które Pan Doktor odpowiada błyskawicznie dobieranie leków pierwsze leki nic nie pomagały obecnie jestem na leku który zmniejszył moje bóle w 90% z czego jestem bardzo szczęśliwa i próbujemy dalej mam nadziej,ę że dojdziemy do 100% i nigdy więcej nie powrócą.Jeżeli ktoś ma również taki problem z bólami tego typu(a wiem że takich osób jest sporo)Polecam Gorąco Doktora!!!!!

Partyzant 1974

26.03.2015

Podejście do pacjenta,oraz profesjonalizm budzą zaufanie.Specjalista z górnej półki.Jest lekarzem z powołania,dokładny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Wykazuje dużą troskę o pacjenta.Najlepszy specjalista z jakim się spotkałem.Dziękuje doktorowi za okazaną pomoc.POLECAM.

jarosz

05.02.2015

Naprawdę świetny lekarz.Jednym tchem mogę wymienić kilkanaście osób ,którym pomógł ,w tym i mnie.Jako jedyny specjalista ,a byłem u wielu postawił prawidłową diagnozę.Moje problemy z kręgosłupem nie były objawem schorzenia neurologicznego,jak sugerowali inni lekarze,lecz stanem depresyjnym.Dzięki dr wracam do formy. Dla mnie lekarz na MEDAL .POLECAM.

Piotr

28.01.2015

Pomógł mi opanować bardzo silny ból prawej gałki ocznej,ktory występował miedzy 2 a 3 godziną.Wizyty u licznych neurologów były porażką.POLECAM

tadeusz

03.07.2014

Jest bardzo dobrym specjalistą.Potrafi i chce rozmawiać z pacjentem i dać mu nadzieję w trudnych chwilach choroby.Każda wizyta podnosi mnie na duchu.Oby było więcej takich lekarzy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii