dr hab. n. med. Lechosław Putowski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Profesjonalizm, wiedza i doswiadczenie! Prf. nie musi duzo mowic, on wie co ma robić! Mily, inteligentny, przystojny i najważniejsze, mozna mu zaufac, dziękuję.

Profesjonalizm, wiedza i doswiadczenie!
Prf. nie musi duzo mowic, on wie co ma robić!
Mily, inteligentny, przystojny i najważniejsze, mozna mu zaufac, dziękuję.

Nie polecam Pana. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, jednak podczas leczenia nie wykazuje się. Nie ma pomysłu na zmodyfikowanie leczenia.Powtarza utarty schemat. Strata czasu i pieniędzy. Ignoruje problemy endokrynologiczne. Szczerze nie polecam.

Szczerze nie polecam.

Hyy zostawie opinie chociaz byla to moja pierwsza wizyta wogole nie zwiazana z ciążą tylko z wyleczeniem moich dolegliwosci.Pan prof bardzo miły,przejrzał dokumentacje,poswiecil mi duzo czasu,zbadal i zlecil kolejne badania by potwierdzic swoje podejrzenia,mam nadzieje ze uda mu sie mi pomóc,zeby miec dziecko trzeba byc przede wszystkim zdrowym

Nie polecam. Do dr trafiam by skonsultować swój przypadek z dotychczasowym leczeniem u innego lekarza. Moim problemem jest bardzo słabe amh co wiąże się zanikająca rezerwa jajnikową. Jestem po zapłodnieniu ivf u innego znanego lekarza które niestety skończyło się poronieniem w 8 tc przebiciem ściany macicy w trakcie łyżeczkowania. Na samym początku dr westchnął,rozłożył ręce jak tylko powiedziałam w czym tkwi problem widać było po minie ze nie spodobał mu sie lekarz u którego sie leczylam. Dokumenty przegadał wyrywkowo. Zakwestionował cale moje dotychczasowe leczenie, nie wachał sie krytykować lekarza i samej kliniki. Stwierdził ze naciąga na kasę i ja za dużo pieniędzy wydalam na leczenie u niego. Nie zainteresował sie tez jakie lekki przyjmowałam i czym byłam stymulowana. Gdybym mu nie powiedziala w ktorym jestem dc to by sam nie zapytał. Powiedział ze ani inseminacja ani invf mi nie pomogą. Po czym później stwierdził jednak ze moze inseminacja mi pomoże ale na pewno nie ivf.;/ Zasugerował bym od razu kierowała się do kliniki w Białymstoku i rozważała adopcje komórki od innej dawczyni.Stwierdził też ze za duzo pytań zadaje i kiedy jeszcze siedziałam w gabinecie otworzył mi drzwi i bezczelnie wyprosił z gabinetu. Stanowczo odradzam. Strata czasu i pieniędzy.

doktor jest kompetentny, a do tego miły i atmosfera podczas wizyt jest dobra - dla mnie to było ważne, szczeglnie na początku, kiedy trafiłam do Ab Ovo - stresowałam się procesem leczenia, tym, jakie wyniki otrzymam. Doktor dał mi wsparcie psychiczne, chociaż teoretycznie nie należy to do jego obowiązków. Teraz jestem na końcu terapii hormonalnej i mam nadzieje, że sie uda.

Moja żona wybrała doktora Putowskiego ze względu na jego długoletnie doświadczenie, ale też opinię znajomych znajomych – nie chcieliśmy ryzykowac wizyty u kogoś, kto byłby kompletnie „obcy” – woleliśmy wybadać sprawę. Przeszlismy długą drogę, żeby otrzymac w końcu dar od losu, jakim jest Agatka, a doktorowi zawdzięczamy to, że się nie poddaliśmy – udało się przy 3 transferze.

Doktor Putowski prowadził moją ciążę rok temu, dodam, że to była ciąża zagrożona i bałam się, że jej nie donoszę. Doktor dbał o stan mojego zdrowia i każda wizyta u niego była małym wywiadem - pytal o samopoczucie, dolegliwości, odżywianie, dosłownie o wszystko, więc byłam pod dokładną kontrolą :) Brałam w 4 miesiącu lek podtrzymujący ciążę, dużo też odpoczywałam. Na szczęście maleństwo rosło zdrowe. urodziłam przez cesarkę, poród przyjmował oczywiście Putowski. Cieszę się, że na niego trafiłam - w ciązy miałam zrobione wszystkie wymagane badania i wiem, że w Ab Ovo trafiłam na dobrego ginekologa.

Jak najbardziej Pana profesora polecam każdemu pomimo że już ponad 1.5roku się tam leczę wraz z mężem ani razu nie zdarzyło nam się by ktokolwiek w AB ovo był nie przyjemny a tym prędzej pan Profesor, jest bardzo miły i moim zdaniem robi to z powołania i dokładnie co najważniejsze!! wszystkim kobietom polecam Pana Profesora.

Porażka!!!!!!!! ten lekarz jest straszny nie polecam nawet nie rozumiem co on robi w tym zawodzie.Lekarz nieprzyjemny niegrzeczny a jak się zapytałam o wyjaśnienie badania to zapytał czego zadaje takie pytania zero wyjaśnienia omijać z daleka !!!!!!!

Lekarz godny polecenia. Miły i uprzejmy w rozmowie z pacjentką. Kompetentny. Nie straszy niepotrzebnie.