Leszek Białaczewski

Piotrków Trybunalski
51,41259619,67297370 44 648 29 23

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
26 opinii

...super lekarz,ekstra podejscie do dziecka (w tym dziecko ma zespol aspergera) przychodzil do pacjeta interesowal sie po zabiegu, jak najardziej godny polecenia,jak dla mnie inni lekarze powinni brac z niego przyklad. Dziekuje w imieiu swoim i dziecka...

Nieuprzejmy, chamski i złosliwy , stwierdził, że moje problemy z uszami sa spowodowane nadwaga, do tego przepisal dwa leki antyalrgiczne o tym samym działaniu, absolutnie mi nie pomogł, były to wyrzucone pieniadze w błoto, zmienilam, lekarza i wszystko jest na dobrej drodze

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm.

Pierwsze podejście - czwartek na Daniłowskiego godz. 16:00 i jestem w kolejce z córeczką (3,5 roku) 19-sty. Licząc po około 15 minut na pacjenta wychodzą okolice 21:00 czyli czas kiedy mała już śpi po kolacji a gdzie jeszcze dojazd (jesteśmy spoza Piotrkowa), dowiaduję się jeszcze o liście tworzonej od rana i wywieszonej na tablicy lokatorskiej na klatce bloku (wpisują się na niej pacjenci), którą akurat ktoś dzisiaj zdarł. Reasumując - kłótnie o kolejkę i listę w dwu małych pomieszczeniach mieszkania w bloku i na klatce schodowej wśród chorych ludzi - o "atmosferze klimatycznej" nie wspomnę - REZYGNUJĘ z wizyty w trosce o dobro dziecka licząc na kontakt telefoniczny i umówienie wizyty w ludzkich warunkach. W trakcie telefonicznej rozmowy z p. Białaczewskim dowiaduję się, że dzieci do 3 roku życia wchodzą bez kolejki, a skoro mała ma 3,5 roku więc przyjmie ją we wtorek przed godz. 14 w "przychodni" Panaceum na Słowackiego. W wskazanym terminie przed 14:00 stawiamy się córeczką wg czekających osób jesteśmy około 18-ści w kolejce (jeszcze mniejsze pomieszczenie w bloku i oczywiście zimna klatka schodowa bo wszyscy się nie mieszczą) lekarz przyjmuje od 14:00 do 17:00 i wychodzi bo od 17:30 zaczyna pracę w innym gabinecie. O 14:30 pojawia się p. Białaczewski, który jak najbardziej pamięta rozmowę i stwierdza z rozbrajającym uśmiechem aby zapytać oczekujących od rana ludzi czy córa może być przyjęta bez kolejki. Odpowiedź kolejki oczywiście negatywna. KOMENTARZ DO TEJ SYTUACJI POZOSTAWIAM CZYTAJĄCYM.

chodziłam do publicznej przychodni ,dzięki niemu słyszę !

Pan Doktor jest świetnym specjalistą, lekarzem z powołania. Sumienny uczciwy, pomocny. Dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem i badanie. Jego diagnozy są trafne. Atmosfera podczas wizyty bardzo miła. Leczę się u niego od 15 lat, wykonywał u mnie zabieg prostowania przegrody nosowej, którego jestem bardzo zadowolona i mogę go w 100% polecić.

Z ogromną przyjemnością stwierdzam,że lekarz ten jest niesamowity. Potrafi szybko i prawidłowo zdiagnozować chorobę zalecając odpowiednio skuteczne leczenie.Jest dokładny w badaniu i konkretny w diagnozowaniu.Nie wdaje się w zbędne dyskusje z pacjentem,koncentrując się jedynie na wykonywaniu swoich obowiązków.Ma wspaniałe podejście do dzieci. Mówiąc wprost-lekarz z powołania. Wizyta naprawdę niedroga bo 40zł,co mnie mile zaskoczyło. Jedynym minusem tych wizyt jest brak dobrej organizacji w kolejności przyjęć.Obecnie sposobem na dostanie się na wizytę jest niestety wpisanie sie na listę,którą zapoczątkowują pacjenci przychodzacy wcześniej już około południa. Niejednokrotnie niestety lista ginie w trakcie i osoby zapisane na liście przyjezdzające na daną godzinę z przeświadczeniem zajętego miejsca, suma sumarum są ostanie,o czym przekonałam się na własnej skórze.Przeważnie czekam z synem 4-5h na wejście do gabinetu.. Ale wiem,że warto.. Zresztą ilość pacjentów świadczy sama za siebie. Naprawdę polecam.

Lekarz jakich mało. Wiem,że uratował życie mojemu Tacie. Dziękuję Panie Doktorze.

Ostatnio moje dziecko miało wycinany trzeci migdałek i podcinane dwa podniebienne w szpitalu na Rakowskiej u dr. Białaczewskiego mogę powiedzieć że jeszcze nigdy nie widziałam tak świetnie zorganizowanego i kompetentnego lekarza.Świetnie potrafi wzbudzić zaufanie dziecka(wiek 6 lat),doskonale zajmuje się przed jak i po zabiegu dogląda dziecko.Dla mnie REWELACJA!

bardzo dobry lekarz, pomógł mi, miałem problemy z bólami głowy a to wszystko przez skrzywioną przegrodę nosa.

w przychodni na rejonie ta punktacja wyglądałaby inaczej niestety .....

Przy pierwszej wizycie najbardziej rozczarowała mnie "lista" na którą się trzeba zapisywać praktyczne już od rana. Ktoś kto jedzie pierwszy raz nie ma zielonego pojęcia o liście i czeka w kolejce aż wszyscy z listy zostaną przyjęci.Ale za to sam lekarz miły, uśmiechnięty rzeczowy.

lekarz godny polecenia.Miałam operowaną przegrodę nosową; którą odwlekałam, ponieważ nasłuchałam się strasznych opinii otym zabiegu.Odbyło się bez bólu iszybko jak pan doktor zapewniał M.F

Od dziecka mam problemy z uszami i miałam styczność z wieloma laryngologami. Doktor Białaczewski jest najlepszy - delikatny, uprzejmy. Nikt nie płucze uszu tak delikatnie jak on. Polecam.

jeśli chodzi o płukanie ucha to bywa różnie, czasem się Panu doktorowi nieco kaleczy -ucho niestety

Bardzo miły i kompetentny lekarz 2 tygodnie temu miałam zabieg przegrody nosa, super się oddycha , a ból troszkę większy jak usunięcie zęba , polecam niezdecydowanych warto,nie słuchajcie opowieści o młoteczku ,bo to nic nie boli !!!

miałam operacje wycięcia guza na podniebieniu - dwa zabiegi. drugi byl z narkozą. Jestem bardzo zadowolona jest to juz 4rok po operacji i czuje się dobrze. Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy polecam wszystkim tego lekarza.

Pan doktor po 4 serii antybiotyków przepisanych przez innego lekarza po wizycie która trwała 5 min zrobił to samo bez większego zastanawiania się nad przyczyną.Jadąc na prywatną wizytę czekamy w kolejce 3-4 godz.nie ma umawiania się na konkretną godz. a na dodatek pan doktor wyszedł z gabinetu i poinformował,że o 21 jego tu już nie ma a pleps niech siedzi i czeka ,może będzie przyjęty a może nie

Super lekarz,zawsze miły uśmiechnięty i profesjonalnie leczy moje dziecko, które jest po wycieciu trzecigo migdałka i podcięciu dwóch.Nie chodzę do lekarza pediatry, który nawet na kaszel daje antybiotyk tylko do dr.Białaczewskiego

Po kilku miesiącach leczenia u lekarza rodzinnego zmuszeni bylismy iść na prywatna wizytę i pomogło, a wcześniej mimo ciągłego kaszlu i kataru naszej córeczce nic nie było wg lekarzy. Dopiero po wizycie u pana doktora przeszło, mnie również, a nikt nie mógł pomóc moim zatokom. Lekarz bardzo kompetentny i nie drogi, co w dzisiejszych czasach dziwi. Jak najbardziej polecam!

niestety ale doktora biłczewskiego nikomu bym nie polecił poniewarz straciłem do niego zaufanie który kazał podawać mojemu dzicku przez pół roku silny antybiotyk który nic niepomógł lecz nawet zaszkodził efektem leczenia była niobecność mojego dziecka w szkole przez 7 miesięcy.

Mam bardzo pochlebą opinię na temat doktora Białaczewskiego,niedawno usuwał migdałki mojemu synkowi i bardzo profesjinalnie wykonał zabieg,jak również samo podejście do mojego dziecka ,który poraz pierwszy był w szpitalu, było naprawdę godne podziwu,był niesamowicie sympatyczny również dla innych dzieci,mój synek pomimo bólu po zabiegu mile wpomina czas spędzony w szpitalu ja również,jestem mu bardzo wdzięczna pomimo moich obaw wszystko było ok i nareszcie moje dziecko może swobodnie oddychać i mam nadzieję,że skończą się jego problemy anginowe,oby takich lekarzy jak doktor Białaczewski było więcej, to jest lekarz naprawdę z powołania,widać satysfakcję jaką mu daje widok uśmiechnietych szczególnie małych pacjentów, krórym pomógł.

Pan doktor Leszek Białaszewski jest wspanialym lekarzem i super pluka uszy.

prywatnie bardzo miły . W szpitalu w potrzebie nie zobaczył nawet dziecka (5 lat) diagnozując infekcje (przez drzwi)

Leczyłem sie u kilku laryngologów,niestety bez efektu.Pierwsza wizyta u dr.Białeczewskiego i wiedziałem w końcu jak sie leczyć.Dokładnie wytłumaczył na czym polega problem i jak dalej bedzie prowadził leczenie.

Jestem z Tomaszowa i byłam kilkakrotnie u Doktora Białaczewskiego z trójką małych dzieci. Pan Doktor przebadał dokładnie dzieci i wytłumaczył bardzo dobrze dawkowanie leków.Na prawdę polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny